Nejlepší primátor

Moderátoři: Předsedající, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Nejlepší primátor

Příspěvek od Jan.Kohler »

Moje otázky:
Z kolika primátorů přihlášených do soutěže bylo vybíráno? (oddělovat starosty a primátory, pokud byly tyto kategorie odděleny)
Přihlásil Jste se sám, nebo Vás někdo nominoval?
Kdo rozhodoval o výsledku, kdo byl v porotě-(ani nejde o jména, ale ideálně i s informací o politické příslušnosti)
Ty plakáty všude po jablonci, že Jste jednička šly z jakého rozpočtu? (město, vašeho, ODS?)
Kolik stála ta reklama za nejlepšího primátora (cenu s DPH)

Celkem jsem tedy napočítal 5 dotazů, s tím, že jeden byl zodpovězen na FB.
Odpovědi, nakonec mailem:
Vážený pane Kohlere,
v příloze Vám posílám scan článku o soutěži vyhlášen Svazem města a obcí ČR. Jedná se o text prezentovaný v měsíčníku SMO ČR nazvaném Ins – Informační servis.
Předpokládám, že v něm naleznete odpovědi na své dotazy. O počtu uchazečů v jednotlivých kategoriích se, prosím, informujte na SMO ČR, tyto údaje nemám k dispozici.
Plakáty u zastávek MHD – citylighty s poděkováním primátora, které máte pravděpodobně na mysli, nesouvisely s volební kampaní, byť se to vzhledem k termínu, tak může jevit. Plakáty, na kterých Petr Beitl děkuje za důvěru mají občanům města poděkovat a vyzdvihnout práci magistrátu a spolupráci zastupitelů napříč politickým spektrem. Díky těmto skutečnostem převzal primátor nejen ocenění SMO ČR, ale Jablonec také uspěl v hodnocení celostátního deníku MF DNES jako město, kde se nejlépe žije. Tyto plakáty jsou hrazeny z rozpočtu města, položka Nákup ostatních služeb – Jednotný vizuální styl. Celkové náklady jsou 22 397,- Kč vč. DPH.

S pozdravem Markéta Hozová
komunikace s médii
Kancelář primátora
Příloha je v příloze, zatím jsem neměl čas prolustrovat tu porotu, co jsou zač. A stejně tak mi došlo, že jsem se blbě zeptal, ale zatím mohu předpokládat, že cena je za tisk i vystavení na určitou dobu a ani nevim za kolik kusů plakátů to je, takže cena mi nic neříká :(

Vtipné vyjádření paní, že to nesouvisí s kampaní, stejně tak jako nesouvisí sebepochvalné články v měsíčníku s nákladem 22000 kusů a zdarma házených do schránek (také hrazeno z veřejných dukátů).

A ještě přihřátí o soutěži kde se nejlépe žije - to mě se tady dobře žije a líbí se mi tady, ale kdo za to může? To je otázka, ve spojení s tímto to vypadá, že ten Beitl je opravdu nadčlověk :)
Přílohy
Starosta_primátor_2010-2014.pdf
(663.97 KiB) Staženo 99 x
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Příspěvky: 1878
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1326 poděkování

Re: Nejlepší primátor

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Nechceš to shrnout do tiskové zprávy na sítě?

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Nejlepší primátor

Příspěvek od Jan.Kohler »

Náhodou jsem narazil na rozčíleného pana Kuberu z ODS v rádiu.

Jaroslav Kubera je dle estat.cz
Jaroslav Kubera je nositelem Antibyrokratické ceny 2012
http://www.estat.cz/zpravy/novinky/jaro ... ceny-2012/

Tak jsem se podíval na estat.cz a to je zase ODSáský projekt jak hovado, to jen lehká paralela s naším nejlepším ODS primátorem.

Nezřídíme si také nějaké občanské sdružení, neziskovky a jiné subjekty a následně si budeme udělovat ceny a tituly? Následně si z veřejných peněz zaplatíme billboardy?
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“