Ukončení členství - David Michal

Moderátoři: Předsedající, Odbor LbK - administrativni, PKS Liberecký kraj, KoKS Liberecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

David.Michal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1220
Registrován: 28 kvě 2012, 12:40
Profese: free
Dal poděkování: 685 poděkování
Dostal poděkování: 1628 poděkování

Ukončení členství - David Michal

Příspěvek od David.Michal »

Oznamuji ukončení členství k 31.12.2015.

Chtěl jsem dosáhnout na změnu programu v otázkách exekucí, oddlužení, lichvy. Nepovedlo se mi. Nezískal jsem pro téma dostatek lidí. A když něco nejde, tak se na to mám vykašlat a dělat něco jiného.

Zároveň s ukončením členství bych rád, aby byly smazány mé příspěvky. Pokud zde je nějaké právo na zapomenutí, tak ho chci využít.

Členský příspěvek mám zaplacený. Tak snad to bude takto vše.
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Ukončení členství - David Michal

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

David.Michal píše:Zároveň s ukončením členství bych rád, aby byly smazány mé příspěvky. Pokud zde je nějaké právo na zapomenutí, tak ho chci využít.
To asi těžko.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

David.Michal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1220
Registrován: 28 kvě 2012, 12:40
Profese: free
Dal poděkování: 685 poděkování
Dostal poděkování: 1628 poděkování

Re: Ukončení členství - David Michal

Příspěvek od David.Michal »

No pozor ono takové právo za určitých podmínek opravdu existuje viz: https://cs.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%A1v ... %9Bn%C3%AD
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Re: Ukončení členství - David Michal

Příspěvek od Ondrej_Marek »

David.Michal píše:Oznamuji ukončení členství k 31.12.2015.

Chtěl jsem dosáhnout na změnu programu v otázkách exekucí, oddlužení, lichvy. Nepovedlo se mi. Nezískal jsem pro téma dostatek lidí. A když něco nejde, tak se na to mám vykašlat a dělat něco jiného.

Zároveň s ukončením členství bych rád, aby byly smazány mé příspěvky. Pokud zde je nějaké právo na zapomenutí, tak ho chci využít.

Členský příspěvek mám zaplacený. Tak snad to bude takto vše.
Pozdravuj u přepisovačů historie, nenech se bouchnout dveřma. Echt pirát.
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2909
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3751 poděkování
Dostal poděkování: 5970 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení členství - David Michal

Příspěvek od Janka.Michailidu »

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... -zapomenut

jen si tady.. odložím.. jednoho johna olivera

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení členství - David Michal

Příspěvek od Roman.Kucera »

Sice jsem zaznamenal spíš snahu o boj proti místním fašistům než o odlužení, ale to už je jedno. Měj se tam hezky.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
David.Michal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1220
Registrován: 28 kvě 2012, 12:40
Profese: free
Dal poděkování: 685 poděkování
Dostal poděkování: 1628 poděkování

Re: Ukončení členství - David Michal

Příspěvek od David.Michal »

Roman.Kucera píše:Sice jsem zaznamenal spíš snahu o boj proti místním fašistům než o odlužení, ale to už je jedno. Měj se tam hezky.
To protože máš krátkou paměť. Excekutory jsem u pirátů začal řešit někdy v roce 2012. Členský podnět na doplnění programu je pak z února 2015: clenske-podnety-f350/doplneni-programu- ... 28163.html

Vlákno migranti je z léta 2015.

Takže exouše tu řeším už minimálně 3 roky a nepovedlo se v podstatě nic. Lidi u Pirátů to prostě nezajímá. Větší frkot tu rozpoutají virtuální témata na téma v ČR se v podstatě nevyskytujících uprchlíků, než téma které přímo postihuje 1.5 miliónu lidí v ČR.

Nemá smysl dál se v ČR o cokoliv snažit.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení členství - David Michal

Příspěvek od Petr.Vileta »

Hlavně si v tom Švédsku neber žádné půjčky a nejezdi v MHD načerno. ;) Exekutory totiž mají i tam.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Ukončení členství - David Michal

Příspěvek od Jan.Kohler »

David.Michal píše:
Roman.Kucera píše:Sice jsem zaznamenal spíš snahu o boj proti místním fašistům než o odlužení, ale to už je jedno. Měj se tam hezky.
To protože máš krátkou paměť. Excekutory jsem u pirátů začal řešit někdy v roce 2012. Členský podnět na doplnění programu je pak z února 2015: clenske-podnety-f350/doplneni-programu- ... 28163.html

Vlákno migranti je z léta 2015.

Takže exouše tu řeším už minimálně 3 roky a nepovedlo se v podstatě nic. Lidi u Pirátů to prostě nezajímá. Větší frkot tu rozpoutají virtuální témata na téma v ČR se v podstatě nevyskytujících uprchlíků, než téma které přímo postihuje 1.5 miliónu lidí v ČR.

Nemá smysl dál se v ČR o cokoliv snažit.
Ahoj kamaráde.
Tak už jsi to inzeroval nedávno, tedy tu emigraci, takže pro nás to bylo očekávatelné. Což sice nemuselo nutně znamenat ukončení členství, ale chápeme a časem uvidíš, jestli se nepřipojíš jinde, to je ale čistě tvoje věc.

Ten nezájem s odkazem na piráty je asi sice z části fakticky pravdivý (myšleno obecně), ale taková je realita, zažívám ji já i ostatní, a kdybych se měl věnovat všemu co mi lidé od pirátů i z okolí napovídají, tak bych fakt musel být rentiér a možná se k tomu ještě musel posilňovat nějakým povzbuzovadlem. Ano je to o lidech a o výkonnosti, o pracovní morálce, o tom jak si je kdo ochoten ustřihnout ze svého volného času a upravit si priority.

Tak to jen, že toto zažívá více lidí a je na každém jak dlouho to ten či onen vydrží.

Každopádně ti přeji vše nej do budoucna, kontakty na nás máš, tak kdyby něco bylo třeba, tak dej echo.

Jinak určitě nemůžu s tebou souhlasit s tímto:
Nemá smysl dál se v ČR o cokoliv snažit.
A můj názor v tomto asi nepůjde změnit ;)
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
David.Michal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1220
Registrován: 28 kvě 2012, 12:40
Profese: free
Dal poděkování: 685 poděkování
Dostal poděkování: 1628 poděkování

Re: Ukončení členství - David Michal

Příspěvek od David.Michal »

Jan.Kohler píše: Jinak určitě nemůžu s tebou souhlasit s tímto:
Nemá smysl dál se v ČR o cokoliv snažit.
A můj názor v tomto asi nepůjde změnit ;)
Děkuju a fakt ti přeju, aby jsi měl pravdu. Ale jsem v jádru pesimista. Empirika mi říká, že jím mám bejt.

Jinak nechovám k Pirátům žádnou zášť. Pořád považuji Piráty za to lepší co česká politika má k dispozici. Pořád bych je volil. Ale mě se prostě nepovedlo přesvědčit zdejší lidi o nutnosti pracovat na mém hlavním tématu. Nikoho z toho neobviňuju. Prostě se mi nepovedlo.
Zamčeno

Zpět na „Liberecký kraj“