Jiří Wiche - přijat

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina, PMS Havlickuv Brod

Bruno WI
Návštěvník – není člen Pirátů

Jiří Wiche - přijat

Příspěvek od Bruno WI » 28 črc 2019, 16:57

Ahoj.
Jmenuji se Jiří Wiche. Narodil jsem a žiji v Havlíčkově Brodě, kde jsem chodil i na ZŠ a Střední ekonomickou školu. V Praze jsem studoval Vysokou školu ekonomickou, výrobně ekonomická fakulta. Po VŠ jsem pracoval v ekonomickém oddělení Agropodniku - zemědělské služby, 13 měsíců jsem byl v Raiffeisen zbožovém svazu Horního Rakouska v Linci, pak jsem pracoval v obchodním oddělení průmyslového automotive podniku a následovalo 14-ti leté působení v pobočkách zahraničních bank v Jihlavě /HYPO BANK, HypoVereinskbank, Volksbank/- jako poradce firemních i privátních klientů. Po další fúzi, kdy z 5 bank vznikla jen 1 jsem přešel na ekonomické oddělení příspěvkové organizace ve zdravotnictví. Posledních 5 let pracuji na Krajském úřadu - nejprve oddělení vnějších a zahraničních vztahů /především německy hovořící partnerské regiony/ a poslední rok jsem na odboru regionálního rozvoje - přeshraniční evropské fondy INTERREG V A Česká republika - Rakousko.
Zajímám se o politiku a v posledních parlamentních volbách jsem volil Piráty, protože jejich program odpovídá i mým představám. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany ani hnutí, ani jsem za ně nekandidoval. Ale kandidoval jsem v komunálních volbách v H. Brodě a byl jsem příjemně překvapen množstvím obdržených hlasů. Za Piráty jsem ve Finančním výboru města a od letošního roku i v Kulturním a mediálním výboru. Rád jsem se zapojil i do krajského odborného týmy a pokud to bude možné přispěji svými znalostmi a zkušenostmi z ekonomiky, financí a krajské politiky i při nadcházejících krajských volbách. Děkuji za pozornost Jirka Wiche

Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Profese: osvč
Dal poděkování: 4008 poděkování
Dostal poděkování: 5105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Wiche

Příspěvek od Michaela.Vodova » 12 srp 2019, 16:16

Ahoj,

Jirko, nepovedlo se ti přihlásit se, tvůj profil je zde: memberlist.php?mode=viewprofile&u=14185

Jinak ukládám, že Jirka s Piráty delší čas již spolupracuje, na komunálních volbách (kampaň a kandidatura na samostatné pirátské kandidátce) a je součástí programového týmu KS Vysočina. Přihlášku mám.

založeno hlasování PMS HB:
viewtopic.php?f=865&t=48186
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Jan.Kerber
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 10-16

Jan.Kerber
Místní předsednictvo
Profese: učitel hudby / zahradník
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Příspěvek od Jan.Kerber » 17 srp 2019, 14:21

Ahoj všem.
díky Jirko.
já jsem určitě pro.
spolupracuješ, kandidoval jsi, sedíš za nás ve výboru a jsi vzdělaný člověk s názorem.
díky.

BrunoWi
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od BrunoWi » 17 srp 2019, 23:58

díky

Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Profese: osvč
Dal poděkování: 4008 poděkování
Dostal poděkování: 5105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Vodova » 22 srp 2019, 14:25

byl prijat, gratuluji :)

pisu ti email s pokyny o zaplaceni cl. prispevku,

az to administrativni odbor zpracuje, posle ti email, kde budes mit instrukce jak se ti zmeni nick na foru a dalsi informace

viewtopic.php?f=863&t=48032
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 10-16

Odpovědět

Zpět na „Zájemce o členství Havlíčkův Brod“