MS Chotěboř - zrušení?

Moderátor: PKS Vysočina

Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MS Chotěboř - zrušení?

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Ahoj,

na posledním zasedání PKS jsme se domluvili na započetí řešení situace v MS Chotěboř. Vzhledem k dlouhodobé neaktivitě a tím i nefunkčnosti MS padl návrh na rozpuštění místního sdružení. Tím byste jako členové patřili přímo pod KS Vysočina.

Než se ale do procesu zrušení MS pustíme, resp. než vyhodím dle organizačního řádu návrh na zrušení MS Chotěboř na krajské fórum, chci vás požádat o vyjádření: jak to celé vidíte vy, jeho členové?

@Tomas.Dostalek, @Michal.Krivohlavy, @Roman.Kubat, @Irena.Kubatova, @Jan.Lisovsky

Díky za odpověď.

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: MS Chotěboř - zrušení?

Příspěvek od Martin.Kucera »

Já si dovolím nesměle podotknout, že už tehdy při zakládání jsem navrhoval, jestli by nebylo lepší místo dvou MS v témže okrese pár km od sebe založit jedno společné. Neuvažovali jste i nad touhle alternativou (tedy sloučení do "MS Havlíčkobrodsko")?

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Chotěboř - zrušení?

Příspěvek od Roman.Pasek »

Martin.Kucera píše: 09 led 2020, 15:18 Já si dovolím nesměle podotknout, že už tehdy při zakládání jsem navrhoval, jestli by nebylo lepší místo dvou MS v témže okrese pár km od sebe založit jedno společné. Neuvažovali jste i nad touhle alternativou (tedy sloučení do "MS Havlíčkobrodsko")?
Neuvažovali. Díky za podotknutí, prodiskutujeme s MS Havlíčkův Brod. Imho je to nejlepší cesta.

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Chotěboř - zrušení?

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Martin.Kucera píše: 09 led 2020, 15:18 Já si dovolím nesměle podotknout, že už tehdy při zakládání jsem navrhoval, jestli by nebylo lepší místo dvou MS v témže okrese pár km od sebe založit jedno společné. Neuvažovali jste i nad touhle alternativou (tedy sloučení do "MS Havlíčkobrodsko")?
Zatím neuvažovali, už proto, že MS Havlíčkův Brod řeší Havlbrod a tamní zastupitelstvo, což je tamní priorita. Prosím o vyjádření tamní předsednictvo: @Josef.Korinek, @Katerina.Zavrska, @Jan.Kerber. Díky.

Dovedu si ale představit okresní MS "s dírou uprostřed". Každopádně počet aktivních členů v takovém případě není nejvyšší. :)

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Jan.Kerber
Místní předsednictvo
Příspěvky: 57
Registrován: 11 led 2018, 19:26
Profese: učitel hudby / osvč / městský zastupitel
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 147 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování

Re: MS Chotěboř - zrušení?

Příspěvek od Jan.Kerber »

ahoj všem.
jako fakt je ten, že o Chotěboři toho moc slyšet není. a ze se i tom uvažovalo i na začátku vzniku ms Chotěboř.
MS Havl. Brod jako "prvníí" na Vysočině a jediné co se dostalo s čistě pirátskou kandidátkou do zastupitelstva se rozrůstá a funguje až na drobnosti dobře.
jestli by chtěli lidi z Chotěboře přejít pod nás, asi by jsme se tomu nebránili. záleží jak moc se chtějí dále zapojovat do dění v našem kraji...
resp. není tu od nich ani žádná reakce.
takže těžko hádat...
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: MS Chotěboř - zrušení?

Příspěvek od Martin.Kucera »

Jan.Kerber píše: 09 led 2020, 16:03resp. není tu od nich ani žádná reakce.
Tak zas by bylo na místě nechat jim na reakci čas aspoň 24 hodin, nelze po každém členovi strany, ba ani každém členovi oblastního předsednictva, požadovat aby chodil na fórum několikrát denně.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Tomas.Dostalek
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 30
Registrován: 06 lis 2013, 11:07
Profese: daňový poradce
Bydliště: Chotěboř
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 61 poděkování

Re: MS Chotěboř - zrušení?

Příspěvek od Tomas.Dostalek »

Ahoj, svůj postoj jsem už vyjadřoval (pravda mimo pirátské fórum, emailem) Hance Hajnové i Míše Vodové. Aktuálně se - kromě základních věcí jako je hlasování celostátního fóra či hlasování v primárkách do krajských voleb - bohužel činnosti uvnitř pirátské strany nestíhám věnovat a do budoucna to zatím nevypadá jinak. Z mého pohledu tak nemám problém se zrušením našeho MS a propadnutím se přímo pod KS Vysočina (to mi osobně přijde lepší než pod MS Havlíčkův Brod, ale rozhodnutí nechávám na Vás). Počkal bych si ale ještě na vyjádření ostatních (zejména našeho předsedy Michala a místopředsedy Romana), třeba to vidí jinak a naši aktivitu opět pozvednou. Díky za pochopení. Tomáš
Uživatelský avatar
Jan.Kerber
Místní předsednictvo
Příspěvky: 57
Registrován: 11 led 2018, 19:26
Profese: učitel hudby / osvč / městský zastupitel
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 147 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování

Re: MS Chotěboř - zrušení?

Příspěvek od Jan.Kerber »

Martin.Kucera píše: 09 led 2020, 16:16
Jan.Kerber píše: 09 led 2020, 16:03resp. není tu od nich ani žádná reakce.
Tak zas by bylo na místě nechat jim na reakci čas aspoň 24 hodin, nelze po každém členovi strany, ba ani každém členovi oblastního předsednictva, požadovat aby chodil na fórum několikrát denně.
netušil jsem, že je to takto nové. nepodíval jsem se na datum.
jsem právě zrovna z těch, co fórum používají méně...
😅🙂
pardon.
rkubat
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: MS Chotěboř - zrušení?

Příspěvek od rkubat »

Zdravím všechny,
rozhodnutí je na vás, u nás to asi v dohledné době lepší nebude - časové zaneprázdnění, bydliště předsedy v Praze a podobně jsou ty hlavní důvody.
Piráty ale zůstáváme, příspěvky platíme, podle možností hlasujeme a vyjadřujeme se.
Pokud byste nás někdo chtěl, bylo by to hezké, ale problém by se jen přenesl jinam.
Patřit přímo pod kraj se mi jeví jako ideální, pokud je to tedy možné.
R.
Jiri.Wiche
Krajský zastupitel
Příspěvky: 153
Registrován: 02 črc 2018, 19:05
Profese: ekonom
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1106 poděkování
Dostal poděkování: 210 poděkování

Re: MS Chotěboř - zrušení?

Příspěvek od Jiri.Wiche »

rkubat píše: 22 led 2020, 10:37 Zdravím všechny,
rozhodnutí je na vás, u nás to asi v dohledné době lepší nebude - časové zaneprázdnění, bydliště předsedy v Praze a podobně jsou ty hlavní důvody.
Piráty ale zůstáváme, příspěvky platíme, podle možností hlasujeme a vyjadřujeme se.
Pokud byste nás někdo chtěl, bylo by to hezké, ale problém by se jen přenesl jinam.
Patřit přímo pod kraj se mi jeví jako ideální, pokud je to tedy možné.
R.
Ahoj, v čem prosím vidíte výhody patřit přímo pod KS místo pod H. Brod? Krajského fóra a dalších akci se můžete účastnit stále, HB je blíže. Ještě bych požádal o zvážení rozhodnutí zrušti MS -když už je...viz. pracné zakládání jinde.. a určitě by bylo fajn pomoci zorganizovat v Chotěboři akci před krajskými volbami? dík za názor JW
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Chotěboř“