Královéhradecká pirátská session

Moderátoři: Koordinatori, PKS Kralovehradecky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Petr.Polacek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 131
Registrován: 09 úno 2018, 11:27
Profese: OSVČ, pedagog
Bydliště: Zd. Nejedlého 638, 518 01 Dobruška
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Královéhradecká pirátská session

Příspěvek od Petr.Polacek »

Přátelé, kamarádi,
rádi bychom tímto letním setkání královéhradeckých pirátů a také pochopitelně našich příznivců pokračovali v pravidelném neformálním potkávání mimo tradiční krajské schůze. Neboť tam, kde je příjemně, je mnoho času se více poznat, více si popovídat a vlastně vytvořit fajn partu lidí, kteří ví, proč se na pirátskou cestu vydali.
Rádi bychom Vás tedy všechny pozvali. Už teď si prosím (pokud je to jen ve vašich silách) vyblokujte tento termín. Příjezd na chatu bude možný už od pátku, zůstat bude možné až do neděle. Zkrátka po celý víkend bude Karlova chata jen naše... :-)
Společně připravíme nějaké občarstvení (grilovačka, pivko, drinky), zajímavý program (netradiční hry, procházka po okolí), chybět nebude ani muzika (ať už živá, nebo nějaký DJ).
Tvůrcem programu se může stát každý. Můžete vzít celou rodinku i děti, stejně tak můžete přijet sami. Chata má k dispozici celkem cca 33 lůžek, ale zdá se, že by mohlo být k dispozici i velké venkovní patnáctimístné indiánské teepee. Informace v tomto smyslu budeme dále doplňovat.
Cílem víkendu je zkrátka to, abychom se více vídali, potkávali a poznávali a dokázali spolu neustále rozvíjet naši komunikaci.
Všichni jste vřele zváni..!

místo: Karlova chata, Dolní Lysečiny 37, Horní Maršov
datum: 23.-25.8. 2019
odkaz na facebookovou událost: https://www.facebook.com/events/893397221004863/

Za předsednictvo KS, Petr Poláček

Odpovědět

Zpět na „Královéhradecký kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host