KOMISE ZLÍN

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS Zlín

Irena.Drofova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 143
Registrován: 25 říj 2017, 22:05
Dal poděkování: 314 poděkování
Dostal poděkování: 135 poděkování

Re: KOMISE ZLÍN

Příspěvek od Irena.Drofova »

Drahá Martino, pár bodů, ale třeba ti to i k něčemu bude.

1. Jak jak jistě víš, jako každý člen, mám pirátský email, kde mám být formálně informována, kontaktovala jsi mne pouze jednou na soukromý email, tuším 25. 3. Nikde jsem tady na fóru neviděla a nevidím formálně uvedenou tvou akci (mohla jsem přehlédnout, klidně odkaž). Zmínku v tomto vlákně nepočítám. Na pirátský email mi nic nepřišlo (ne, nevím o tom) a nevím ani o tom, že bys mne urgovala. Brala jsem to beru jako ryze tvou soukromou akci ála Palačinkové děti.

2. Znovu (a znovu a znovu a znovu) zopakuji, že Kulturní komise je nezávislí pouze poradní orgán RMZ a jejíž poradní hlas není směrodatný. Opět a znovu zmíním mlčenlivost, kterou mne zřejmě nutíš porušit. Mohu ti poskytnou pouze obecně známé informace a ty se dozvíš na webu města. Pokud chceš vědět víc, odkáži tě na radního, to je v jeho kompetenci. Předpokládám, že vás detailně informuje. Navíc na minulém jednání byl přítomen, bylo otevřené i zastupitelům a proběhlo již před delší dobou. Z důvodu pandemie, komise moc neběží, což se také zmiňuje v jednom ze zápisů z vaší schůze. Informace o mé aktivitě máš v příspěvcích, které jsi přesunula jinam a vytrhla je tím z kontextu.

3. Nejsem si vědoma, že bych tobě, PMS či zastupitelskému klubu byla jakkoli podřízena. Nejsem si ani vědoma, že by nás předtím navrhoval nějaký zastupitelský klub, jak tady uvádíš. Jarošek hodil do Podpalubí tabulku, ať se zapíšeme, kdo kam chce v duchu hesla, kdo dřív přijde, ten dřív mele. Sama to dobře víš. Znovu zopakuji, že se jedná o nezávislou funkci, jejíž předpoklady splňuji a zasedání se účastním. Nemáš jediný důvod psát podobné posty.

4. Nejsem si ani vědoma, že by měla být (či byla nutná) úzká spolupráce. Navíc jste ji nechtěli, když jsem se aktivně snažila, teď najednou ano? Jen tě informuji, že na komisi fond neřešíme. Pokud by se tak stalo, informace jdou na radu, ne na fond. Opět tě tedy odkáži spíše na radního. Ty jsi v kulturním fondu, máš tedy odpovědnost za přerozdělení. Já ne. Ani si neuvědomuji, že bychom kdy na komisi řešili žádosti. To není naším předmětem činnosti.

5. Pokud chceš skutečně spolupracovat, bude muset přijít prvně omluva za pomluvy, urážky i dehonestaci mé práce i osoby. A také za vaši šikanu. Zejména z tvé a "Jaroškovi" strany. Také nevidím, že by se sdružení někam posunulo. Zatím vás opustilo více členů a příznivců, než přišlo. Nedivím se. Spolupráci s tebou, zejména na kampani do komunálu, hodnotím jako katastrofální. Umíš věci neuvěřitelně komplikovat a vždy vytvoříš nějaký problém. Skutečné práce minimum, jenom pekla. Proto jsem také spolupráci s tebou radši v průběhu komul. kampaně odmítla, jak si jistě dobře vzpomínáš.

Předpokládám, že ani nečekáš, že se vrátím a všechno budu dělat zase za vás. Proto ti radši, jako před lety, doporučím spíše zapracovat na sobě. Nevidím u tebe žádný posun. Ani ve znalosti předpisů. A už vůbec ne posun sdružení samotného. Nevidím žádnou aktivitu, noví členové nemají páru a aktivita 0. Poslední akci za MS jsem nejspíš dělala já, a to byla Arktida zkraje roku 2019, za tu se pochválím, byla celkem úspěšná a zpětná vazba velmi kladná. O zastupitelích radši nemluvit. Nemají za sebou nic, kromě "Jaroškovi" pseudodigitalizace, která zatím spíš připomíná rozfrcané peníze. Tohle vše je spíše tvá odpovědnost jako předsedkyně, tak řešit nějakou mou komisi je opravdu ten poslední problém, ovšem zdá se, že pro tebe top priorita.

Přeji ti hezkou neděli a klíďo to zase hoď do off topiku.

Iris
Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: KOMISE ZLÍN

Příspěvek od Martina.Urbankova »

Proboha, hlavně se nevracej
r212
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 04 kvě 2021, 19:22
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: KOMISE ZLÍN

Příspěvek od r212 »

Dobrý den, jmenuji se Rudolf Dostálek, jsem ze Zlína a jsem dlouholetým příznivcem Pirátů Byl jsem osloven Milanem Klajnem, zda bych měl zájem o členství ve Správní radě Fondu zdraví statutárního města Zlína po rezignaci Matěje Krajči. Jako bývalý atlet, kulturista a aktivní sportovec, mám k této oblasti velmi blízko. Po zvážení tuto nabídku tímto přijímám. Kontakt na mě je r212@seznam.cz
Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: KOMISE ZLÍN

Příspěvek od Martina.Urbankova »

Ahoj Rudo, děkuji za zájem, jako dlouholetého příznivce zlínských Pirátů Tě vítám i ve fondu :)
Odpovědět

Zpět na „Zlín“