Povolební krajská schůze - listopad 2014

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3522
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1482 poděkování
Dostal poděkování: 3051 poděkování

Re: Povolební krajská schůze - listopad 2014

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Dal jsem dohromady jakýsi program, prošel jsem toto fórum a vypadlo toto:

Volba krajského zástupce v Republikovém Výboru. (když jsme odvolali Frantu, tak to musí být.)
Volba/dovolba krajského předsednictva. (Někdo nám rezignoval a možná rezignuje celé PKS.)
Projednání "asistentů zastupitelů".
Shrnutí voleb, určení si co vlastně chceme, jestli jet politicky nebo sířením svobodné kultury (existuje zlatá střední cesta), co dělat dál?
Jak získat větší počet členů.
Přijímání nových členů.
Plánovaná MSka - Ústí (Vladimír), Teplice (Honza K.), Krupka (Michal Havránek)
Vyřešení peněz pro MS - postup jak si MS zvolí hospodáře a odhlasuje vlastní rozpočet.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Jan.Kochert
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 387
Registrován: 12 zář 2011, 18:52
Profese: pirate
Dal poděkování: 1287 poděkování
Dostal poděkování: 1142 poděkování

Re: Povolební krajská schůze - listopad 2014

Příspěvek od Jan.Kochert »

Ahoj kraji, mám na vás last-minute prosbu a chci požádat o zařazení do programu (vím že pozdě, čekal jsem na potvrzení). :

- z Teplic přijedou dva zájemci o členství, prosím tedy předsednictvo o proces přijetí OFFTOPIC(to zní jako rituál nebo zapalování kmenových pochodní v "Kdo přežije..",ale vy víte jak to myslím :) )
Anna Bräunerová Velátová (představení), druhý se do sobotní schůze ještě na fóru představí sám.
- rád bych oficiálně požádal o přestup z Plzeňska do ULK, mj. kvůli MS Teplice
- rád bych požádal o zařazení na úplný začátek programu (především ohledně zájemců o členství, bohužel se nemůžou zdržet dlouho. U mě to tolik nespěchá a můžeme mě ugrilovat i někdy jindy :)
Dorazíme na druhou.. OFFTOPICPokud to z nějakého důvodu na druhou nepůjde, prosím o nápovědu kdy máme dorazit - asi by šlo posunout náš příjezd, ale z rodinných důvodů to fakt na víc než hodinu a kousek nevidím.. (já se pak nejspíš ještě vrátím)

Díky !
Naposledy upravil(a) Jan.Kochert dne 14 lis 2014, 15:25, celkem upraveno 1 x.
I'm not „future”. You're retro.
Profil !
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Povolební krajská schůze - listopad 2014

Příspěvek od Vit.Konecny »

Na místě odhlasujeme program a ještě před tím bude možno s ním šoupat dle potřeb ;)
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Povolební krajská schůze - listopad 2014

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Vit Konecny píše:Na místě odhlasujeme program a ještě před tím bude možno s ním šoupat dle potřeb ;)

Sem ráda, zřejmě nás navštíví host z Hory Svaté Kateřiny, neúnavný protikorupční bojovník...víc toho o něm nevím, dostal se ke mě přes AO, pozvala jsem ho na shcůzi. Asi by bylo dobrý mu dát nějaký prostor. Na fb nám zanechal zprávu: OFFTOPICiří Fábik
11. listopad 10:26
A peníze tečou domů dále
Výzva k novým zastupitelům

Když zastupitelům chybí sebereflexe

Vážení čtenáři dáváme ke zvážení dění na Hoře Svaté Kateřiny. Dostali jsme do ruky dokument určený novým zastupitelům zmíněné obce.

Výzva k novým zastupitelům

Vážení zastupitelé považuji za svou povinnost Vás informovat o krocích vedených za nápravu chyb v našem městě

Bylo podáno trestní oznámení a v současné době běží šetření.

Nechci se dotknout svědomí nikoho zVás, jen si dovoluji zdvořile Vás oslovit.Požádat, aby jste se zamyslely nad důvody vašeho působení v zastupitelstvu a pokud setrváte ve svém přesvědčení,zda máte tak silné přesvědčení, aby jste se vyrovnaly s převzetím odpovědnosti za chyby předchozích vedení města.

Upozorňuji Vás s úctou,že budete zodpovědni za všechna rozhodnutí spojená s nápravou.

Tak jako Vám nebylo sděleno ,že obec bude vracet dotační prostředky

že je šetřena v mnoha porušeních zákona

že zde byla způsobena škoda a tato bude muset být nahrazena

že budete nuceni rozhodovat o zneplatněných smlouvách

že budete nuceni hlasovat kolikrat proti svým kolegům

Je toho mnohem více, ale to vám zřejmě nikdo neprozradil.

Nejde mi o lidi, ale o nápravu ve městě na kterém mi záleží. Avšak právní zodpovědnost za své činy musí nést každý sám.

Zeptejte se starosty na informace o této výzvě

Dne 4.11.2014 se jednalo na úřadě o těchto skutečnostach.

Je mi líto kam nás dovedlo chování zastupitelů města. Nabízel jsem spolupráci nestáli o ni .

A tak jak mi doporučila p.Řebíková jsem podal doložené trestní oznámení.

Abych neukazoval jen na paní Řebíkovou panu Pakostovi tyto skutečnosti byli známy také arogantně je zametl pod stůl. Vždyť jsem jej osobně varoval ,že se dopouští dotačního podvodu.

Vím a znám názor Váš ,že lidé jako já jsou nežádoucí při vedení města mrzí mne to, ale je mi ctí ,že vám stojím za přemýšlení jen by jste zřejmě měli zvážit kde je pravda.

Samozřejmě uvedené vyšetřování to prokáže když zastupitelé o nápravě nebyli ochotni jednat.

V případě zájmu jsem připraven k jednání a podání informací

S úctou k Vám Jiří Fábik

tel: 607831748
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Zamčeno

Zpět na „Ústecký kraj“