Odvolání Františka Navrkala z RV

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Františka Navrkala z RV

Příspěvek od Janek.Wagner »

Frantisek Navrkal píše:Jednací řád a stanovy fakt nejsou jen pro srandu, Michale; je to velice praktická věc. Jde tu o to, že hlasování jsi zahájil bez řádného oznámení a nehlasovaly v něm jen 2/3 členů KS a 5/8 z toho si přálo moje odvolání.
O jakém jednacím řádu tu je řeč?!
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Odvolání Františka Navrkala z RV

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Michal Havranek píše:Jinak Franto ty se máš hájit, ne já něco dokazovat. Ty jsi jako poslanec. Teď tu měla následovat smršť té hory práce co jsi v RV vykonal a jaky z toho má náš kraj prosperitu. To tu není. Jen chceš nějaké důkazy po mně. Ty dokaž, že se mýlím.
Těžko ti budu vyvracet argumenty, které jsou postavené tak, že jsou z principu špatně vyvratitelné. Jak mám dokazovat, že jsem něco nedělal? Můžu ti třeba ukázat spoustu případů, kdy jsem spolupráci neodmítl (zeptej se třeba Jakuba Michálka).

Jestli chceš, abych doložil, že jsem něco dělal, tak mi to nedělá problém. Třeba jsem odpředsedal velkou část jednání na Internetu za své působení v RV a jedno zasedání. Také jsem se do velké míry podílel na novelizacích předpisů; především JŘ RV. Z toho, že RV funguje a snažím se aby vyřizovalo svoji agendu pokud možno a nutno rychle, naše KS nepochybně těží.

Jako zástupce KS v RV mě, pokud si dobře (ne)vzpomínám, nikdo o nic konkrétního zatím nepožádal.
Janek Wagner píše:
Frantisek Navrkal píše:Jednací řád a stanovy fakt nejsou jen pro srandu, Michale; je to velice praktická věc. Jde tu o to, že hlasování jsi zahájil bez řádného oznámení a nehlasovaly v něm jen 2/3 členů KS a 5/8 z toho si přálo moje odvolání.
O jakém jednacím řádu tu je řeč?!
http://www.pirati.cz/rules/jdr

Jestli chceš zpochybnit toho, že se má v absenci "oblastního" jednacího řádu používat JdŘ, kontaktuj přezkumné orgány. :roll:

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Odvolání Františka Navrkala z RV

Příspěvek od Michal.Ketner »

Prosím neandrtálce co mají potřebu řvát at si to řeší jinde, není to součástí jednání. :fet:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Odvolání Františka Navrkala z RV

Příspěvek od Michal.Ketner »

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Zamčeno

Zpět na „Ústecký kraj“