Hazard a nulová tolerance

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Hazard a nulová tolerance

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Michal Ketner píše:řekneš už kurva něco k věci nebo budeš furt plkat ty svoje píčoviny který se zakládaj na tvý chorý mysly
Ty bys viditelně nepochopil ani kdybych ti vytetoval na předloktí, že hazard je zlo, které je třeba potírat, aby neničilo životy lidí a nedělal z našich měst jedna velká okrádací kasína.
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Hazard a nulová tolerance

Příspěvek od Michal.Ketner »

Tys to nepodložil argumentama stále. Je to zlo protože se mi to nelíbí o jasně :fet: Od ted bychom měli udělat program podle toho jaký z toho máš pocit ne.

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Hazard a nulová tolerance

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Michal Ketner píše:Tys to nepodložil argumentama stále. Je to zlo protože se mi to nelíbí o jasně :fet: Od ted bychom měli udělat program podle toho jaký z toho máš pocit ne.
Ketnere ty vymaštěná palice, nejde o žádný můj pocit. To ty žvaníš podle toho jak se ti zhoupne ta tvoje mozková zvodnatělina. Ty jsi k jakýmkoliv racionálním argumentům tupý jako motyka takže ti zbývají jen tvoje zdejší žvásty. Já ti nebudu sepisovat statistiky negativních dopadů hazardu. Ty dělají profesionální sociologové, tedy lidé povolanější než jsem já. Jenže ty při své tuposti viditelně stejně nejsi schopen chápat realitu negativních dopadů zaplavení Česka blikacími okrádacími bednami. Viditelně si zasloužíš a s tebou tobě podobní, vykopat z koalice na radnici v ÚnL jako tupí zabednění bezmozci.
Uživatelský avatar
Milan.Muller
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hazard a nulová tolerance

Příspěvek od Milan.Muller »

Petr Bajgar píše:
Michal Ketner píše:Tys to nepodložil argumentama stále. Je to zlo protože se mi to nelíbí o jasně :fet: Od ted bychom měli udělat program podle toho jaký z toho máš pocit ne.
Ketnere ty vymaštěná palice, nejde o žádný můj pocit. To ty žvaníš podle toho jak se ti zhoupne ta tvoje mozková zvodnatělina. Ty jsi k jakýmkoliv racionálním argumentům tupý jako motyka takže ti zbývají jen tvoje zdejší žvásty. Já ti nebudu sepisovat statistiky negativních dopadů hazardu. Ty dělají profesionální sociologové, tedy lidé povolanější než jsem já. Jenže ty při své tuposti viditelně stejně nejsi schopen chápat realitu negativních dopadů zaplavení Česka blikacími okrádacími bednami. Viditelně si zasloužíš a s tebou tobě podobní, vykopat z koalice na radnici v ÚnL jako tupí zabednění bezmozci.
- pro hlupáka každej hloupej-
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Hazard a nulová tolerance

Příspěvek od Michal.Ketner »

Zas jen hloupé plkání , vyndej si hlavu z prdele a nemel furt ty sračky tu děkuju. :fet:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hazard a nulová tolerance

Příspěvek od Michal_Wagner »

Ketnere ty jsi idiot.
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Hazard a nulová tolerance

Příspěvek od Michal.Ketner »

ty jsi smažka který nestojí ,ale o tom se tu nebavíme , někdo něco k tématu

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hazard a nulová tolerance

Příspěvek od Michal_Wagner »

Nehážu perly sviním ani žábám sedícím na prameni , který maximálně bojkotujou a kazí práci ostatních.

Zato už nějakou dobu čtu co píšeš o tématech, která se týkají drog a pochopil jsem, že absolutně netušíš která bije. Nekomunikuješ , jsi arogantní, lžeš, vymlouváš se a není s tebou rozumná diskuze. Vrcholem tvého projevu je to, že pokud s tebou někdo má tu nekonečnou trpělivost jako tady Petr, vysmíváš se mu a jeho argumenty přehlížíš. Ty to nevíš, ale už jsi pod drobnohledem delší dobu. Třeba půl roku.

P.S.: A už jsem ti jednou řekl, že pokud na mě budeš na internetu vytahovat soukromou špínu, bude to mít následky i mimo něj. Počítej s tím.

edit: a taky odmítám psát furt to stejný do každýho vlákna, který si o tomhle tématu založí každej kraj. zkuste použít tlačítko "hledat", tohle je fakt na hlavu ...
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Hazard a nulová tolerance

Příspěvek od Michal.Ketner »

Ulhaná manipulativní troska mi tu bude něco vyčítat :lol: :fet: to bych tě musel brát aspon trochu vážně. :lol:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Hazard a nulová tolerance

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Michal Ketner píše:... to bych tě musel brát aspon trochu vážně.
Takto píše člověk který jako vedoucí OPL by měl být připraven skládat účty volitelům kolegům i spoluobčanům :!:

Jedná se přece o to jestli v ÚnL Piráti kvůli hájení hazardu vystoupí z koalice nebo minimálně významně naruší vztahy v koalici ve vedení města. Měli bychom se tady bavit spíš o tom, jestli jsme fanatičtí zastánci svobody pro hazard nebo chápeme a respektujeme volební závazek koaličního partnera, který sliboval spoluobčanům vymést hazard z hazardem a dalšími sociálními problémy deastovaného ÚnL. Přitom jde především o to jestli se koalici na radnici podaří změnit a hlavně zlidštit tvář a fungování ÚnL. Uvědomuje si to tady někdo :?: Od dogmatiků jako je M.Ketner to asi nelze očekávat.
Odpovědět

Zpět na „Ústecký kraj“