komunální politika

Moderátoři: KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Vladek.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 324
Registrován: 22 říj 2017, 16:45
Profese: Ředitel výrobního závodu
Bydliště: Mistrovice 35
Dal poděkování: 687 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

komunální politika

Příspěvek od Vladek.Vacha »

Ahoj všem, chci zahájit diskuzi jakým směrem, s jakým programem "nabídkou" pro veřejnost pracuje strana ohledně komunální politiky, volby za dveřmi a v rámci vlastního průzkumu tak voličstvo v tomto ohledu "nic neví"...není čas se začít v tom ukazovat? s tím, že už je to i počátek práce v rámci budoucích "krajských voleb",.... u komunální politiky je důležitá dlouhodobá kontinuální práce.
Jestli má někdo dotaz nebo se chce o mě více dozvědět není nic jednoduššího než využít můj mobilní telefon: 724333769, e-mail: v.vacha@tiscali.cz , web: http://vhtm.valka.cz/, stejně tak se mnou můžete komunikovat na messengeru či si mě přidat do přátel v rámci FB: https://www.facebook.com/vladek.vacha . Pokud by měl někdo zájem se osobně setkat rád Vás navštívím, případně Vás srdečně zvu do našeho regionu.

Vladek Vácha
Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1667
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1025 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: komunální politika

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Ahoj, i o tomto chceme diskutovat na listopadove schuzi(ktera zatim nema urcene misto). :)
Mame v planu si urcit zakladni ramec strategie, zjistit, kde uz ted vime, ze budeme kandidovat jako Pirati a take zvazit podpurne kanaly pro mistni uskupeni/zajemce.

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1396
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: komunální politika

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Ahoj.
Co se týká komunálních kandidátek, jsme teď v začátcích. Už jsme byli kontaktováni z některých měst ohledně možné koaliční spolupráce, jednáme o kandidátkách v dalších několika městech. Do konce roku se sejdeme nad kandidátkou Pardubic a příští rok se vrhneme s plnou parou do všech potenciálních možností.
Měli bychom mít centrální, stranický program pro komunální politiku, doplněný agendou a potřebami dané obce.
Doufám, že se nám podaří sestavit kandidátku, nebo domluvit nějakou formu podpory alespoň ve 20-ti městech.
Budeme pro to potřebovat aktivní podporu lidí s Pirátskými ideály po celém kraji.
Každý nový potenciální kandidát, Pirát, nebo aktivní příznivec je vítán.

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Vladek.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 324
Registrován: 22 říj 2017, 16:45
Profese: Ředitel výrobního závodu
Bydliště: Mistrovice 35
Dal poděkování: 687 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: komunální politika

Příspěvek od Vladek.Vacha »

To zní dobře
Jestli má někdo dotaz nebo se chce o mě více dozvědět není nic jednoduššího než využít můj mobilní telefon: 724333769, e-mail: v.vacha@tiscali.cz , web: http://vhtm.valka.cz/, stejně tak se mnou můžete komunikovat na messengeru či si mě přidat do přátel v rámci FB: https://www.facebook.com/vladek.vacha . Pokud by měl někdo zájem se osobně setkat rád Vás navštívím, případně Vás srdečně zvu do našeho regionu.

Vladek Vácha
Odpovědět

Zpět na „Pardubický kraj“