Žádost o nominaci na celostátního leadera pro volby 2017

Moderátoři: Předsedající, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žádost o nominaci na celostátního leadera pro volby 2017

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Zdravím všechny,

chtěl jsem vás požádat o nominaci za vaše krajské sdružení do volby celostátního leadera pro nadcházející boj o Poslaneckou sněmovnu v r. 2017.

Historicky jsem Piráty vedl ve všech velkých volbách. Zda to bylo dobře či špatně, nechám na vašem zvážení v rámci hlasování o udělení vaší nominace.

Myslím, že jsem v rámci celostátní kampaně do voleb pro Evropský parlament (která je podle mě velmi podobná roli leadera pro nadcházející volby) i přes všechny mé chyby dosáhl pro Piráty dobrého výsledku v rámci rozpočtu i možností, které tenkrát byly.

Ve volební kampani 2017 hodlám v rámci vedení i volebního týmu věnovat veškerý čas po dobu 5 měsíců této činnosti na úkor civilního zaměstnaní.

Jsem přesvědčen že se nám výsledek „těsně před branami“ podaří letos s dobrou strategií pokořit a ve volbách společným silami uspějeme.

Žádám tímto o zvážení vaši podpory. Celostátní podporu chápu jako důležitý prvek k potvrzení mých kompetencí ve věci vedení Pirátů do této, podle mě zatím nejtěžší bitvy, která nás čeká.

Díky za váš čas i elán, který i po krajských volbách dle mého názoru přetrvává.

Ivan
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“