PIXEL - výdaje na zateplení.

Moderátoři: PKS Liberecky kraj, Predsedajici

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Vaclav.Zidek
Krajské předsednictvo
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1604 poděkování
Dostal poděkování: 2376 poděkování

PIXEL - výdaje na zateplení.

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Zdravím. Chystá se zateplení PIXELu, prosím o informace. Nenašel jsem kolik m2 má podle smlouvy PIXEL (nenašel jsem smlouvu v elektronickém archívu - což může být tím, že jsem nezadal správný vyhledávací dotaz), prosím o odkaz na smlouvu. Nevím, kdo ji zadával @Ida.Chuchlikova , @Helena.Vondrakova ?

Každopádně, pokud cena "oprav" dosáhne za rok hodnoty větší, než 100 Kč/m2, měl by je hradit majitel objektu jako zhodnocení nemovistosti.

Viz zákon
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2015-308

Václav Židek

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Ida.Chuchlikova
Člen KS Liberecký kraj
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: PIXEL - výdaje na zateplení.

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Ahoj @Vaclav.Zidek
smlouvu jsem dávala do vlákna k Pixelu.
viewtopic.php?f=87&t=41829&start=10#p586685, je v ní i metráž. Teď ti ji zpětně nedokáži lokalizovat do konkrétních prostorů, ale není problém to změřit. Veškeré investice, které bychom chtěli umořit v odpočtu z nájmu je nezbytné před tím probrat s majitelem.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Vaclav.Zidek
Krajské předsednictvo

Měla by být ve stranickém archívu, pokud je proplacená. Tedy prosím nech ji tam doplnit v podepsané verzi. Transparence - veřejnost nemůže hledat v nějké skupině (že by teda tušili, že tam smlouva je).

Václav Židek

Vaclav.Zidek
Krajské předsednictvo

Každopádně investice do předmětu nájemní smlouvy (což třeba okna jsou nedílnou součástí) nad 5000 tis jsou tedy za majitelem nemovitosti. Věřím, že to dodržíme.

Václav Židek

Ida.Chuchlikova
Člen KS Liberecký kraj

Vaclav.Zidek píše: 03 lis 2019, 18:55 Měla by být ve stranickém archívu, pokud je proplacená. Tedy prosím nech ji tam doplnit v podepsané verzi. Transparence - veřejnost nemůže hledat v nějké skupině (že by teda tušili, že tam smlouva je).
Kde by měla být netuším, neb to nemám na starost.
Každopádně znovu apeluji na slušnost. Jakékoliv investice do prostoru je podle mě vhodné probrat s majitelem a dohodnout se na budoucím odpočtu ještě před realizací.
Vaclav.Zidek
Krajské předsednictvo

Napsal jsem něco neslušného? Majitel o tom neví, nečte snad člen forum a ani skupinu na FB? :-D

Václav Židek

Helena.Vondrakova
Republikový výbor
Profese: Scrum Master
Dal poděkování: 818 poděkování
Dostal poděkování: 812 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Vaclav.Zidek píše: 02 lis 2019, 14:55 Zdravím. Chystá se zateplení PIXELu, prosím o informace. Nenašel jsem kolik m2 má podle smlouvy PIXEL (nenašel jsem smlouvu v elektronickém archívu - což může být tím, že jsem nezadal správný vyhledávací dotaz), prosím o odkaz na smlouvu. Nevím, kdo ji zadával @Ida.Chuchlikova , @Helena.Vondrakova ?
Smlouvu jsem po podepsání zadala do registru a poslala Dinovi do archivu. Nevím, kde je, ale jinou nemám a vzhledem k tomu, že chyba není na mé straně, nemám ani v plánu ji řešit. Přimlouvám se za to, aby se dřív, než budu organizovat nové podepsání (3 strany, 4 lidi), zkusila najít. Zatím se dá do smlouvy nahlédnout zde.

Já Vašku, když to čtu tady a na fcb, nemůžu se ubránit tomu, abych ti napsala, jak to na mě působí. Velmi si vážím toho, že se zúčastňuješ všech debat v rámci KF a musím uznat, že tvé příspěvky jsou často přínosem.
Pokud se ale rozvíří debata o zateplovacích pracech na pirátském centru, kde, se domnívám, jsi ani nikdy nebyl (a budu se ráda mýlit), přikláním se k tomu názoru, že by jsi měl důvěřovat mě a ostatním, který prostor znají a pravidelně ho navštěvují.
Myslím si, že nejde dělat všechno, aniž by něco z toho utrpělo na kvalitě a z mého pohledu by bylo lepší, aby ses spíše věnoval věcem, ve kterých zase ostatní důvěřují tobě. (Určitě víš, kam tím mířím, a pokud ne, můžu objasnit.)
"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828
zastupitelka v Pulečném
Helena.Vondrakova
Republikový výbor
Profese: Scrum Master
Dal poděkování: 818 poděkování
Dostal poděkování: 812 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Vaclav.Zidek píše: 03 lis 2019, 21:29 Napsal jsem něco neslušného? Majitel o tom neví, nečte snad člen forum a ani skupinu na FB? :-D
Pokud předpokládáš, že jedním za majitelů, je @Jaroslav.Sida , tak není. Dále viz smlouva výše.
"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828
zastupitelka v Pulečném
Ida.Chuchlikova
Člen KS Liberecký kraj

Vaclav.Zidek píše: 03 lis 2019, 21:29 Napsal jsem něco neslušného? Majitel o tom neví, nečte snad člen forum a ani skupinu na FB? :-D
Nevím o čem ví a neví majitel. Osobně jsem s ním nemluvila (smlouva je podepsaná s Eliškou Šídovou a panem Zahradníkem).
Z mého pohledu by měl případný zájem o provedení změn v prostoru předkládat majiteli správce /správkyně Pixelu se souhlasem PKS, ideálně za účasti koordinátora. Případně po vzájemné shodě pověřená osoba, která pak bude za provedené změny odpovědná.

Pouze apeluji na to, že pokud uvažujeme o jakýchkoliv stavebních úpravách prostoru, který máme v pronájmu, je nezbytné, aby o tom majitel věděl a schválil je před tím, než se stanou. Majitel není Pirát a nevím, jak s tím souvisí čtení fóra.

Zároveň osobní prosba, pokud by bylo něco urgentní, neváhej mi napsat na email, nebo zavolat. fórum čtu cca 1x týdně a méně, pokud mě na něj nenavede upozornění z emailu.

Přeji pěkný den.
Vaclav.Zidek
Krajské předsednictvo

Ida.Chuchlikova píše: 05 lis 2019, 12:00
Nevím o čem ví a neví majitel. Osobně jsem s ním nemluvila (smlouva je podepsaná s Eliškou Šídovou a panem Zahradníkem).
Z mého pohledu by měl případný zájem o provedení změn v prostoru předkládat majiteli správce /správkyně Pixelu se souhlasem PKS, ideálně za účasti koordinátora. Případně po vzájemné shodě pověřená osoba, která pak bude za provedené změny odpovědná.

Pouze apeluji na to, že pokud uvažujeme o jakýchkoliv stavebních úpravách prostoru, který máme v pronájmu, je nezbytné, aby o tom majitel věděl a schválil je před tím, než se stanou. Majitel není Pirát a nevím, jak s tím souvisí čtení fóra.

Zároveň osobní prosba, pokud by bylo něco urgentní, neváhej mi napsat na email, nebo zavolat. fórum čtu cca 1x týdně a méně, pokud mě na něj nenavede upozornění z emailu.

Přeji pěkný den.
Ok, upřesním manžel spolumajitelky je Pirát (teda jestli si pamatuju rodinné vazby správně). Jsem tak nějak předpokládal, že spolu doma mluví.

A jinak naprostý souhlas, bez svolení majitele bych nai nezačínal. Ale pak na čí vrub budou náklady za energie.

Václav Židek

Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“