Volba krajského zástupce do RV

Moderátor: PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1918
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 2235 poděkování

Volba krajského zástupce do RV

Příspěvek od Lukas.Barton »

Vážené fórum,
zakládám vlákno na krajskou nominaci a volbu do RV (současnému RV skončí mandát 15. 12 2017).

Navrhuji aby jednání proběhlo ve dvou bodech:
(1) Vyčkáme, jak dopadne volba republikového výboru pro volbu celostátním fórem (navrhuje se jen do 29.11.), případně schválíme krajskou nominaci pokud o ní někdo projeví zájem.
celostatni-forum-f477/cf-32-2017-volba- ... 38323.html

(2) Zvolíme zástupce kraje ve výboru.

Ideálně bychom měli všechny, koho považujeme za vhodné kandidáty, nominovat do volby CF, a z těch nezvolených pak vybrat krajského zástupce.

V současnosti jsem zástupcem kraje já a znovu kandidovat nebudu.

Prosím kandidáty, aby se hlásili. Lhůta pro navrhování kandidátů Celostátnímu fóru končí 29. 11. 2017 v 9:00. My budeme hlasovat až poté, proto navrhuji termín přihlášení se na krajského zástupce do 12.12.

Přihlášení kandidáti:
Jiří Rezek
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 5231
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 2002 poděkování
Dostal poděkování: 3083 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba krajského zástupce do RV

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Někdo to možná bude (právem) považovat za drzost, ale já se hlásím. Někteří z vás mě znají, ale je třeba se stručně představit:

- 34 let, z Plzně, dvě děti, jedna manželka
- v současnosti se živím (i) jako vědecký pracovník (fyzika plazmatu a tenkých vrstev) a (ii) OSVČ (úklidová firma)

Já a Piráti
- zakládající člen strany
- v průběhu času jsem prošel všechny možné orgány (člen RV, místopředseda strany, člen MO, KK,...?)
- v poslední době v KS PlK neaktivní (a přiznávám, včetně předvolební kampaně), aktivita jen jako pirátký vysílač (a spolusprávce stranického mailu info zav. pirati.cz)

Proč kandiduji do RV
- oproti minulosti se mi trochu uvolnily ruce a mám více času, kterých bych rád poskytnul Pirátům
- snad i vzhledem k mému povolání mě zajímají problémy z globálního a širšího pohledu. Proto je mi například celostátní politika bližší než komunální. A proto je mi RV, jako celostátní orgán, blízký.
-
Děkuji za pozornost.
  1. místopředseda KS Plzeňský kraj tel.: 72tri 175 03devet
    místostarosta Plzeň 1
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 5231
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 2002 poděkování
Dostal poděkování: 3083 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba krajského zástupce do RV

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Lukas.Barton píše:Vážené fórum,
zakládám vlákno na krajskou nominaci a volbu do RV (současnému RV skončí mandát 15. 12 2017).

Navrhuji aby jednání proběhlo ve dvou bodech:
(1) Vyčkáme, jak dopadne volba republikového výboru pro volbu celostátním fórem (navrhuje se jen do 29.11.), případně schválíme krajskou nominaci pokud o ní někdo projeví zájem.
celostatni-forum-f477/cf-32-2017-volba- ... 38323.html

(2) Zvolíme zástupce kraje ve výboru.

Ideálně bychom měli všechny, koho považujeme za vhodné kandidáty, nominovat do volby CF, a z těch nezvolených pak vybrat krajského zástupce.

V současnosti jsem zástupcem kraje já a znovu kandidovat nebudu.

Prosím kandidáty, aby se hlásili. Lhůta pro navrhování kandidátů Celostátnímu fóru končí 29. 11. 2017 v 9:00. My budeme hlasovat až poté, proto navrhuji termín přihlášení se na krajského zástupce do 12.12.

Přihlášení kandidáti:
--- zatím nikdo ---
Teď tomu nerozumím. Chceme dát případným zájemcům o RV krajskou nominaci, aby se mohl účastnit volby na CF, ale lhůta je 29.11. To tedy asi nestihnem,ne?
  1. místopředseda KS Plzeňský kraj tel.: 72tri 175 03devet
    místostarosta Plzeň 1
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1918
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 2235 poděkování

Re: Volba krajského zástupce do RV

Příspěvek od Lukas.Barton »

Obojí, ale o krajskou nominaci pro volbu CF nikdo nepožádal (čas by byl, pokud by se prodloužila lhůta na nominace), takže v tomto vlákně běží víceméně akorát jednání o obsazení zástupce za kraj.
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1426
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1391 poděkování
Dostal poděkování: 1236 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba krajského zástupce do RV

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Odkaz na hlasování:
viewtopic.php?f=415&t=38838

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Zamčeno

Zpět na „Plzeňský kraj“