Hrajeme svobodnou hudbu-úlovek

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Deny.Krejci
Příspěvky: 71
Registrován: 15 říj 2013, 20:03
Profese: Diplomovaná všeobecná sestra
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Hrajeme svobodnou hudbu-úlovek

Příspěvek od Deny.Krejci »

8-) Zdravím piráty a příznivce 8-) :D

Tak jsem vlezla ve Dvoře do jednoho Papírnictví, strašně jsem se bála a styděla :oops: :D , ale hrála tam hudba, vidím jeden reproduktor...druhý reproduktor... :oops: :? Tak jsem předstírala, že si prohlížím zboží, a pak jsem si dodala odvahu a zeptala se toho chlapíka za pultem, jestli je šéf. :lol: Byl poněkud šokován, a řekl, že je. Představila jsem se, že jsem členka pirátské strany. Pak jsem se zeptala, jestli platí OSA. Samozřejmě, že ano ! A byl fakt v šoku :lol: :lol: :lol: Začala jsem tedy vykládat o tom, že se může vyhnout placení OSA. Podala jsem mu leták a on s tím mával po pultě, že to není možný. Tak jsem mu to vysvětlovala co nejzáživněji, dokud byl ve fázi šoku, že to tak opravdu je, a převyprávěla, co je obsahem letáku. A dokud se ještě nevzpamatoval, usmívala jsem se a řekla, že nám to jako pirátům pomůže a že se vrátím. Byl stále šokován, při odchodu jsem sledovala, jak se do letáku začetl. 8-)
Tak jo. Teď jsem v šoku já....A jestli bude příští schůzka ve Dvoře, dělám si nárok na jednoho piráta, aby tam šel se mnou a předal bližší informace, popřípadě samolepku. Do tý doby tam nejdu. :lol: :lol: :lol:
Tel.: 737 816 524

Kdesi daleko za myšlenkami
O dobru a zlu
Leží pole
A tam se setkáme. --Rúmí Džáláluddín, 13. století, Afgánistán
(Z knihy A hory odpověděly, 2013 -Khaled Hosseini)
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrajeme svobodnou hudbu-úlovek

Příspěvek od Roman.Kucera »

Nečekej, já se u tebe při nejbližší příležitosti otočím. Tohle stojí za to :-)

Sem ti říkal, že mě občas z tý provozovny nechtějí pustit, jaxou nadšený. Kafíčko, sušenečky.... :-) Je to náročný na čas :-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Pavel Lang
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Hrajeme svobodnou hudbu-úlovek

Příspěvek od Pavel Lang »

To je dobré, ale je potřeba aby lidé pochopili, že jde o jejich svobodu.. Je potřeba prosazovat také reformu copyrightu, neboť kdo nedá ke svému dílu svobodnou licenci, tak nemůže být ani přeložen, vede to k paradoxu, že když už někdo vydá text, který chce šířit, tak je to ze zákona zakázáno, když zapomene na Creative Commons nebo jinou licenci, kterou neodkáže..
Odpovědět

Zpět na „Královéhradecký kraj“