Sociální festival Skládanka

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS Zlín

Uživatelský avatar
Eliska.Holsanova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 493
Registrován: 17 pro 2016, 11:39
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 393 poděkování
Dostal poděkování: 405 poděkování

Sociální festival Skládanka

Příspěvek od Eliska.Holsanova »

Milí zlínští piráti,
naskytla se nám zajímavá možnost připojit se k akci Sociální festival Skládanka, pořádaný neziskovkou Skládanka v pátek 21.4. na náměstí Míru ve Zlíně od 12-18 hod.
Víc info k akci např. zde: http://www.ic-zlin.cz/1491a-socialni-festival-skladanka

Jsem v kontaktu s organizátorem Františkem Šarišským, který nás přizval, abychom si na akci postavili vlastní stánek a prezentovali se. Stánek bychom měli z půlky my a z druhé půlky by se prezentovalo pravděpodobně samotné sdružení Skládanka (to je na domluvě).

Je to skvělá příležitost, jak se veřejnosti ukázat, vytáhnout petice, nálepky a placky a bavit se s lidmi.

Mám kamarádku, která by mohla dětem u našeho stánku malovat na obličej.
Fajn by byly i balonky, ale nevim, jestli je z centrály seženu.

Kdyby vás napadlo ještě něco, co bychom tam mohli provést a zrealizovat, sem s nápady!

Jinak jste samozřejmě zváni, abyste celou tuto akci zhodnotili a vyjádřili k ní vás názor.

A nejdůležitější ze všeho je naše ÚČAST :-) my se Samem přijdeme určitě, prosím všechny - udělejte si na akci čas, můžeme se tam prostřídávat, každý si může udělat čas hodinku dvě. Čím víc nás tam bude, tím líp. Vezmem na sebe pirátská trika, případně mám i pirátské vesty :-)

Podobná akce bude i v září, jsme opět zváni, myslím, že dobrá prezentace před volbami "zadarmo" s jistou účastí lidí, o kterou se nemusíme sami starat.
Uživatelský avatar
Eliska.Holsanova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 493
Registrován: 17 pro 2016, 11:39
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 393 poděkování
Dostal poděkování: 405 poděkování

Re: Sociální festival Skládanka

Příspěvek od Eliska.Holsanova »

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Zlín“