Nezávazně - Senátní volby 2016

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Nezávazně - Senátní volby 2016

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Bych si asi dovolil, abychom zástupce jmenovali jako PKS.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Nezávazně - Senátní volby 2016

Příspěvek od Radek.Holodnak »

A koho si představujeme?
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Nezávazně - Senátní volby 2016

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Viděl bych to na ústečáka, takže asi na Lukáše, jestli už to neodmítne, bo toho má moc.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: Nezávazně - Senátní volby 2016

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Frantisek.Navrkal píše:Viděl bych to na ústečáka, takže asi na Lukáše, jestli už to neodmítne, bo toho má moc.
Je potřeba místní znalost, řeší se tam hlavně drobnosti typu umístění, formátu a času výlepu, rozdávání předmětů atd. Pokud jsem na někoho nezapomněl, tak Ústí znám jen já a Vláďa Charvát, což mě nestaví do příznivé pozice pro odmítnutí :) Jestli tam nechce nikdo jiný, tak se jmenování bránit nebudu.
Tel. 778702712
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Nezávazně - Senátní volby 2016

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Od Jungwirtha:
Pěkné dopoledne všem,

připomínám, že zítra se od 16:00 opět sejdeme ve Velké Hradební.
Vezmu s sebou vytištěné koaliční dohody. Zároveň doufám, že budeme mít od Davida s Alešem nějaké vstupy k diskuzi.
Těším se na viděnou

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: Nezávazně - Senátní volby 2016

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Frantisek.Navrkal píše:Bych si asi dovolil, abychom zástupce jmenovali jako PKS.
Mohli bychom to dořešit? Pokud bude jmenován někdo jiný, tak bych se té současné „funkce“ rád co nejdříve vzdal, pokud budu jmenován já, měl bych tomu začít věnovat více času..
Tel. 778702712
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: Nezávazně - Senátní volby 2016

Příspěvek od Lukas.Blazej »

PKS hlasuje už dva týdny, takže zatím ještě sem.
Včera proběhla další schůzka, Martin se nemohl účastnit, z politiků tam byl pouze Karel Karika (pořádně nevím, zda za Zelené nebo Pro!Kraj), přítomní byli všichni lidé pracující na kampani (manažer, web, grafik, reklamka). Konečně mám přístup ke všem materiálům kampaně. Vzhledem k tomu, že nic z toho není finální, domluvili jsme se, že to zatím na fórum dávat nebudu. Pokud byste se chtěli na přípravě podílet, napište a materiály vám poskytnu.
Prosazoval jsem větší viditelnost stran na billboardech, letácích, polepech na MHD atd., s čímž přítomní souhlasili, grafik do týdne pošle upravenou verzi letáků. Moje argumentační pozice se v tomhle bude odvíjet od toho, zda na kampaň dáme nějaké peníze. Z účtu byl zatím zaplacen font, zálohová faktura Avaflex a částečně manažer. Všechny ostatní faktury mají splatnost později, část nám bude postupně přefakturovávat reklamka. Až bude spuštěn web, bude ke každému výdaji na transparentním účtu přiřazen dokument, na základě kterého byl výdaj uhrazen. Po většinu schůzky jsme řešili konkrétní věci v rámci kampaně, tedy například které plochy koupíme, zda se některé akce skutečně vyplatí, co má být napsáno na atypickém propagačním předmětu atd. Další schůzka proběhne ještě v tomto měsíci, termín se určí podle časových možností Martina Hausenblase.
Tel. 778702712
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: Nezávazně - Senátní volby 2016

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Na minulé schůzce byl František, dnes od 16:00 proběhla další. Prokraj zaplatí kauci, web je skoro hotový (chybí jen licence k fotkám od fotobank), Piráti i Zelení už zaplatili své příspěvky. Rozpočet se bude aktualizovat dle nových cen a konkrétních produktů. Byly představeny další grafické návrhy, pokud je chcete vidět, napište mi a pošlu.
Tel. 778702712
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: Nezávazně - Senátní volby 2016

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Dnes byla další schůzka k senátní kampani. Transparency international chce seznam členů volebního štábu, za sebe jsem souhlasil se zveřejněním. Probírali jsme kampaně protikandidátů, za hlavního protivníka stále považujeme Doubravu a okrajově i kandidtáta ANO. Řešili jsme podporu od neúspěšných kandidátů z 1. kola, Karel Karika přišel s tím, že bychom měli zkusit sehnat i podporu stran kandidujících do krajského zastupitelstva. Martin nahrál vizitku do ČRO, zítra jde na jakýsi kulatý stůl Metropolu. Probírali jsme komunikační strategii, je asi pochopitelné, že ji sem psát nebudu. Navýšil se nám počet jednoho propagačního předmětu, hledáme místo, kam to v Ústí naskladnit, pokud víte o volném prostoru pro 6 palet, dejte vědět. Pak se řešily faktury, roznosy, zábory atd. Je objednán stan 2x2 metru s potiskem, budou se vozit lidi Teslou. V příloze dávám hlasovací lístek ke kontrole.
Přílohy
scan.pdf
(102.96 KiB) Staženo 80 x
Tel. 778702712
Odpovědět

Zpět na „Ústecký kraj“