Jednání s TOP09

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Koalice s v krajích dost neoblíbenou TOPkou nám počet voličů spíš sníží než zvýší. Oni sami by prý na Ústecku nedali ani 5 %.

735 07 66 99, Praha 12

Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Janek.Wagner »

Kandidovat v ULK v koalici s TOP09 znamená ztrátu postavení Pirátů a posílení stávající koalice u moci.

Povolební koalice možná je, ale tohle je šlápnutí do (píp)... Ilustruje to jen stav Pirátů.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Radek.Holodnak »

K TOPce a pondělnímu jednání horké info od SZ: Daniel Pitek

Ahoj Báro,neplašil bych se,Jirka Škoda mi říkal,že se jedná pouze o informační schůzku k možné povolební spolupráci.Příjemný večer.
Tuto informaci odmítla členka vyjednávacího týmu Bára Přibylová zveřejnit na fóru, proto tak činím já.

Zde mj. vidíte ilustrační případ toho, na čem staví kritika Báry. Absolutní nepochopení konceptu transparence, odmítání zveřejňovat informace, informovat všechny své členy o vyjednávání apod.
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Nevím jestli odmítala (netuším proč by měla), ale minimálně já už to na fórum psal. Do vlákna s Mikulášovou žádostí o veto RV.

735 07 66 99, Praha 12

Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Info máš - zveřejni..neboť já to dělat nechci. Samozžejmě.
Screen na požádání.

Ale je to úplná kravina. Jen to bohužel ukazuje, jak k tomu Bára přistupuje. "Ne, prostě já nebudu nic nikam psát; udělejte to za mě, ideálně."
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3522
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1482 poděkování
Dostal poděkování: 3051 poděkování

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Radku, nedělej tu ubohý hejty. Kecáš z hladu...
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Tak dobře, no.
Přílohy
bara.png
bara.png (7.9 KiB) Zobrazeno 2474 x
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Vit.Konecny »

:roll:
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Radek.Holodnak píše:
Info máš - zveřejni..neboť já to dělat nechci. Samozžejmě.
Screen na požádání.

Ale je to úplná kravina. Jen to bohužel ukazuje, jak k tomu Bára přistupuje. "Ne, prostě já nebudu nic nikam psát; udělejte to za mě, ideálně."
Ach ty screeny....a důvěra jako sněhová vločka se rozpustí spravedlivou vnitrostranickou transparencí a už nikdy nebude taková jako dřív. Na můj soukromý dotaz, soukromá odpověď člena SZ - přeposlána na fb trojce na kandidátce. Hups....a naschválek ode mně,no. viz screen.
samozžejmě.png
Podstatné a důležité info k zítřejší schůzce s TOpkou jsem ihned po obdržení zveřejnila včera v tomto vláknu:
krajske-forum-ustecky-kraj-f407/krajsky ... 32511.html
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Vit.Konecny píše:
Frantisek.Navrkal píše:Kdyžtak v tom zůstaneme jen my a Zelení, pokud by to s tou TOPkou mysleli vážně. Skoro bych byl radši.
Myslím, že s TOP09 chtějí asi převážně kandidovat právě zelení. Usuzuji tak z toho, že je předhazovali už v srpnu 2015. Ale je to jenom spekulace, nemám žádné info.

Ano. Je to jenom spekulace. Nemáš žádné info.

Pokud sáhneme do historie, tak zrovna ty si se prostřednictvím přítelkyně dostal v létě přesně k tomuto infu s téměř nulovou hodnotou, které si následně překroutil a necitlivě zveřejnil na facebooku v době svých hysterických statusů, které se převážně nesly v duchu : "hej, nemožní Piráti, vaše historické ztrapnění se blíží a já se tím výborně bavím"
Ohrožením stávající opozice i vztahů v ní, bych se jen opakovala.

Nicméně pro ostatní, jednalo se o první nezávaznou schůzku v srpnu 2015, nás (2os/subj) a Zelených (2os/subj), po které ihned Vladimír všem členům KS napsal do chatu, onu větu.."ptali se nás co by jsme říkali, kdyby se k nám přidala TOPka." Ten dotaz platil stejně pro nás, jako pro Zelený. Vít z toho následně udělal "cože, Piráti S TOPkou?!" ...a v tomto bulvárním duchu pokračujeme vesele dál.
( Navíc v té době se teprve jen nastřelila druhá varianta volební spolupráce, tj koalice PRO!Kraj, nebo SZ+Piráti.)

SZ ani my jsme zájem neměli......a členi TOPky se na několik měsíců odmlčeli. Znovu oslovili nezávislé z PRO až nyní. Jediní kdo celkem stojí o spolupráci je HNHRM. Ani v PRO Kraji není názor jednoznačný, viz: postoj leadra kandidátky Leo Steinera: "Dohodli jsme se, že setkání bude 1. informativní 2. na základě informací zvážíme zda jsou nějaké průniky (předvolební nebo povolební). To, že mají informaci, že Piráti vetujou spolupráci s TOP09 je pouze dobře. Osobně mne se to nelíbí - nerozumím tomu, ale respektuji postoj Pirátů. Co by možná pomohlo, aby Piráti své ústřední veto vysvětlili, možná mi něco uniká či nevím."

Ze soukromé konverzace člena TOP 09 pana Jandy (neznám) a Šárky Z.Dostálové (PRO) předávám info : "TOPku prý máme za "komunisty a nácky" proto je vetujeme." :twisted:

Odůvodnění a diskuzi budeme mít na zítřejší schůzku s TOP připravenou. Všichni zúčatnění ctí a akceptují veto ze strany Pirátů.
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Odpovědět

Zpět na „Ústecký kraj“