Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Moderátoři: PKS Vysočina, Mediální tým - KS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj,

ráda bych aktualizovala "systém" nalodění, možnosti pro Vysočinu, zjednodušit a zpřehlednit, kde všude máme informace a být nemusí nebo naopak musí a potřebuji od vás pomoc, zpětnou vazbu. mrkněte se.

Popis:
  1. výzvu naloď se máme na webu, tlačítko zaregistruj se na facebookové stránce pirati.vysocina/, případně i na wiki jako první informaci!
  2. každé pondělí a čtvrtek se dívám do databáze nalodění a posílám informace registrovaným lidem dle jejich preferencí (chci: člen, regp, dobrovolník, odběratel novinek, expert)
    - pracuji s těmito texty, vždy je upravuji dle aktuálních situací ..
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Michaela.Vodova píše: 04 lis 2019, 16:15 Ahoj,

ráda bych aktualizovala "systém" nalodění, možnosti pro Vysočinu, zjednodušit a zpřehlednit, kde všude máme informace a být nemusí nebo naopak musí a potřebuji od vás pomoc, zpětnou vazbu. mrkněte se.

Popis:
  1. výzvu naloď se máme na webu, tlačítko zaregistruj se na facebookové stránce pirati.vysocina/, případně i na wiki jako první informaci!
  2. každé pondělí a čtvrtek se dívám do databáze nalodění a posílám informace registrovaným lidem dle jejich preferencí (chci: člen, regp, dobrovolník, odběratel novinek, expert)
    - pracuji s těmito texty, vždy je upravuji dle aktuálních situací ..
Ad web - tam je ta výzva naloď se taková dost nevýrazná. Ano, je nahoře v liště i dole v zápatí, ale tam je to takové dost přehlédnutelné, řekla bych. Co ji dát do pravého sloupce ještě nad pole s FB informacemi?

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Vidím, že na to @Roman.Pasek reaguje, to je otázka na něj.. otázka šablony webu asi..

Jinak já bych ocenila i možnost přihlašování se k odběru (automat - vyplním formulář, potvrdím email a novinky mi chodí, teď je to tak, že člověk musí do nalodeni.pirati.cz, já ho registruji a posílám mu email, že ho ručně dávám do seznamu odběratelů) - formulář, jak je to tu

Mimoto ale stejně lidi z nalodění budu muset regnout ručně..
Uživatelský avatar
Ondrej.Tuma
Mediální odbor
Příspěvky: 948
Registrován: 27 dub 2017, 19:34
Dal poděkování: 1236 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Ondrej.Tuma »

@Michaela.Vodova pohlo se to někam? Budeme systém nalodění nyní ještě nějak řešit, nebo to můžeme zamknout?

Acta est fabula, plaudite...

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ondrej.Tuma píše: 23 led 2020, 12:15 @Michaela.Vodova pohlo se to někam? Budeme systém nalodění nyní ještě nějak řešit, nebo to můžeme zamknout?
OFFTOPICOndro, moje témata nech otevřená, já také toto fórum moderuji a své vyčerpané diskuze si sama pravidelně zavírám. Moderuj pouze to, co jiný nemůže. :)

Ano, budeme ho řešit, OFFTOPICčeká se na nové šablony webu.
Uživatelský avatar
Ondrej.Tuma
Mediální odbor
Příspěvky: 948
Registrován: 27 dub 2017, 19:34
Dal poděkování: 1236 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Ondrej.Tuma »

Michaela.Vodova píše: 23 led 2020, 12:47
Ondrej.Tuma píše: 23 led 2020, 12:15 @Michaela.Vodova pohlo se to někam? Budeme systém nalodění nyní ještě nějak řešit, nebo to můžeme zamknout?
OFFTOPICOndro, moje témata nech otevřená, já také toto fórum moderuji a své vyčerpané diskuze si sama pravidelně zavírám. Moderuj pouze to, co jiný nemůže. :)

Ano, budeme ho řešit, OFFTOPICčeká se na nové šablony webu.
Okej, díky za info .)

Acta est fabula, plaudite...

Odpovědět

Zpět na „Vysočina“