Krajské volby - komunikace s příznivci

Moderátoři: KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Pavel.Stepanek píše:Zapoj se, Petře.
To mě prostému členovi píše sám první místopředseda KS?

Učasti na předvolebních akcích se nebráním.

Co si tak pamatuji tak jste měli od minulého června největší problém s tím, že jsem se naopak pokoušel dělat co bylo mých silách pro pozvednutí Pirátů na Pardubicku. Teď mě jistě zase budete obviňovat s případného volebního nespěchu.

PS: Pokud si dobře vzpomínám tak P.Štěpánek svého času mluvil něco o tom jak podle něj "Kachna" zajistí volební úspěch Pirátům na Pardubicku.
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1393
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1436 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Jsem rád, že se zapojis.
Kachna se bohužel odmítl z rodinných důvodů zapojit, čemuž já rozumím a samozřejmě to respektuji.
Ostatní ve tvém příspěvků jsou opět tve domněnky. A to je i to jediné, co jsem ti kdy vyčetl.p

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Tak mě napadá a co jako je na tom, že si něco myslím špatného, nebo snad dokonce zakázaného?
Svoboda projevu snad ještě u Pirátů platí! Nebo je tomu v Chrudimi jinak?
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1393
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1436 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Říkej si co chceš. Věšti třeba z křišťálové koule, je mi to fuk.

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Pavel.Stepanek píše:Říkej si co chceš.
Svérázný souhlas se svobodou projevu.

Osobně jsem měl za to, že svoboda projevu a svobodné sdílení je nejzákladnějším základem Pirátských ideí.

P.Štěpánek to viditelně vidí nějak jinak a svobodné sdílení je pro něj jen něco jako nutné zlo, které musel přijmout s členstvím v Pirátské straně.
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1393
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1436 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

A zase ty tvé domněnky. Víš, Petře, nikomu nebráním ve svobodě projevu ani ve sdílení čehokoli, naopak se snažím reálně vytvářet podmínky ke snazsimu sdílení dat, informací, prostoru, jídla, zkušeností i věcí. A to konkrétní činností a ne jen tlachánim na síti. Nebráním v ničem ani tobě. Ani v šíření nepravd a domněnek, ani ve sdílení čehokoli ani ve tvé zálibě mít uštěpačné poznámky a demotivovat aktivní členy Pirátské strany. Vše je jen tvá svobodná vůle, kterou já respektuji i když se mi nelíbí. Nesouhlasit s tvým způsobem projevu a vedení konverzace je zase mým právem. A jestli se chceš hádat, navrhni kdy a kde se sejdeme, do tohoto vlákna to nepatří.. Vést řeči schovaný za monitorem umí každý.


Máš-li výhrady k mé osobě nebo k mé činnosti, obrať se na příslušné orgány se stížností, jinak tě žádám aby si přestal postovat off topic příspěvky v tomto vlakne. Pokud v tom budeš pokračovat, učiním příslušná opatření já.

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Pavel.Stepanek píše:A zase ty tvé domněnky. Víš, Petře, nikomu nebráním ve svobodě projevu ani ve sdílení čehokoli, naopak se snažím reálně vytvářet podmínky ke snazsimu sdílení dat, informací, prostoru, jídla, zkušeností i věcí. A to konkrétní činností a ne jen tlachánim na síti. Nebráním v ničem ani tobě. Ani v šíření nepravd a domněnek, ani ve sdílení čehokoli ani ve tvé zálibě mít uštěpačné poznámky a demotivovat aktivní členy Pirátské strany. Vše je jen tvá svobodná vůle, kterou já respektuji i když se mi nelíbí. Nesouhlasit s tvým způsobem projevu a vedení konverzace je zase mým právem. A jestli se chceš hádat, navrhni kdy a kde se sejdeme, do tohoto vlákna to nepatří.. Vést řeči schovaný za monitorem umí každý.

Máš-li výhrady k mé osobě nebo k mé činnosti, obrať se na příslušné orgány se stížností, jinak tě žádám aby si přestal postovat off topic příspěvky v tomto vlakne. Pokud v tom budeš pokračovat, učiním příslušná opatření já.
Raději to vůbec nebudu komentovat.

Abych se tedy vrátil k tématu tohoto vlákna

Jsem zvědav co P.Štěpánek předvede před krajskýmy volbami.
Tedy jak a o čem bude komunikovat s příznivci.
Odpovědět

Zpět na „Pardubický kraj“