ÚSTECKÉ NOVINY

Moderátor: PKS Ustecky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Miroslav.Broz
Člen KS Ústecký kraj
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 71 poděkování
Dostal poděkování: 229 poděkování

Re: ÚSTECKÉ NOVINY

Příspěvek od Miroslav.Broz » 19 zář 2010, 08:56

je to schválně.

třeba Míší grimasa na konci. snažíme se do politiky dostat humor, myslíme si, že absence humoru, sebeironie a nadsázky je jedním z největších problémů české politické scény, chceme to měnit.

ostatní "chyby " o kterých mluvíš, jsou, protože to líp neumíme. nikdo z nás neumí 20 minut koukat do kamery a u toho plynule hovořit o programu, aby se to nemuselo stříhat....
"Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic, protože si myslí, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné" E. Burke

Zdenek.Stepanek
Místní předsednictvo
Profese: IT Expert
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 2902 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 19 zář 2010, 14:57

Ok no, berte to jen jako doporuceni, direktivne vam rozhodne nic narizovat nebudu a ani nemuzu.

Je teda fakt ze ja na humor moc nejsem, jsem strasne pragmatickej a realistickej a taky je fakt ze pro me neni problem delat prednasku z patra nebo na zaklade ctenyho textu mluvit do kamery.

I volebeni kampan je potreba brat pragmaticky. Dulezity je cil, prostredky jsou vedlejsi. Cil je oslovit a zaujmout co nejvic lidi aby pirati dostali co nejvic hlasu. Je vyzkousene, ze lebky a hnaty na to nezabiraji a IMHO xichtiky taky ne.

Zdenek
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 776 189 619
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner

achab
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: úředník
Dostal poděkování: 9 poděkování

Příspěvek od achab » 20 zář 2010, 00:16

Promin Zdenále, ani pro mne není problém dělat přednášku spatra. Ale vždycky tam prdnu trochu uvolnění, možná proto si pak lidi i něco pamatují :o))
Prostě zkusme každej přednášet tak, jak jsme byly zformátovaný rodičema a vesmírem... Mám pocit, že nám jde všem o víc, než o přednášky :O))
A i kdyby nám o ty serious action šlo, jde oto lidem ? I oni si vyberou ... Už jsem zažil i to, že byl něko zpočátku velice rozčarován, že "tohle" jim má
něco povídat (asi mínil mou vizáž a kostým) a pak se nechtěl hnout a diskutoval by do aleluja a ne pro diskuzi, ale zdálo se, že ho téma bere ..
Pozdravení

Zdenek.Stepanek
Místní předsednictvo

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 20 zář 2010, 15:33

Promin achabicku :-), ale ja nekritizoval tvoje vystupovani (to naopak hodnotim jako velmi kvalitni) ale Baziho.

F. Gellner

Miroslav.Broz
Člen KS Ústecký kraj

Příspěvek od Miroslav.Broz » 23 zář 2010, 08:55

další videoklip úusteckých Pirátů najdete tady http://www.youtube.com/watch?v=FfdCReZfWRA . Občané Do Sedel !
"Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic, protože si myslí, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné" E. Burke

Michaela Kajlikova
Profese: farářka CČSH
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od Michaela Kajlikova » 23 zář 2010, 23:15

Zdenku, něco tě tlačí? Pánové, nevím, ale zdá se mi, že se kamsi vytratila svoboda, příspěvky od našich "kovaných soudruhů" (a to neberte pánové jako urážku!-berte to verneovsky) mi nepříjdou povzbuzením. Mám pocit, že najíždíme do diktatury co můžeme a co nesmíme. Každopádně chytré postřehy a poznámky uchováme v paměti .-) Děkujeme 8-)

Miroslav.Broz
Člen KS Ústecký kraj

Příspěvek od Miroslav.Broz » 24 zář 2010, 10:36

Míšo a jako člen ( a krajská místopředsedkyně) si koukej vypnit profil a dát si tam svojí fotku !!! Jinak bude ty,ty,ty ! :)))

kluci ti určitě změní status z návštěvníka na člena

Michaela Kajlikova
Profese: farářka CČSH
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od Michaela Kajlikova » 24 zář 2010, 15:54

Už jsem to zkoušela, profil jsem si založila a nějak to mám zrušený nebo co, každopádně někomu z vás pošlu svojí foto, nebo tam můžete dát tu co mám na webu...to je jedno, každopádně jsem jí tam nemohla "nacpat" a teď se nemůžu dostat na profil...pakárna v pekárně .-)) h-e-l-p!!! :?

Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: právník
Dal poděkování: 1939 poděkování
Dostal poděkování: 2650 poděkování

Příspěvek od Adam.Soukal » 24 zář 2010, 15:55

Nic nemáš zrušeno, ale Máš jméno bez diaktritiky ne s. Každý člen to tak má a je to poměrně dlouho známo.

Zdenek.Stepanek
Místní předsednictvo

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 24 zář 2010, 23:54

Michaela Kajlikova píše:Zdenku, něco tě tlačí? Pánové, nevím, ale zdá se mi, že se kamsi vytratila svoboda, příspěvky od našich "kovaných soudruhů" (a to neberte pánové jako urážku!-berte to verneovsky) mi nepříjdou povzbuzením. Mám pocit, že najíždíme do diktatury co můžeme a co nesmíme. Každopádně chytré postřehy a poznámky uchováme v paměti .-) Děkujeme 8-)
Miso, tlacej me mozna boty, ale jinak nic. Znovu po nekolikate opakuju (je mi to az trapne), ode me slisite pouze doporuceni a napad. Udelejte si to jak chcete.

F. Gellner

Zamčeno

Zpět na „Ústecký kraj“