Registr lobistickych kontaktu PaK

Moderátoři: KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1397
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Registr lobistickych kontaktu PaK

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

  • 2.3.2018 jsem se sešel s dalším zájemcem o senátní podporu. Schůzka proběhla na jeho žádost (po konzultaci s Vítem Šimralem) v Pirátském centru v Chrudimi, trvala něco málo přes hodinu a byla v přátelském duchu.
  • Lukáš Wagenknecht a já
  • Pan Wagenknecht si přišel popovídat o možné podpoře v senátních volbách ve volebním okrsku 44, představit se a vysvětlit své motivace. Sám ještě zvažuje, zda by chtěl kandidovat za Prahu (kde je známější) nebo zde (kde žije se svou rodinou).
  • Jsem předseda KS PaK, do kterého okrsek 44 částečně spadá.
  • Panu Wagenknechtovi jsem v našem vymrzlém Pirátském centru nabídl čaj

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Jan.Hrubes
Kontrolní komise
Příspěvky: 539
Registrován: 08 říj 2016, 19:31
Profese: student, učitel, hudebník
Dal poděkování: 1443 poděkování
Dostal poděkování: 1337 poděkování

Re: Registr lobistickych kontaktu PaK

Příspěvek od Jan.Hrubes »

  • 6. 3. jsem se sešel s Filipem Sedllákem (Naše Pardubice). Schůzka proběhla na jeho žádost v restauraci Pivovarka.
  • Filip Sedlák a já
  • Filip si přišel zjistit nějaké informace o mých aktivitách na Konzervatoři Pardubice, kde jsem ve sporu s některými členy vedení této školy. Řešili jsme též kandidátku na pardubickou radnici, můj pohled na obsazení čelních míst i moje očekávání, jakou budu mít na kandidátce pozici. Probírali jsme i název uskupení, které bude kandidovat v Pardubicích: Filip je jednoznačně proti tomu, aby v názvu subjektu byla zmínka o Zelených.
  • Jsem člen Pirátů s ambicí kandidovat v Pardubicích do zastupitelstva
  • žádné poskytnuté či přijaté výhody
Uživatelský avatar
Martin.Herman
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 175
Registrován: 23 lis 2017, 09:12
Profese: Seřizovač lisu ( vyučen automechanik )
Bydliště: Klácelova 5 Česká Třebová
Dal poděkování: 96 poděkování
Dostal poděkování: 102 poděkování

Re: Registr lobistickych kontaktu PaK

Příspěvek od Martin.Herman »

10.3. jsme se sešli s Jiřím Holý, schůzka probehla v pirátském duchu v pivovaru Faltus
Jiří Holý , Martin Herman ( ČPS ) , Zbyněk Ruda ( příznivec) a Jaroslav Lainz ( příznivec )
Setkání jsem inicioval já , s tím , že nas velmi zajímá kdo dělá Třebovskou satiru . Schůzka proběhla v dobrém pirátském duchu . Domluvili jsme se na spolupráci s tím, že stránky Třebovské satiry zustanou nestrané , ale zároveň za svojí osobu zvažuje kandidaturu jako příznivec , piraty sleduje delší dobu a má s nimy hodně společného.
Jsem člen Pirátů s ambicí kandidovat v České Třebové do zastupitelstva
žadné výhody neposkytnuty ani nepřijaty
Uživatelský avatar
Ondrej.Karas
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 436
Registrován: 08 zář 2017, 12:40
Profese: vývojář, obchodník
Dal poděkování: 478 poděkování
Dostal poděkování: 587 poděkování

Re: Registr lobistickych kontaktu PaK

Příspěvek od Ondrej.Karas »

11. března jsem se sešel s Jiřím Chmelíkem, zastupitelem MO VI, zvoleným v roce 2014 (nestraník, zvolený za ANO).
  • Jirku znám už delší dobu, více od doby kdy byl členem petičního výboru za samostatnost MO VI během "bojů za obvody", pomáhal jsem sbírat podpisy.
  • Jirka je zastupitelem MO VI, starostou SDH Svítkov-Popkovice, velitel JSDH MO Pardubice I, předseda Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality RMP.
  • Schůzka byla částečně pracovní (obvodní témata), z velké části jsme se věnovali tématům, která nás v našich zájmech spojují (hasiči, technika, ...)
  • Zajem sejít se, byl z obou stran. Za mě hlavně proto, abych se omluvil za některé své unáhlené soudy, které vycházely z dost jednostranných informací...
  • Jirka mi zase vysvětlil, jak to bylo s motorem pro SDH SP (s ohledem na příspěvky na FB Naše Pardubice), jak se vyvíjel rozkol mezi PPL a jeho osobou a SDH SP po volbách 2014.
  • Hodně to bylo o mezilidských vztazích v MO VI a potřebě je nějak urovnat.
  • Přijaté / poskytnuté výhody: Myslím, že jsme si vzájmeně potvrdili, že vidíme podobně budoucí směřování obvodu vzhledem k jeho transparentnosti.
Uživatelský avatar
Jan.Hrubes
Kontrolní komise
Příspěvky: 539
Registrován: 08 říj 2016, 19:31
Profese: student, učitel, hudebník
Dal poděkování: 1443 poděkování
Dostal poděkování: 1337 poděkování

Re: Registr lobistickych kontaktu PaK

Příspěvek od Jan.Hrubes »

29. 3 jsem se sešel s Ondrou Jiránkem, zaměstnancem DDM Alfa. Schůzka proběhla v restauraci Fregata zcela z jiného důvodu, ke komunálním tématům se stočila debata.
Bavili jsme se o současném stavu správy KD Hronovická. Ondra vyjmenoval, v čem jsou nyní problémy při správě, jaký mají přístup k současnému stavu. Ondra mi sdělil svůj pohled na to, jak by měla vypadat správa KD v Pardubicích.
S Ondrou se známe od dětství, schůzka probíhala ve velmi přátelském duchu.
Poskytnuté výhody:OFFTOPIC slíbil jsem, že během velikonoční obchůzky budu řídit.
Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 381
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Registr lobistickych kontaktu PaK

Příspěvek od Karsten.Sachs »

V nedeli 15.4. jsme se v Moravské Třebové sešli se zástupci strany Svobodných
- účastnili se, Pavel Prudil(člen strany Svobodných), Ondřej Šlehař(příznivec strany Svobodných), Lukáš Rajsner (Pirát čekatel na členství), Josef Forman (příznivec ČPS), Karsten Sachs
- Se stranou Svobodných, jsme se již jednou setkali a uvažovali o vzájemné spolupráci, teď jsme se setkali znova aby jsme si řekli programové průniky a na tom základě zvážili vzájemnou spolupráci.
- Probírali jsme hlavní programové body obou stran. Shodli jsme se, že hlavními body je pro nás zastavení odlivu občanů z města a s tím spojená výstavba průmyslových zón, diverzifikace podnikatelského prostředí a výstavba bytů, transparentní městská správa, posílení kontroly opozice na městě, poctivé, průhledné a kontrolovatelné hospodaření Města Moravská Třebová, obnova/správa infrastruktury a majetku města. Trochu jsme se akorát rozcházeli v sociální oblasti a ve způsobu, jak vrátit peníze z daní občanům města. Vcelku ale musím říct, že na komunální úrovni, máme stejné cíle. Na konec jsme i řešili financování kampaně a čelní pozice na kandidátce, Svobodní by přenechali první dvě pozice Pirátům a jejich lídr by obsadil třetí pozici. Na základě této schůze, jsme se dohodli, že zahájíme koaliční jednání, Pavel Prudil řekl že připraví koaliční smlouvu podle vzoru Svobodných.
- Pavel nám nalil minerálku a jednoho panáčka (komu neprozradím ;)).
Uživatelský avatar
Zdenek.Brejsa
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 352
Registrován: 22 čer 2009, 12:10
Profese: programátor (pascal, .NET)
Bydliště: Lubník 2, 56301 Lanškroun
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování

Re: Registr lobistickych kontaktu PaK

Příspěvek od Zdenek.Brejsa »

V úterý 17.4. jsem se sešel s lanškrounským starostou Mgr.Radimem Vetchým
Řešili jsme zájem uskupení "Lanškrounské Forum", za které pan Vetchý kandidoval v minulých volbách, o "volební spolupráci". Jejich představa je, že by jim v podstatě stačila naše značka (něco jako Lanškrounské forum s podporou Pirátů - nebo opačně). Kandidátku jsou schopni dát dohromady sami a finance též. Nemají problémy splnit naše pirátské požadavky, které znají z minulé koalice (podepsat "Demokratické minimum", atd ...). Také není, snad, žádný problém, pokud bych sehnal někoho, kdo by byl ochoten jít na kandidátku za nás.
Program ještě namaj napsaný, ale probrali jsem, co tam tak asi bude: nová poliklinika; přestavba vlakového nádraží, dopravní obslužnost, ...
Měl by se ozvat Brýdl a domluvit další podrobnosti.

Přijaté výhody - zaplatil mi jednu limonádu
Poskytnuté výhody - 0
Nikdy neříkej nikdy.
Obrázek
Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 381
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Registr lobistickych kontaktu PaK

Příspěvek od Karsten.Sachs »

Trochu se zpožděním, za to se omlouvám.
V Neděli, 29.4. jsme se sešli se zástupci stran KDU-ČSL a stranou Svobodných v Moravské Třebové
- účastnili se , Pavel Prudil (svobodní), Josef Jílek (KDU-ČSL), Lukáš Rajsner (příznivec Pirátů) a Karsten Sachs
- Chtěli jsme zjistit možnosti spolupráce s KDU-ČSL
- Debatovali jsme o programových prioritách a dalších náležitostech ohledně koaliční spolupráce.
- Pavel nám nalil víno.
Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1667
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1025 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Registr lobistickych kontaktu PaK

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

  • Dne 18.5.2018 jsem se sesel s Romanem Semikem(priznivec Piratu), ktery bude kandidovat na senatora v obvodu 44(Chrudim-HB) s nasi podporou. Schuzka trvala cca 1hodinu v kavarne.
  • Roman Semik a Zdenek Kubala
  • senatni volby v Chrudimi a HB. Jak to vypada s volebnim stabem, novinami, planem kampane, setkani atd. Vice info zde
  • jsem 1. mistopredseda KS PCE a Roman kandiduje v regionu s nasi podporou
  • Zaplatil mi jedno kapucino :).

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1397
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Registr lobistickych kontaktu PaK

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

  • 11.7.2018 proběhla schůzka s panem Jozefem Lörinczem, majitelem Era-Pack v Chrudimi. Schůzku jsem inicioval já. Sešli jsme se v jeho kanceláři v prostorách bývalého depa. Atmosféra byla přátelská a celý rozhovor trval necelou hodinu.
  • Jednali jsme mezi 4 očima, tedy já a pan Lörincz.
  • Oslovil jsem pana Lörincze s nabídkou, zda by nechtěl kandidovat na naší kandidátce do komunálu v Chrudimi. Podle jeho slov je škoda, že jsem s nabídkou nepřišel dřív, protože minulý týden podepsal prohlášení a účast na kandidátce SNK-ED pod současným starostou Řezníčkem. Probrali jsem důležité otázky ohledně řízení města z našich pohledů a domluvili se na vzájemné spolupráci na dílčích záležitostech po volbách.
  • Jsem lídrem kandidátky v Chrudimi
  • nic (až na šálek kafe)

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Odpovědět

Zpět na „Pardubický kraj“