KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina

Eva.Novakova
Místní předsednictvo
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 210 poděkování
Dostal poděkování: 185 poděkování

KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Eva.Novakova » 08 črc 2019, 13:22

Vzhledem k tomu, že na podzim budou probíhat primárky na kandidátku do krajských voleb, je nejvyšší čas pro sběr podnětů od členů a příznivců, ať už se jedná o tipy na vhodné kandidáty nebo vyjádření vlastního zájmu kandidovat. Toto vlákno nenahrazuje oficiální rozpravu, slouží jako zahájení diskuse.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 5):
Ondrej.Tuma, Roman.Pasek, Roman.Semik, Jan.Posvar, Hana.Hajnova

Eva.Novakova
Místní předsednictvo

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Eva.Novakova » 08 črc 2019, 15:56

Tak já to teda rovnou i vykopnu. Kandidátku určitě podpořím, původně jsem chtěla ze zadních řad, ale začínám uvažovat i o čele (ne na lídra, tam si dovedu představit jiné členy/členky). Mimo okruh běžných podezřelých mě nikdo na oslovení na přední pozice nenapadá. Těším se, že bude mezi členy a aktivními příznivci o čelo velký zájem a z primárek tak vzejde vítězný dream team (a hejtman/ka).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 4):
Roman.Pasek, Jan.Posvar, Milan.Dadourek, Hana.Hajnova

Jan.Posvar
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Poslanec
Bydliště: Chválkov / Kamenice nad Lipou / Havlíčkův Brod / Praha
Dal poděkování: 737 poděkování
Dostal poděkování: 613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Posvar » 08 črc 2019, 16:47

Eva.Novakova píše:
08 črc 2019, 15:56
Tak já to teda rovnou i vykopnu. Kandidátku určitě podpořím, původně jsem chtěla ze zadních řad, ale začínám uvažovat i o čele (ne na lídra, tam si dovedu představit jiné členy/členky). Mimo okruh běžných podezřelých mě nikdo na oslovení na přední pozice nenapadá. Těším se, že bude mezi členy a aktivními příznivci o čelo velký zájem a z primárek tak vzejde vítězný dream team (a hejtman/ka).
Čistě hypoteticky, pokud by tebou představovaní jiní členové na rozdíl od tebe neuvažovali o lídrovi, šla bys do toho?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, Roman.Semik
poslanec, člen zemědělského a kontrolního výboru, místopředseda podvýboru pro daně, cla a loterie
místopředseda KS Vysočina
https://www.pirati.cz/lide/jan-posvar/

Roman.Pasek
Místní předsednictvo
Profese: programátor analytik
Dal poděkování: 813 poděkování
Dostal poděkování: 408 poděkování

Příspěvek od Roman.Pasek » 08 črc 2019, 16:48

Díky Evě za založení. Já bych taky rád kandidoval v čele, nicméně pokud budou kandidáti, které bych tam viděl raději, tak se stáhnu do zbytku kandidátky. Jako lídra bych rád viděl Milana, pokud je ochoten vyměnit stávající zaměstnání za hejtmana :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 7):
Jan.Posvar, Eva.Novakova, Ondrej.Tuma, Roman.Semik, Jan.Brizdala, Hana.Hajnova, Zdenka.Liskova

Eva.Novakova
Místní předsednictvo

Příspěvek od Eva.Novakova » 08 črc 2019, 16:54

Čistě hypoteticky, pokud by tebou představovaní jiní členové na rozdíl od tebe neuvažovali o lídrovi, šla bys do toho?
Ne že bych toho nebyla schopná (do toho jít), ale doufám, že mám ještě trochu sebereflexe. Taky věřím, že taková krize nebude. O zbytku bych uvažovala v konkrétní situaci.

Milan.Dadourek
Krajské předsednictvo
Profese: Farmář, ochrana přírody
Dal poděkování: 1385 poděkování
Dostal poděkování: 1184 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan.Dadourek » 08 črc 2019, 17:45

Roman.Pasek píše:
08 črc 2019, 16:48
Díky Evě za založení. Já bych taky rád kandidoval v čele, nicméně pokud budou kandidáti, které bych tam viděl raději, tak se stáhnu do zbytku kandidátky. Jako lídra bych rád viděl Milana, pokud je ochoten vyměnit stávající zaměstnání za hejtmana :)
To je dobře, že do toho půjdete.
Díky, Romane, za důvěru. Budu usilovně přemýšlet. Bohužel, v mém případě by nešlo ani tak o výměnu zaměstnání, jako spíše o zrušení osm let budované farmy, protože zvířata asi na "překážku v práci na straně zaměstnance" moc slyšet nebudou. Už nějakou dobu hledám zástup, ale zatím bez potřebného výsledku.

Jsem přesvědčený, že už se podařilo mnoho šikovných lidí zapojit. Možných typů do čela mám řadu - vlastně všechny odpovědné osoby fungujících pracovních skupin mi připadají kompetentní (Pavla M., Honza B., Irena B., Ivoš B., Pavel K., Blanka L. ...) Pak dva Tomášové B. :shock:, Hanka H. a další - to jsem se do toho zapletl - snad se nikdo neurazí, že jsem ho nevzpomněl. Chtěl jsem zkrátka říct, že na čelo máme z čeho vybírat (teď mi začínají vyskakovat i tváře z MSek).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Dadourek za příspěvky (celkem 5):
Eva.Novakova, Zdenka.Liskova, Roman.Pasek, Jan.Brizdala, Hana.Hajnova
"Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo." Vlasta Burian --- Mocné omezte první! --- Profil --- Na FB mě nenajdete.

Eva.Novakova
Místní předsednictvo

Příspěvek od Eva.Novakova » 08 črc 2019, 20:29

Postuju vyjádření Blanky Lednické, která zatím nemá práva přidávat příspěvky (samozřejmě s jejím vědomím):

"Chci v krajských volbách kandidovat, čelu se nebráním."
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 3):
Milan.Dadourek, Roman.Pasek, Hana.Hajnova

Jan.Brizdala
Člen KS Vysočina
Profese: učitel SŠ
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 42 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Brizdala » 09 črc 2019, 17:22

Milan.Dadourek píše:
08 črc 2019, 17:45
Roman.Pasek píše:
08 črc 2019, 16:48
To je dobře, že do toho půjdete.
Díky, Romane, za důvěru. Budu usilovně přemýšlet. Bohužel, v mém případě by nešlo ani tak o výměnu zaměstnání, jako spíše o zrušení osm let budované farmy, protože zvířata asi na "překážku v práci na straně zaměstnance" moc slyšet nebudou. Už nějakou dobu hledám zástup, ale zatím bez potřebného výsledku.

Jsem přesvědčený, že už se podařilo mnoho šikovných lidí zapojit. Možných typů do čela mám řadu - vlastně všechny odpovědné osoby fungujících pracovních skupin mi připadají kompetentní (Pavla M., Honza B., Irena B., Ivoš B., Pavel K., Blanka L. ...) Pak dva Tomášové B. :shock:, Hanka H. a další - to jsem se do toho zapletl - snad se nikdo neurazí, že jsem ho nevzpomněl. Chtěl jsem zkrátka říct, že na čelo máme z čeho vybírat (teď mi začínají vyskakovat i tváře z MSek).
Díky za návrh, rád bych se do krajské kampaně zapojil a nebránil bych se kandidatuře v čele (nikoliv však na pozici lídra - v tom bych podpořil Romanův návrh ;) ).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Brizdala za příspěvky (celkem 4):
Eva.Novakova, Roman.Pasek, Hana.Hajnova, Milan.Dadourek

Hana.Hajnova
Místní předsednictvo
Profese: projektová manažerka
Dal poděkování: 531 poděkování
Dostal poděkování: 479 poděkování

Příspěvek od Hana.Hajnova » 10 črc 2019, 22:33

Ahoj,

Evi díky za výkop! :) Už o tom uvažuji docela dlouho a jsem rozhodnutá ucházet se o čelní pozice na kandidátce, možná i post lídra. Bude záležet na rodinné konstelaci, která by se ale během pár týdnů měla vyjasnit a já bych měla být schopná říct, jaké budou mé časové možnosti.

Zároveň se mi přihlásil Miroslav Vácha, že by za nás rád kandidoval (pracuje jako záchranář, bydlí v Třeštici, je v odborech, chce se stát členem) - místo na kandidátce zatím neupřesnil, ale to ještě probereme (rád by dorazil 18. 7. na schůzku KPT).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Hajnova za příspěvky (celkem 5):
Roman.Pasek, Eva.Novakova, Roman.Semik, Jan.Posvar, Milan.Dadourek
zastupitelka města Telč - https://www.spolecneprotelc.cz

Ivan.Muzik
Člen KS Vysočina
Profese: ekonom
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 219 poděkování

Příspěvek od Ivan.Muzik » 30 črc 2019, 19:56

Hana.Hajnova píše:
10 črc 2019, 22:33
... Už o tom uvažuji docela dlouho a jsem rozhodnutá ucházet se o čelní pozice na kandidátce, možná i post lídra. Bude záležet na rodinné konstelaci...
Skromně (IMHO) si myslím, že Hanka by byla skvělým lídrem; umí 'pracovat s davem', umí vést, umí diskutovat. Stejně tak Milana považuji za kandidáta na čelo první volby, m.j. pro jeho znalost práva a schopnost kvalifikované právní úvahy.
Takže přejme Hance příznivou rodinnou konstelaci a Milanovi oddaného pečovatele o zvířátka ;) .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Muzik za příspěvky (celkem 5):
Zdenka.Liskova, Hana.Hajnova, Jan.Brizdala, Roman.Pasek, Jan.Posvar

Odpovědět

Zpět na „Krajské volby 2020“