Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni

Moderátor: PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Chcete-li se stát registrovaným příznivcem, postupujte podle tohoto návodu.
Zamčeno

Organizovat protest 11. 2. v Plzni?

Anketa končí za 05 úno 2012, 22:25

Chci protestovat v Plzni
7
78%
Budu se ucastnit v Praze
1
11%
Nebudu se ucastnit niceho
1
11%
Je mi to jedno
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 5 - Celkem hlasů: 9

anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni

Příspěvek od anonym72078 »

Ahoj, plzensti pirati!

Dne 2.2. se seslo pres 3000 lidi v Praze a demonstrace proti ACTA se konaly a konaji i v dalsich mestech Evropy, stale ale nemame vyhrano.

Na den 11. 2. (sobota) je naplanovan velky protest proti ACTA. Podrobnosti o piratskem happeningu: viewtopic.php?f=80&t=10636

Ted je otazka, zda se pripojime k protestu v Praze nebo si zorganizujeme lokalni protest. Je zde anketa, ktera bude otevrena do nedele vecer (meli bychom se rozhodnout rychle).
  • V pripade pripojeni se k Praze zde muzeme resit vypomoc s dopravou/ubytovanim/rekvizitami.
  • Pokud se ale rozhodneme usporadat lokalni akci, musime zacit pracovat na organizaci, aby to za neco stalo.
Ve zprave mi prisel link od Jardy Kucery:
http://www.facebook.com/events/102001333259533/
Tzn. at uz se rozhodneme ucastnit/organizovat nebo ne, neco se tu dit bude. Moje otazka zni - kontaktoval jste je uz nekdo? Pokud ne, meli bychom se s nimi dohodnout na nejakem postupu. Minule se to udelalo dost akcne, proti cemuz nic nemam, ale prislo jen cca 30 lidi a media nas "piraty" hazeji do jednoho pytle, at uz jsou to Pirati, nebo proste jen lidi, co nesouhlasi s ACTA. Pokud bychom neco organizovali, chtelo by to treba nejaky horky caj, pripravit propriety (masky, nalepky, transparenty), projevy, program atp.
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od Adam.Soukal »

Ahoj, ano v kontaktu s nimi už jsem, snažme se nezakládat nová a nová vlákna, je to kontraproduktivní. 11.2.2012 podpoříme lidi v Plzni na Náměstí republiky. Beru sebou petice k podpisu, Martin zajistí snad vlajky. Do konce týdne snad budu mít novou várku masek a dalších propriet.

Martin a já se budeme snažit tisknout tyto letáčky A5 -
http://www.pirati.cz/wiki/_media/kci:letak_acta_bw.pdf
http://www.pirati.cz/wiki/_media/kci:ac ... ack_bw.pdf

Koncem týdne bych se pak rád domluvil, abychom zařídili nějaký ten svařáček, případně petiční stánek, fotografa - snad Honza Němec a pokud by to šlo tak i kameru.
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od anonym72078 »

ad nove vlakno - smysluplny nazev ;) jedna akce = jedno vlakno. Dik za promptni odpoved!
ad propriety - prinesu jednu ceskou statni vlajku (musim jeste koupit nakej klacek, na kterej ji dam), vemu si svoji masku a predbezne bych byl schopen zajistit kontejner na caj, uvarit ho ale musi nekdo jinej, protoze...

Muzu se zucastnit od 14 hodin, ale nestihnu pripravy, protoze budu do 12 hodin na jednani AS ZCU v Nectinach.

Napada me jeste, jestli si nekoupime megafon? Pokud tam budou stovky lidi a bude klendra, tak chci videt, jak se tam budem prekrikovat.

Peticni stanek - z ceho sestavime, nebo ho nekdo ma? A co prodejni stanek s maskama, trickama atd.?

A co ohlaseni? Budem ohlasovat/nebudem? Vim, ze nutne nemusime. Ale mozna by to nebylo na skodu.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od Petr.Vileta »

Omlouvam se, ale neprijdu. Jsem trochu nachlazeny a ten mraz by me definitivne vyradil z cinnosti tak na 14 dnu. To si ovsem nemuzu dovolit, protoze bych rad jel zakladat tu MS v Nectinech a navic bude schuze. Tak sorry, ze budete mrznout jen vy :?

P.S. Megafon neni spatny napad a tech par stovek z rozpoctu by se na to snad vzit dalo, pripadne ucelova sbirka mezi cleny KS. Nejaky jsem zahledl v hudebnich nastrojich na Americke (vedle CSOB).

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Josef.Nemec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 253
Registrován: 22 kvě 2009, 00:51
Profese: programátor, fotograf, hudebník, ict
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 248 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od Josef.Nemec »

Pokud je potřeba nadělat letáky, stačí říct a dodat podklady.
Můžu udělat i nějaký menší (řádově desítky) počet na barevném laseru.
Pokud by bylo potřeba mám i řezačku.
11.2. je sobota takže není problém.
V Praze měl úspěch nápad s čajem. Potažmo s čajem a rumem. Nebál bych se toho taky. Nápad to byl dobrý a hodil se všem (kosa byla fakt vostrá :-).
Stejně tak se nabízí ta myšlenka, kterou jsem nahrazoval do Prahy.

Možná by to chtělo předem se sejít a promyslet co a jak.

Když tu padla myšlenka megafonu.
Nebylo by lepší sehnat nějaký menší aparát?
Nějakou bazarovou záležitost? Výsledek je lepší při prezentaci na jednom místě.
Otázka zní: "Komu to prospěje!"
Dum spiro spero!
Google+,Fotografování, programování
„Nepodmíněný příjem je geniální věc. Bez něj nás prostě jednou čeká hladomor.“
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12022 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Letáky a další informace jsou zde - http://www.pirati.cz/wiki/acta

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od Petr.Vileta »

Mam funcni propanbutanovy jednoplotenkovy varic, mohu zapujcit. Uz je dlouho nepouzivany, tak snad v bombe jeste neco je, kdyz tak dojit naplnit. Mozna by se nasel i nejak starsi 5 litrovy hrnec s poklici a naberacka, ale caj a vodu si musite zaridit.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od Adam.Soukal »

Mám dojem, že si tu každý chce něco napsat, ale nikdo nečte příspěvky ostatních :) Tak ještě jednou:

Tisknout tyto A5 přední a zadní strana:
http://www.pirati.cz/wiki/_media/kci:letak_acta_bw.pdf
http://www.pirati.cz/wiki/_media/kci:ac ... ack_bw.pdf

Megafon zjistím během týdne, jak to vypadá a za kolik, petice budu mít já a nějaké má i Martin - http://www.pirati.cz/media/Petice%20-%20A.C.T.A.pdf

Na ten čaj by to bylo Petře super. Vlajky má snad Martin. Masky snad budou do konce týdne.

Stánek zkusím splašit od Zelených.
Uživatelský avatar
Kychot
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 86
Registrován: 25 pro 2011, 21:17
Profese: biofyzik
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od Kychot »

Adam Soukal píše:Mám dojem, že si tu každý chce něco napsat, ale nikdo nečte příspěvky ostatních :) Tak ještě jednou:

Tisknout tyto A5 přední a zadní strana:
http://www.pirati.cz/wiki/_media/kci:letak_acta_bw.pdf
http://www.pirati.cz/wiki/_media/kci:ac ... ack_bw.pdf
Chtělo by to ke stažení zdrojáky od těch letáků. Je tam třeba moc černých ploch, žere to moc toneru! Já na své domácí tiskárně bych toho tisícovku nenadělal :x

Také jsem moc nepochopil, co má být přední a zadní strana.

Chce to poskládat na A4, aby se to dalo snadno tisknout, třeba i dvojstranně, a pak přehnout na A5 anebo tak nějak. Takhle mi to přijde dost nepraktické.
:?

Jinak ty možnosti volby v anketě mi přijdou dost omezené:

Organizovat protest 11. 2. v Plzni? 1 možnost:

[*]Chci protestovat v Plzni
[*]Budu se ucastnit v Praze
[*]Nebudu se ucastnit niceho
[*]Je mi to jedno

Prostě já nebudu ani tam ani tam a chci demonstrovat tam, kde budu!
Když má demonstrovat celá republika, tak to tisíce lidí pojedou do Prahy nebo do Plzně? Co je to za blbost? Vždyť Inet snad už dnes vede skoro do každé vesnice, ne??

Pirátská strana, jak koukám, má 14 krajských sdružení. Jestli mi chcete říct, že 11. února se nebude demonstrovat ve VŠECH krajích, tak to se na mě, pánové piráti, nezlobte, ale co tedy ta ostatní krajská sdružení dělají? Nahlásit starostovi demošku a vyjít třeba s deseti lidmi přeci nemůže být až takový problém. Nejde přeci jen o počet lidí na jedné demošce, jde i o počet míst, na kterých se demonstruje, ne?? Ať je to CELÁ REPUBLIKA! Inet nevede jen do Prahy a do Plzně!! :evil:

(Jinak si normální člověk ze vsi řekne: No jo, zase si Pražáci něco výmýšlejí... už dost jsme měli pragocentrismu :( )
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od Adam.Soukal »

Kychot píše:OFFTOPIC[quote="Adam Soukal"]Mám dojem, že si tu každý chce něco napsat, ale nikdo nečte příspěvky ostatních :) Tak ještě jednou:

Tisknout tyto A5 přední a zadní strana:
http://www.pirati.cz/wiki/_media/kci:letak_acta_bw.pdf
http://www.pirati.cz/wiki/_media/kci:ac ... ack_bw.pdf
Chtělo by to ke stažení zdrojáky od těch letáků. Je tam třeba moc černých ploch, žere to moc toneru! Já na své domácí tiskárně bych toho tisícovku nenadělal :x

Také jsem moc nepochopil, co má být přední a zadní strana.

Chce to poskládat na A4, aby se to dalo snadno tisknout, třeba i dvojstranně, a pak přehnout na A5 anebo tak nějak. Takhle mi to přijde dost nepraktické.
:?

Jinak ty možnosti volby v anketě mi přijdou dost omezené:

Organizovat protest 11. 2. v Plzni? 1 možnost:

[*]Chci protestovat v Plzni
[*]Budu se ucastnit v Praze
[*]Nebudu se ucastnit niceho
[*]Je mi to jedno

Prostě já nebudu ani tam ani tam a chci demonstrovat tam, kde budu!
Když má demonstrovat celá republika, tak to tisíce lidí pojedou do Prahy nebo do Plzně? Co je to za blbost? Vždyť Inet snad už dnes vede skoro do každé vesnice, ne??

Pirátská strana, jak koukám, má 14 krajských sdružení. Jestli mi chcete říct, že 11. února se nebude demonstrovat ve VŠECH krajích, tak to se na mě, pánové piráti, nezlobte, ale co tedy ta ostatní krajská sdružení dělají? Nahlásit starostovi demošku a vyjít třeba s deseti lidmi přeci nemůže být až takový problém. Nejde přeci jen o počet lidí na jedné demošce, jde i o počet míst, na kterých se demonstruje, ne?? Ať je to CELÁ REPUBLIKA! Inet nevede jen do Prahy a do Plzně!! :evil:

(Jinak si normální člověk ze vsi řekne: No jo, zase si Pražáci něco výmýšlejí... už dost jsme měli pragocentrismu :( )[/ot][/quote]

Mohu se zeptat, proč píšete toto do fóra Plzeňského kraje? Nebo mají plzeňští Piráti domlouvat demonstraci v Pardubicích? Nějak jsem nepochopil, co je myšlenkou tohoto postu. Tady se domlouváme, jak budeme demonstrovat v Plzni, nedomlouváme tu žádnou celorepublikovou akci.
Zamčeno

Zpět na „Plzeňský kraj“