Krajský volební manažer pro eurovolby

Moderátor: PKS Plzensky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Poslanec Parlamentu ČR
Příspěvky: 1436
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Konstruktér
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 451 poděkování
Dostal poděkování: 1478 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Krajský volební manažer pro eurovolby

Příspěvek od Lukas.Barton » 07 led 2019, 10:49

Zdravím,
v květnu nás čekají volby do evropského parlamentu a za náš kraj si je opět někdo bude muset vzít na starosti. Rád bych se zeptal, zda někdo mimo předsednictvo nemá zájem o větší angažovanost a o tuto jistě zajímavou práci. Z věcné podstaty musí zajistit veškerou agendu okolo voleb předsednictvo, nicméně může také tímto úkolem někoho pověřit. Rád bych dal tedy příležitost dalším lidem v kraji, aby mohli ostatním ukázat své schopnosti. Pokud nebude žádný zájemce, nebo KF zájemci nedá důvěru, zajistí opět veškerou agendu předsednictvo. Pokud bude více zájemců, tak rozhodne hlasování KF.
Na rozdíl od kampaně do komunálu, bude tato kampaň silně centralizovaná, kraj jí bude pouze doplňovat, takže je možno angažovat i člověka bez velké praxe.

Co to obnáší:
Krajský volební manažer hlídá veškeré termíny, komunikuje s centrálou a účastní se jejich porad. Koordinuje práci na kampani v kraji. Vede volební tým, lanaří lidi do týmu. Rozhoduje o zaměření vyčleněných prostředků na kampaň. Úzce spolupracuje s krajským koordinátorem, který mu před volbami výrazně pomáhá s kampaní, zejména s administrativou. Informuje členskou základnu a motivuje lidi do kampaně.

Odměna: Žádná nebo absolutně minimální
Náklady: Hrazení nákladů spojených s výkonem funkce (cesťáky, ...)

Prosím všechny, kdo mají chuť se na kampani více angažovat, aby se přihlásili na volebního manažera nebo alespoň do volebního týmu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Barton za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Rezek, Martin.Holzman, Josef.Kubat, Petr.Vileta
Chceš-li něco zničit, začni to dotovat.
Chceš-li něco utajit, dej to na pirátský web.
--------
Lukáš Bartoň
tel. 723 199 594

Josef.Kubat
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 40
Registrován: 30 srp 2017, 20:33
Profese: student archeologie
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Krajský volební manažer pro eurovolby

Příspěvek od Josef.Kubat » 07 led 2019, 18:41

Zvažuji, že bych se přihlásil, ale rád bych o tom věděl víc podrobností. Škoda, že zatím není krajská schůze plánovaná, mohl by jsi mi tam o tom říct víc.
Už jsem ale napsal Martině Kavanový (strategičky pro volby pro celou republiku), pokud to nebude ve sporu s mými současnými pracovními povinnostmi pro Piráty, rád to vezmu.

Josef.Kubat
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 40
Registrován: 30 srp 2017, 20:33
Profese: student archeologie
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Krajský volební manažer pro eurovolby

Příspěvek od Josef.Kubat » 12 led 2019, 14:08

Zatím nepotvrzené info, jelikož přesné povinnosti se můžou měnit - ještě to není úplně definovaná pozice a každý, kdo se chce víc podílet na evropských volbách, může 19. ledna na CFku jít na workshop s tím tématem spojený.
Mimo výše zmíněné povinnosti předpokládám, že práce bude zahrnovat: organizace akcí v kraji, koordinace a motivace dobrovolníků na rozdávání novin, koordinace merche, novin, stanů atd., možná nákup outdooru, komunikace s lokálními médii ohledně akcí, komunikace s kandidáty / Bartošem, když přijedou do kraje (zajišťování ubytování třeba)...
Zvažte to, můžeme se pak všichni domluvit, co v kraji vlastně očekáváme my od volebního manažera, a co by měla ta případná pozice ještě obsahovat za povinnosti nebo, které se dají přenést na někoho jiného.
Podle toho na čem se v kraji domluvíme, bych se zapojil natolik, nakolik to bude v mých silách.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kubat za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Rezek, Martin.Holzman

Odpovědět

Zpět na „Plzeňský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 2 hosti