Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Moderátoři: Krajsti predsedajici, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Jak se u nás musí proti OBARVENÝM penězům? Zrusili jsem "legální" peníze pro předvolební kampaně, takže potřebujeme další peníze od členů, nečlenů a příznivců. Co s tím? Jak to řešit? No, přece transparentně a tak, aby lidi venku byli potěšeni, jak si umíme se vším poradit.... :roll:

OFFTOPICtoto není nic proti Filipovi Krškovu ani jeho kolegům, to je jen dobrý příklad, že to normálně u nás prostě jinak fakt nejde s obarvenýma penězma :(

vysocina-f84/vylep-v-trebici-transparen ... ml#p308420
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Tak, a tak to je a nejen v tomto jednom ukázkovém příkladu. SMLOUVA S MANAŽEREM kampaně:

hlasovani-republikoveho-predsednictva-f ... ml#p308505
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1920
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 760 poděkování
Dostal poděkování: 2248 poděkování

Re: Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Příspěvek od Lukas.Barton »

OFFTOPICTak Helena mě požádal o přesun vlákna (neřekla jakého) do Rokycanska. Po optání, jaké že to má vlákno na mysli, jsem se dozvěděl, že se chovám jako komunista a jestli neumím rozlišovat a vyhodnocovat, tak mám problém. Z toho jsem usoudil, že jde asi o toto vlákno. Snad jsem se trefil, jinak budu asi i fašista :(

Heleno, je s tebou radost spolupracovat.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

OFFTOPIC[quote="Lukas Barton"]Tak Helena mě požádal o přesun vlákna (neřekla jakého) do Rokycanska. Po optání, jaké že to má vlákno na mysli, jsem se dozvěděl, že se chovám jako komunista a jestli neumím rozlišovat a vyhodnocovat, tak mám problém. Z toho jsem usoudil, že jde asi o toto vlákno. Snad jsem se trefil, jinak budu asi i fašista :(

Heleno, je s tebou radost spolupracovat.[/quote]

Lukáši, vpadá to, že jsi namíchaný z obojího, protože prostě veřejně lžeš. Takže pro transparentnost zveřejníme naše dvě SZ, souhlasíš jo?

PS: Díky za přesun vlákna, které jsem ti i bez tvého dotazu jasně označila.
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1920
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 760 poděkování
Dostal poděkování: 2248 poděkování

Re: Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Příspěvek od Lukas.Barton »

OFFTOPICHeleno, nechci spadnout na tvou úroveň veřejného hádání se, osobních ataků a nadávání si. SZ si zveřejni, klidně si je okomentuj, vylož si svou pravdu, já už příspěvky od tebe prostě číst nebudu. Osobně jsi mě velmi zklamala. Když jsem tě poznal minulý rok, tak jsem z tebe byl nadšený, každému jsem vykládal jak je to super, že konečně máme někoho s elánem do práce. Mé nadšení ale hodně rychle opadlo a poté už jsem jenom nestačil zírat jak překrucuješ věci a snažíš se vyvolat osobní rozpory úplně s každým. I když jsem s tebou v mnoha věcech nesouhlasil, tak jsem proti tobě ze solidarity nevystupoval. To bylo do té doby, než jsi mě začala veřejně urážet a osočovat. I kdybych chtěl, tak se nemohu vůbec bavit s člověkem, co mi nadává a pomlouvá mě. Dokázal bych s tebou ještě vyjít, i když máš jiné názory, jsi zkrátka jiná, ale už si tě nevážím jako osoby. Naší budoucí konverzaci se budu snažit držet na striktně strohé, co nejkratší a nezbytné úrovni.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

OFFTOPIC[quote="Lukas Barton"]Heleno, nechci spadnout na tvou úroveň veřejného hádání se, osobních ataků a nadávání si. SZ si zveřejni, klidně si je okomentuj, vylož si svou pravdu, já už příspěvky od tebe prostě číst nebudu. Osobně jsi mě velmi zklamala. Když jsem tě poznal minulý rok, tak jsem z tebe byl nadšený, každému jsem vykládal jak je to super, že konečně máme někoho s elánem do práce. Mé nadšení ale hodně rychle opadlo a poté už jsem jenom nestačil zírat jak překrucuješ věci a snažíš se vyvolat osobní rozpory úplně s každým. I když jsem s tebou v mnoha věcech nesouhlasil, tak jsem proti tobě ze solidarity nevystupoval. To bylo do té doby, než jsi mě začala veřejně urážet a osočovat. I kdybych chtěl, tak se nemohu vůbec bavit s člověkem, co mi nadává a pomlouvá mě. Dokázal bych s tebou ještě vyjít, i když máš jiné názory, jsi zkrátka jiná, ale už si tě nevážím jako osoby. Naší budoucí konverzaci se budu snažit držet na striktně strohé, co nejkratší a nezbytné úrovni.[/quote]

Aha, proto jsi naše rozpory řešil soukromě a ne veřejně, chápu. Nemám potřebu tady skupince cca 10 lidí, kteří jsou apriori proti mně, i když mě neznají, dokazovat, kdo z nás dvou lže a překrucuje skutečnost. Zklamal jsi ty a nejen mě, když jsem Tě navrhla do funkce předsedy kraje - hodně rychle jsi začal politikařit, v podstatě ještě než jsi byl zvolený, ale to jsem pochopila až později.

Z toho, jak vedeš Plzeňský kraj, mi začíná být úzko a jednou se budou všichni divit...Nekašleš jen na mě, tj. nejsi objektivní a nápomocný, ale kašleš úplně na všechny své členy, pokud nejde přímo o tvůj osobní zájem, viz. jakákoli tvoje angažovanost s VyOsením jak u Pepy Němce, tak následně i u Jardy Haise - všechny v tom necháš vykoupat. Přesně takhle se chováš. To samý u Fandy Ulče, tam naopak ještě politikaříš ve svůj prospěch.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Takže pokračujeme:
Jak je to s naším vedoucím TO Lukášem Novým a jeho činností pro Piráty? Tři příklady, udělejte si názor sami:

1. Např. zakládající člen Pirátů Jiří Kadeřávek v rámci předvolební kampaně pomáhal kandidátům a celé straně s úpravou webu jako dlouhodobý člen TO a zástupce vedoucího TO. viz.: podatelna-technickeho-odboru-f228/zaloh ... ml#p307930
Došlo k neshodě, resp. k nedorozumění a byla mu šmahem vedoucím TO bez varování sebrána veškará práva úprav a vstupu do tech.systémů strany. Na popud Janky se rozhořela diskuze o tom, že není nikde oficiální hlasování RP, aby Jiří pomáhal s úpravami, ačkoli běžnou cestou komunikace a pomoci toto bylo dojednáno.
vnitrostranicka-diskuze-f75/rezignace-n ... ml#p307985

2. Někdo založil provokativní stránku s názvem https://www.pirati.cz/homo a seznamem jejích údajných členů, který byl sebraný, v podstatě zneužitý tvůrcem z tech. systému lidí, kteří se někdy alespoň jednou vyjádřili v podpalubí.
Ivan Bartoš požádal o odstranění této rádoby vtipné provokace z oficiálních stránek strany TO. ZDE jsou reakce všech možných chytrých lidí: podatelna-administrativniho-odboru-f227 ... 22892.html
Pokud vás to nebaví číst, vězte, že odstranění zneužitého seznamu natož celé inteligentní podstránky je odmítnuto formou - to není v naší kompetenci... atp. atp.

3. Tohle už za přečtení stojí: podatelna-technickeho-odboru-f228/zaloh ... ml#p308771
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Příspěvek od anonym72078 »

OFFTOPICHeleno, verejne, sebereflexe a chladna hlava ;) To, ze Ti par parchantu nadava, jeste neznamena, ze se muzes chovat jako oni ke vsem ostatnim.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Petr Kopac píše:OFFTOPICHeleno, verejne, sebereflexe a chladna hlava ;) To, ze Ti par parchantu nadava, jeste neznamena, ze se muzes chovat jako oni ke vsem ostatnim.
OFFTOPICPetře, vždy reaguji na konkrétní výpady, nikdy nenapadám nikoho jako první, klidně Ti pošlu SZ mezi mnou a Lukášem a můžeš se kouknout, jak to celý bylo, ale nehodlám to tady právě neustále dokola rozjíždět....
Dík.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Zprávy z čistého demokratického blesku pro venkovany

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Slovo našeho krajského předsedy Lukáše Bartoně. Zajímalo by mě, kdo je ten plebs.....?

podatelna-republikoveho-predsednictva-f ... ml#p309851
Zamčeno

Zpět na „Plzeňský kraj“