Lucie Malíková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS ValMez

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lucie.Rychtarova
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 205
Registrován: 02 dub 2017, 13:50
Profese: Student. Management Obchodního Podnikání
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 339 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování

Lucie Malíková

Příspěvek od Lucie.Rychtarova »

Zdravím piráti,
tímto bych se vám chtěla představit a zároveň zažádat o přijetí do Pirátské strany.

Mezi mé koníčky patří FireShow a Hotelnictví
Pracuji v hotelu kde v podstatě zastávám 3 funkce: číšníce, recepční a občas i provozní jak se mi to hodí. Díky své práci jsem zdokonalila komunikaci s lidmi a pořádání akcí na přání hostů.

Jsem velice energetická, komunikativní, když se do něčeho pustím tak to jen tak nehodím za hlavu. Jsem možná až moc neústupná a můj názor jen tak něco nezmění.

Pirátská strana mě velice zaujala. Jak programem tak jednáním. Co je mi ale nejblíž je zájem o školství, zdravotnictví a kulturu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Rychtarova za příspěvek:
Petr.Tkadlec
Sami jsme ty, na který jsme čekali,
nová generace, né spasitel, to nás zachrání,
vidím pozitivní změnu, lidi co to nevzdali,
lidi co pochopili, že svůj život nemaj na hraní!
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství ValMez“