Představení Pavel Šťastný

Odpovědět
pavel.holesov
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Dostal poděkování: 2 poděkování

Představení Pavel Šťastný

Příspěvek od pavel.holesov »

Ahoj,
jmenuji se Pavel Šťastný, je mi 30 let a od narození žiji v Holešově (mimo 3 let VŠ - Brno). Pracuji jako servisák tiskových zařízení od A4 až po velké produkce v tiskárnách. Jako dobrovolník už 11 let spoluvedu skautské středisko, poslední dobou už nepracuji s mládeží, ale dělám "úředníka" - hospodaření, dotace, právní věci a rekonstrukci naší hájenky (http://wapiti.zholesova.cz). Nyní ve volném čase stavím barák v okrajové části Holešova. A pokud ještě nějaký čas ušetřím, rád vyrazím po ČR obdivovat technické památky - um našich dědu, pradědu co všechno dokázali bez moderních technologii.

Proč se chci stát Pirátem? Už dvakrát jsem kandidoval-spíš doplňoval kandidátku jako nezávislý kandidát do zastupitelstva. Od posledních voleb jsem předseda komise pro neziskový sektor. Aktivně se zajímám o komunální politiku v Holešově a tak bych rád přispěl svoji prací a něco pro své město udělal. Pokud by se podařilo udělat transparentní Holešov a všechny jeho organizace tak bych byl spokojený a myslím, že i spoustu dalších občanů. Proto jsem si vybral piráty, protože prosazují transparentnost, férovost, Smart města atd.
Tito uživatelé poděkovali autorovi pavel.holesov za příspěvky (celkem 2):
Petr.Stoklasa, Yveta.Martinkova

Petr.Stoklasa
Místní předsednictvo
Profese: Obchodník
Dal poděkování: 171 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Představení Pavel Šťastný

Příspěvek od Petr.Stoklasa »

Vítám tě mezi námi. Jsem Pro
Zastupitel města Kroměříž, člen Kontrolního výboru, člen sportovní komise

Odpovědět