Aktivita člena vyjednávacího teamu v Ústí nad Labem

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Jakub.Pribyl
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 159
Registrován: 11 úno 2016, 12:37
Profese: hydrolog
Dal poděkování: 347 poděkování
Dostal poděkování: 174 poděkování

Aktivita člena vyjednávacího teamu v Ústí nad Labem

Příspěvek od Jakub.Pribyl »

Ahoj, reaguji na rozhodnutí PKS o rozšíření vyjednávacího teamu v Ústí, super, tak já doufám, že se to hne. Ještě se zeptám na aktivitu Vládi Charváta (budu jen rád když se k tomu vyjádří on sám), máte nějaké informace o jeho fungování? Na neoficiální kanále face chatu skupiny Ústí nad Labem avizoval svou neaktivitu (pro mě tedy nevhodným způsobem, ale to si nechám až na osobní setkání), v tom případě by bylo asi lepší, aby byl Lukáš Blažej rovnou nominován, ne? Možná to tak není co já vím (mám jen nějaké indicie) a vyjednávání pokračují, v tom případě zas trochu postrádán komunikaci směrem ke členské základně v Ústí, kterou zastupuje. Díky za vyjádření.
Uživatelský avatar
Jan.Kotas
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 01 zář 2010, 18:13
Profese: Vývoj systémů autonomního řízení
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: Aktivita člena vyjednávacího temu v Ústí nad Labem

Příspěvek od Jan.Kotas »

Co je to prosím vyjednávací tým a co má dělat?:)
Jakub.Pribyl
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 159
Registrován: 11 úno 2016, 12:37
Profese: hydrolog
Dal poděkování: 347 poděkování
Dostal poděkování: 174 poděkování

Re: Aktivita člena vyjednávacího temu v Ústí nad Labem

Příspěvek od Jakub.Pribyl »

Jan.Kotas píše:Co je to prosím vyjednávací tým a co má dělat?:)
Vyjednávací tým je pověřen jednat o podmínkách volební spolupráce. Pro Ústí došlo k jeho rozšíření.
Odpovědět

Zpět na „Ústecký kraj“