Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Moderátoři: PKS Vysočina, Mediální tým - KS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Uživatelský avatar
Stanislav.Zima
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 147
Registrován: 14 bře 2018, 23:00
Profese: management, cestovní ruch, marketing, PR
Bydliště: Praha 1, Kaprova 14 a Třebíč Hasskova 14
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Stanislav.Zima »

Ahoj, dnes bude vše jasné.

st
Stanislav Zíma
Uživatelský avatar
Stanislav.Zima
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 147
Registrován: 14 bře 2018, 23:00
Profese: management, cestovní ruch, marketing, PR
Bydliště: Praha 1, Kaprova 14 a Třebíč Hasskova 14
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Stanislav.Zima »

Ahoj všem,
ohledně mého zájmu o kandidaturu se objevil nějaký šum a proto dovolte, abych věci uvedl na pravou míru. Ano se členy krajského předsednictva (Blankou Lednickou a Honzou Břížďalou ) jednám o kandidatuře do Senátu za Vysočinu v okrsku 15 nebo 51. Po první schůzce mi bylo Honzou doporučeno se spíše přiklonit k okrsku 15. Zároveň se výběrem okrsku (doporučením) začal zabývat analytický tým PS, konkrétně Petr Fojtík. Dnes ráno na schůzce ve sněmovně padlo doporučení na základě provedené analýzy a tedy i rozhodnutí.
BUDU SE UCHÁZET O PIRÁTSKOU NOMINACI V OKRSKU Č. 51- Žďár n. Sázavou.
Omlouvám se všem, protože to mohlo působit jako nerozhodnost, či váhání, ale nebylo to jenom na mě a nemohl jsem to ze svojí pozice urychlit.
Zároveň se musím důrazně ohradit proti nařčení, že jsem se současně ucházel o nominaci (pro tyto volby) za ODS. Nevím, jak tato nepravda vznikla, ale je to věc, která mě uráží a poškozuje. Kdo mě zná, tak ví, že při mojí kandidatuře v roce 2018 jsem byl na černé listině ODS v Třebíči a pan Vítězslav Jonáš dokonce o mě měl vystoupení v poslanecké sněmovně, protože bojuji proti záměru vybudovat na Vysočině úložiště vysoce jaderného odpadu.. Omlouvám se za emotivnější závěr, ale poprosím každého, kdo by měl jakoukoliv pochybnost, či dotaz, aby se mě na skutečný stav věci zeptal.
Děkuji a všechny vás zdravím. Standa Zíma
Stanislav Zíma
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 879
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1599 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj, registruji stažení kandidatury ze strany S. Zímy. Jen se odkážu na zápis z jednání volebního výboru a PKS 12. 5. 2020, kde Standa uvedl jako místo zamýšlené kandidatury Pelhřimov.
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Republikový výbor
Příspěvky: 1696
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1804 poděkování
Dostal poděkování: 2117 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Jan.Posvar »

marauder píše: 27 kvě 2020, 20:55 ...pan Vítězslav Jonáš dokonce o mě měl vystoupení v poslanecké sněmovně, protože bojuji proti záměru vybudovat na Vysočině úložiště vysoce jaderného odpadu....
Můžeš dohledat stenoprotokol, kde se o tobě mluví ve Sněmovně? Nerad bych, aby jakákoliv obvinění nebyla podložena fakty. Díky

místopředseda KS Vysočina
Facebook

Uživatelský avatar
Stanislav.Zima
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 147
Registrován: 14 bře 2018, 23:00
Profese: management, cestovní ruch, marketing, PR
Bydliště: Praha 1, Kaprova 14 a Třebíč Hasskova 14
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Stanislav.Zima »

Ahoj Honzo, já to dostal sms, kde mimo této informace byla moje foto ze sněmovny, kde mě promítal foto mého billboardu. Hovoříme o období podzim 2018. Na stenoprotokolech jsem nikdy nic nedohledával, nevím, jestli k nim mám jako soukromá osoba vůbec přístup. Telefon mám po skončení v Eximu bohužel jiný, ale pokusím se někde dohledat.

st
Stanislav Zíma
Uživatelský avatar
Stanislav.Zima
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 147
Registrován: 14 bře 2018, 23:00
Profese: management, cestovní ruch, marketing, PR
Bydliště: Praha 1, Kaprova 14 a Třebíč Hasskova 14
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Stanislav.Zima »

Jinak ještě Honzo (Pošváři) kvituji, že říkáš, že "Nerad bych, aby jakákoliv obvinění nebyla podložena fakty".. V tom jsme za jedno.
st
Stanislav Zíma
Uživatelský avatar
Stanislav.Zima
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 147
Registrován: 14 bře 2018, 23:00
Profese: management, cestovní ruch, marketing, PR
Bydliště: Praha 1, Kaprova 14 a Třebíč Hasskova 14
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Stanislav.Zima »

Ahoj Honzo, našel jsme zatím tento email ze 17.10.2018:
Dobrý den pane Zímo,

chci vám dát jen krátké info. V pondělí jsem se účastnila konference o konci palivového cyklu v parlamentu.
Pan Jonáš se tam při svém příspěvku do vás velmi nehezky "opíral", promítl tam váš banner a zhodnotil vás jako čirého populistu a řekl, že se třebíčsko bálo, jestli s tím svým strašením a populismem neuspějete, ale že vy jste nakonec úplně propadl a že se tedy ukázalo, jak jsou lidi chytří a populismu nevěří a vlastně se ( mimo lokality přímo dotčené výstavbou HÚ) jaderného odpadu vůbec nebojí!
Přihlásila jsem se a do pléna celého sálu jsem mu řekla, že mi přijde neslušné, vyjadřovat se o někom, kdo tam není a zda je pan Jonáš takový sociolog a má potřebná data, aby mohl dělat takové závěry o celém třebíčsku. Pochopitelně, se to Jonášovi ani súrau vůbec nelíbilo, tak pak za mnou ještě přišli a něco mi vysvětlovali.
Důvod, proč jsem vám to chtěla napsat je ten, že byste možná chtěl zvážit, jestli se tomu Jonášovi neozvat a nedat mu vědět, že se to k vám doneslo, jak vás pomlouvá na veřejnosti ( něco jiného bude, když to udělá v hospodě v Lipníku s někým u piva), ale veřejně v parlamentu, to už je síla.
Oni to vůbec rádi dělají, podobně to udělal p. Slovák na debatě k úložišti ve Valči, kde se vyjadřoval o Janu Haverkampovi, který je energetickým expertem evropského formátu, ale nebyl tam, jako o člověku, který radioaktivnímu odpadu vůbec nerozumí. Oni takhle účelově diskreditují veřejně lidi, kteří s nimi "nezpívají tu jejich písničku", což potom škodí pověsti všech oponentů obecně.

Hezký den.
Hana Konvalinková

Rychlá odpověď
Stanislav Zíma
Uživatelský avatar
Stanislav.Zima
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 147
Registrován: 14 bře 2018, 23:00
Profese: management, cestovní ruch, marketing, PR
Bydliště: Praha 1, Kaprova 14 a Třebíč Hasskova 14
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Stanislav.Zima »

Ahoj Honzo, ne stenografickém záznamu to datum bude 15.10.2018
Stanislav Zíma
Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Republikový výbor
Příspěvky: 1696
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1804 poděkování
Dostal poděkování: 2117 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Jan.Posvar »

Stenoprotokoly jsou všechny veřejné na stránkách https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/index.htm , ale konference, semináře nebo kulaté stoly se zaznamenávají po vlastní ose nebo vůbec. Jonáš jako bývalý starosta Dukovan, bývalý Senátor a v současnosti člen rady SÚRAO je na straně pro jádro a pro úložiště. Nepřijde mi proto nijak překvapivé, že se pozastavuje nad kampaní jiného politika, který je na opačné straně. Zpráva o tvé zmínce je navíc zprostředkovaná. Každopádně mohlo by to být vodítko, ale není to přímý důkaz toho, že je to účelovka od ODS.

místopředseda KS Vysočina
Facebook

Uživatelský avatar
Stanislav.Zima
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 147
Registrován: 14 bře 2018, 23:00
Profese: management, cestovní ruch, marketing, PR
Bydliště: Praha 1, Kaprova 14 a Třebíč Hasskova 14
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Stanislav.Zima »

Ahoj Honzo,
těch emailů ohledně ataků na mojí osobu je samozřejmě více, krom toho i případných svědectví například paní Konvalinkové, paní Kouřílkové, piráta Jardy Vysokého, předsedy spolku SOS Ing.Jiřího Berouna a dalších. Pan Jonáš z Třebíčské ODS si mě do úst bere do dneška a dokonce i na základě anonymního podnětu jsem od Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí z Brna dostal dvě mastné pokuty.. Sám úředník se mi omlouval, že jim tam přišlo udání .. Jinak si Honzo nemyslím, že bych musel něco ohledně nějaké mylné informace týkající se mojí osoby něco prokazovat a dokládat. Možná to celé nejlépe dokládá moje práce v expertní skupině pro cestovní ruch a moje veřejně dohledatelné postoje za poslední roky, ale i zmíněný postoj místní ODS vůči mě.
St
Stanislav Zíma
Zamčeno

Zpět na „Vysočina“