Tým ke krajskému programu 2020

Moderátoři: PKS Vysočina, Mediální tým - KS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Roman.Pasek »

Co se týče toho cestovního ruchu, tak potvrzuji, že se propouštění zaměstnanců (hlavně v gastru) děje i v Třebíči.

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Michaela.Vodova »

informace k setkání odesláno na email všem členům KPT
Vážení členové krajského programového týmu,

tento týden setkání týmu nebude, neplánujeme jej ani online, odkládá se do doby, kdy budeme mít copywriting programu od Jirky Svobody.

Budeme vás informovat. Máte-li dotazy, pište mě.

Děkujeme a přejeme zdraví a vše dobré!
Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1779 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Díky Jirko, ano situace není lehká a centrální volební štáb ji řeší docela intenzivně. Ano, nevíme, jak se věci budou vyvíjet, jak moc se to podepíše na kampani a dalších věcech, ale zatím nevidím důvod všechno odepsat nebo zrušit. Co se programu týče, tak ano, jistě některé kapitoly doznají dodatečných změn včetně výběru nebo formulací klíčových sdělení, co vidím ale jako podstatné je skutečnost, že momentálně stále pracujeme v našem "long programu", tedy programu který není primárně určen jenom pro letošní rok nebo letošní krajské volby, ale má být naší dlouhodobou znalostní bází. A z něj má vzniknout "short program", PR verze klíčových sdělení, což by měl být živější dokument schopný odrážet i aktuální dění a změny. Říkali jsme to s Milanem při každé příležitosti a znovu to tedy zopakuji: existence "long programu" neznamená, že máte v jednotlivých pracovních skupinách přestat pracovat. Naopak, klidně se dál scházejte a rozpracovávejte jednotlivé nástroje nebo opatření, nebo teď můžete vymýšlet nápady na zmírnění dopadů koronakrize ve vaší kapitole.
Pokud ty při copywritingu programu narazíš na formulaci, která bude podle tebe kvůli současné krizi již nemožná/ neplatná/ nereálná, tak ji prosím označ, podíváme se na to na dalším jednání KPT a můžeme společně vyhodnotit, jak to pojmout. Stejně tak, pokud se ti bude zdát, že tam něco v souvislosti se současným stavem chybí, doplň, probereme. I přes to si troufnu tvrdit, že tam je velká část textu, která bude platná třeba ne letos, ale za rok, dva, tři, čtyři a byla bych proto ráda, aby to mělo jednotnou a vycizelovanou podobu. Díky.

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Eva.Novakova »

Jiri.Svoboda.HB píše: 23 bře 2020, 11:34
Chtěl bych se proto zeptat předsednictva či volebního štábu, zda již tuto situaci řeší? A to už jenom proto, že se nepromítá pouze do změny volebního programu, ale také do předvolební strategie, vydávání pirátských listů, pirátské komunikace, předvolebních akcí, rozpočtu atd. Nechci malovat čerta na zeď, ale nyní vlastně ani nevíme, zda se krajské volby uskuteční v plánovaném termínu, respektive, zda se vůbec uskuteční.
Jsem na tom podobně. Taky si myslím, že je potřeba to pořádně vydiskutovat a zároveň neztrácet čas. Neznamená to, že zahodíme vše, co jsme doteď udělali, to tím říct nechci. Ale nemůžeme jet dál v módu business as usual. Proto navrhuju společné jednání PKS, štábu a volebního manažera. Předběžně ve čtvrtek v 16. Ale to může být jen výkop, diskusi můžeme samozřejmě přenést i na širší platformu a pokračovat v ní dál.

Díky, žes to nadnesl. Když už nic jinýho, musíme se sladit v tom, jak situaci ve vztahu k volbám vnímáme. Já musím říct, že jsem v ní totálně ponořená a vůbec si nedovedu představit, jak moc to vše ovlivní.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Michaela.Vodova »

info:
vznikl celostátní tým "vězeňství", pokud se někdo chcete připojit, napište mi, dám vám kontakt

jinak info posílám emailem na týmy sociální oblast a bezpečnost
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Vážení členové KPT,

došlo ke změně vedení týmu KPT,
asi víte, že Milan to předal Hance Hajnové a ta předala tuto odpovědnost Janu Břížďalovi (odpovědnost za politiku KS, kompetence členů PKS).
Prosím členy KPT, aby se obraceli ve věcech organizace KPT na @Jan.Brizdala, děkuji.

Jako koks ukončuji tedy svůj úkol od Milana
https://redmine.pirati.cz/issues/21306
OFFTOPICZ důvodu změny vedení týmu (z Milana Daďourka na Hanu Hajnovou a následně Jana Břížďalu), které si samo pohlídá návaznost a infomovanost členů týmu (viz záznam z jednání PKS 14.4.2020 viewtopic.php?p=689994#p689994) ukončuji úkol asistenci krajskému programovému týmu. Informuji o tom PKS a dokumentaci (kontakty) předávám do krajské složky (mrak).
Podporu a zapojení nových členů KPT si ponechávám v kompetenci jako KoKS a zapisovat/vykazovat to budu do k tomu vedených úkolů.

a pokud bude znovu potřeba mých služeb a podpory organizace, založte mi nový úkol v redmine.

Ještě pro kompletní info dodávám, že jsem se jako členka (KPT) rozhodla z týmu KPT odejít pro nedostatek času.
Jako KoKS se budu nadále účastnit setkávání a jednání krajského programového týmu v případech, bude-li třeba podpory členů (nových) či nováčků z řad příznivců a expertů.
Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1779 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Ahoj,

pokud se toto řeší takto vysoce formálně, tak bych jenom ráda podotkla, že Milan mi to nepředal :D respektive o tom nevím :) ano, nějaký čas a několik jednání jsem vedla z vlastní iniciativy, protože jsem byla zodpovědná za editorskou fázi a řešil se primárně program (obsah, struktura, schválení, copywriting), ale chápu to spíš jako organický proces - každý chvilku tahá pilku. A moje časové kapacity jsou také značně napjaté, takže jsem moc ráda, že štafetu teď převzal Honza. Možná by stálo zeptat se co na to Milan :)

Díky Míšo.

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Jasný, to je na vás jak to mezi sebou máte, ale mě šlo teď hlavně o to, aby členové kpt byli informováni na koho se mohou nyní obracet, a kdo má teď primární odpovědnost za to, že se kpt bude pravidelně konat, kdo to bude organizovat a bude odpovědný za program, případné hosty atd.. To bylo cílem mého příspěvku. Nejde o žádnou formalnost, spíš přirozený běh, vývoj a info o něm. 🙂
Uživatelský avatar
Milan.Dadourek
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1738
Registrován: 11 pro 2017, 18:11
Profese: Ochrana přírody, trochuprávník, bača
Bydliště: Počítky 3, 591 01
Dal poděkování: 4579 poděkování
Dostal poděkování: 4386 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Milan.Dadourek »

Hana.Hajnova píše: 15 dub 2020, 21:06 Ahoj,

pokud se toto řeší takto vysoce formálně, tak bych jenom ráda podotkla, že Milan mi to nepředal :D respektive o tom nevím :) ano, nějaký čas a několik jednání jsem vedla z vlastní iniciativy, protože jsem byla zodpovědná za editorskou fázi a řešil se primárně program (obsah, struktura, schválení, copywriting), ale chápu to spíš jako organický proces - každý chvilku tahá pilku. A moje časové kapacity jsou také značně napjaté, takže jsem moc ráda, že štafetu teď převzal Honza. Možná by stálo zeptat se co na to Milan :)

Díky Míšo.
Já jsem s tím v pohodě. Taky to vnímám spíš neformálně - "tahání pilky" :) OFFTOPIC(ostatně ani role KPT nikdy formalizovaná nebyla, a nezdá se mi, že by to bylo potřeba - fungovali jsme, protože jsme chtěli dělat na krajském programu)
Myslím si, že KPT udělal kus práce. Jsme díky němu připravenější. OFFTOPICTeď čekám trochu útlum a soustředění spíše na kampaň. Posléze doufám, že se KPT třeba přetvoří v nástroj komunikace pirátstva a zvolených politiků, který bude dál pracovat na programu i na praktické politice. Zatím snad samovolný vývoj celkem fungoval, tak v něj věřím dál :).

Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo. Vlasta Burian -- Profil -- Neužívám FB

Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 890
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1609 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj, z posledního setkání KPT vyplynuly 3 úkoly:

1) Připomínkování volebního programu po copywritingu od Jirky Svobory (všichni členové KPT)
2) Vytvoření modifikací volebního claimu pro všechny oblasti našeho programu (zodpovídají vedoucí pracovních skupin KPT)
3) Hlasování o volebních prioritách pro letošní krajské volby (všichni členové KPT)

Veškeré odkazy a podrobnější informace byly členům KPT zaslány e-mailem. Jestliže někomu nedorazil, neváhejte mě kontaktovat.
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Vysočina“