Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Moderátor: PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Adam.Cernoch
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 203
Registrován: 08 pro 2011, 17:14
Profese: osvětlovač
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 550 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování

Re: Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Příspěvek od Adam.Cernoch »

když už tu řešíte ty plátýnka...
http://www.thomann.de/cz/stairville_sta ... _stock.htm á 90,- EUR
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Příspěvek od Petr.Vileta »

Ondra.kl píše:btw ... pokud je u toho plátna požadavek na mobilitu, tak byste mohli zvážit tohle: http://www.alza.cz/epson-elpsc26-multi- ... tAodpzUAuQ

složené má velikost: 180 x 170 x 1090 mm
A proč ne tohle? http://www.alza.cz/sencor-sts-178s-d1480734.htm
Promítací technice nerozumím, proto se ptám.

Mám ho k dispozici, takže případné další dotazy mohu zodpovědět.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2223
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2637 poděkování
Dostal poděkování: 4250 poděkování

Re: Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Příspěvek od Libor.Spacek »

Nemínil jsem vyvolat další bezpředmětnou hádku mezi Lukášem a Helenou, nevadilo mi podat návrh na konkrétní zařízení, ani jsem neříkal v tomto kontextu "nesmyslná byrokracie", jak mylně uvádí Lukáš, nýbrž pouze "přílišná byrokracie". :) Návrhy a odkazy na jiné, případně lepší, zařízení samozřejmě vítám. To ale myslím nemusí být podmíněno zrovna tím, že navrhovatel musí specifikovat počáteční konkrétní model a dodavatele. I když taky Lukáše tak nějak chápu, jako strojaře, neboť pokud všechny součástky nejsou přesně předem nadefinovány, tak stroj prostě nejede :)

Z mého pohledu to dokonce rád nechám na vás, aby jste ten nejlepší model vybrali vy. Otázka navstává, jestli hlasujeme o konkrétním modelu projektoru a plátna (Lukášova interpretace) anebo o částce, ve které pořídíme nejlepší dostupné zařízení (moje interpretace).

Re plátna: 2m je lepší než menší i když ta menší plátna jsou možná trochu levnější.
Naposledy upravil(a) Libor.Spacek dne 04 zář 2014, 23:05, celkem upraveno 2 x.

Dle pirátského velení senilní dědouch a troll.

Uživatelský avatar
Tomas.Lastuvka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1135
Registrován: 19 říj 2013, 21:07
Profese: html coder
Bydliště: Turnov
Dal poděkování: 335 poděkování
Dostal poděkování: 921 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Příspěvek od Tomas.Lastuvka »

Sorry, ze vstupuji do vasnive diskuze, ale jelikoz resite projektor, tak jste na me domaci pude a pokud by jste chteli, tak vam velice rad poskytnu pomoc pri vyberu.. Staci mi zadat cenu ;)
Ten, kdo je ti nejbliz, bude vzdy tim, co ti ublizi nejvic!

Nemam na vas naladu, nedivte se mym reakcim.
Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2223
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2637 poděkování
Dostal poděkování: 4250 poděkování

Re: Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Příspěvek od Libor.Spacek »

Ondra.kl píše: Tvůj problém s byrokracií je v tom že místo obecných specifikací jsi vybral přesný model. Pak si nestěžuj že se na něm někomu něco nelíbí. ;)
Ondro, kdyby jsi to vlákno pořádně četl, tak by jsi pochopil, že já jsem vybral přesný model jenom proto, že mi to Lukáš poručil. A nestěžoval jsem si na to, že se někomu nelíbil, ale naopak právě na to, že to bylo trochu předčasné.
Naposledy upravil(a) Libor.Spacek dne 04 zář 2014, 22:39, celkem upraveno 1 x.

Dle pirátského velení senilní dědouch a troll.

Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2223
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2637 poděkování
Dostal poděkování: 4250 poděkování

Re: Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Příspěvek od Libor.Spacek »

Tomas Lastuvka píše:Sorry, ze vstupuji do vasnive diskuze, ale jelikoz resite projektor, tak jste na me domaci pude a pokud by jste chteli, tak vam velice rad poskytnu pomoc pri vyberu.. Staci mi zadat cenu ;)
Výborně, děkuji, cena 10K projektor, 3K plátno, anebo 13K za obojí, cokoliv je nejvýhodnější.

Dle pirátského velení senilní dědouch a troll.

Uživatelský avatar
Tomas.Lastuvka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1135
Registrován: 19 říj 2013, 21:07
Profese: html coder
Bydliště: Turnov
Dal poděkování: 335 poděkování
Dostal poděkování: 921 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Příspěvek od Tomas.Lastuvka »

Projektor

Kód: Vybrat vše

http://www.electronic-star.cz/Klarstein-HD-Q-2001-LED-TV-tuner-VGA-cerno-bily_i155074.htm?utm_source=heureka&utm_medium=comparisons&utm_campaign=LED+mini+projektory
Platno

Kód: Vybrat vše

http://www.electronic-star.cz/Platno-se-stativem-200-x-200-cm-s-uhloprickou-284-cm_i2257.htm
Celkem tesne pod 13k

Projektor jsem vybral tento z nekolika duvodu.. at je to moznost primeho promitani pomoci usb, pres rozliseni 720p az po zivotnost lampy 20.000 hodin.. Oproti tem co jste tu vybirali si myslim, ze tento ma jasne navrh.. Jedine co mne trochu trapi je jeho vaha, ktera je pres 4kg, ale to predpokladam nebude vadit..

Promitani ze 2m a neco si take myslim nebude problem.. Jasne ma nekolik fci zbytecne navic, ale nekdy se takove fce vyuziji.. Treba TV tuner muzete posleze vyuzit u promitani volebnich vysledku..
Naposledy upravil(a) Tomas.Lastuvka dne 04 zář 2014, 23:03, celkem upraveno 1 x.
Důvod: protoze jsem debil a pletu si slova
Ten, kdo je ti nejbliz, bude vzdy tim, co ti ublizi nejvic!

Nemam na vas naladu, nedivte se mym reakcim.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Libor Spacek píše:Nemínil jsem vyvolat další bezpředmětnou hádku mezi Lukášem a Helenou, nevadilo mi podat návrh na konkrétní zařízení, ani jsem neříkal v tomto kontextu "nesmyslná byrokracie", jak mylně uvádí Lukáš, nýbrž pouze "přílišná byrokracie". :) Návrhy a odkazy na jiné, případně lepší, zařízení samozřejmě vítám. To ale myslím nemusí být podmíněno zrovna tím, že navrhovatel musí specifikovat nějaký počáteční konkrétní model. Z mého pohledu to dokonce rád nechám na vás, aby jste mi ten nejlepší model vybrali vy. Otázka navstává, jestli hlasujeme o konkrétním modelu projektoru a plátna (Lukášova interpretace) anebo o částce, ve které pořídíme nejlepší dostupné zařízení (moje interpretace).

Re plátna: 2m je lepší než menší i když ta menší plátna jsou možná trochu levnější.
Libore, nz. :-)
OFFTOPICBezpředmětná je pro mě, protože mně už vůbec o nic nejde, taky díky tomu, že ostatní mlčí jak ovce nebo se jim to nakonec zdá bezpředmětné, ačkoli i je to otravuje a je to nastaveno nelogicky..... Nevím proč mám v sobě pořád se někoho někde zastávat nebo bojovat za ostatní....
Tak nebojte, jednou mi dojdou síly i chuť.... Ze strany už jsem odešla, tak je to jen další fáze, otázka času - zvlášť, když to bude bezpředmětné :-)
Naposledy upravil(a) Helena.Jarolimkova dne 05 zář 2014, 12:10, celkem upraveno 1 x.
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4111
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4099 poděkování

Re: Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Příspěvek od Ondra.kl »

Petr Vileta píše:
Ondra.kl píše:...
složené má velikost: 180 x 170 x 1090 mm
A proč ne tohle? http://www.alza.cz/sencor-sts-178s-d1480734.htm
Nevím o něm ;) Důvod pro výběr epsonu co jsem posílal je mobilita - složené má na délku okolo metru, kdežto ty normální jsou kolem 2 metrů. A to je při převozu v autě zásadní rozdíl ... při cestě vlakem je to neporovnatelné.

Další výhody:
- po složení tvoří celkem pevný monoblok
- po složení je samotné plátno je plně zakryté a nelze jej tak přímo poškodit nebo zašpinit
- roztahuje se do potřebné velikosti - lze jej rozvinout i v prostoru širokém jen např. 1,5 m.

Já chtěl hlavně upozornit že něco tak mobilního vůbec existuje, sám sem dost čuměl když jsem to viděl. A možná jsou i jiná podobně složitelná plátna, nevím.
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1918
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 2235 poděkování

Re: Libor Špaček do senátu - žádost o příspěvek

Příspěvek od Lukas.Barton »

Po domluvě s Liborem jsme se shodli na tom, že nejlepší koupě bude vybavení doporučeným Tomášem Laštůvkou. U plátna jme diskutovali přepravovatelnost a nakonec jsme se shodli raději pro levnější řešení než pro drahé plátno. Libor má prý velké auto a dvoumetrové plátno není problém :)

Byla vyhlášena hlasování:
krajske-forum-plzensky-kraj-f415/hlasov ... ml#p349302
krajske-forum-plzensky-kraj-f415/hlasov ... ml#p349301
krajske-forum-plzensky-kraj-f415/hlasov ... 25797.html
Odpovědět

Zpět na „Plzeňský kraj“