Zuzana Fišerová - žádost o členství

Moderátoři: Koordinatori, PKS Zlinsky kraj, PMS Zlin

Odpovědět
Zuzana.Fiserova
Člen KS Zlínský kraj
Profese: ekonom
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Zuzana Fišerová - žádost o členství

Příspěvek od Zuzana.Fiserova » 08 říj 2019, 14:48

Ahoj, jmenuji se Zuzana Fišerová. V loňských komunálních volbách jsem svou účastí podpořila kandidátku Pirátů jako nezávislá a následně jsem byla (překvapivě) zvolena zlínskou zastupitelkou. Od té doby velmi intenzivně spolupracuji s Piráty zejména v rámci komunální politiky. Mé aktivity ve Zlíně jsou už tak propojeny se vším pirátským, že jsem si nedávno položila otázku, proč vlastně nejsem členem strany. Proto bych tímto ráda o členství požádala.
Co se týče mého představení, tak je mi 39 let, pracuji jako ekonom a před narozením dětí jsem hodně a ráda cestovala a sportovala, nyní se hlavně věnuji rodině, své práci a také činnostem spojeným se zastupitelským mandátem (komise, výbory, schůzky, schůze…). Když mi to čas dovolí, jedu na kolo nebo si jdu zaběhat, ale největší relax je pro mě běžkování.
Na pirátské straně se mi líbí zejména poctivá práce jak poslanců na republikové úrovni, tak i lidí, které jsem mohla během letošního roku možnost poznat ve Zlíně i Zlínském kraji. Jsem ráda, že existuje strana, která si uvědomuje, že s populismem to naše republika daleko nedotáhne.
Zde o mně najdete více info:
https://zlinsky.pirati.cz/aktuality/ctv ... erova.html
Případné dotazy ráda zodpovím!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Fiserova za příspěvky (celkem 2):
Milan.Klajn, Michal.Stepanik

Odpovědět

Zpět na „Zájemce o členství Zlín“