Info emaily - archiv

Moderátoři: PKS Vysočina, Mediální tým - KS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Info emaily - archiv

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Píšu kvanta návodů a info emailů a rozhodla jsem se je zde archivovat i pro informovanost ostatních. Sdílení je aktem lásky :P
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Info emaily - archiv

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Vážení členové předsednictev KS Vysočina,

ve světle včerejšího zveřejnění zápisu ze schůze Chotěboře jsem se rozhodla udělat něco, co dlouhodobě odkládám pro nedostatek času. Napsat vám všem informace ke svolávání schůze a požádat vás o dodržování určité krajské kultury, co se týče informování veřejnosti a členů mezi sebou. Email zasílám i jmenovitě těm, kteří kandidují do nějakého místního předsednictva a také členům krajského předsednictva. Zhruba teda asi 20 lidem!

Někteří z vás jste již četli na FB ve skupině, ale chci, aby si tuto informaci přečetl a zapamatoval každý člen každého předsednictva napříč krajem.

Na email mi dejte zpětnou vazbu! Každý! Jinak vás s tím jednotlivě budu otravovat pořád dokola. :) (a také potřebuji vědět, že se k vám tato informace dostala)

A nyní již samotné info:

Prosím předsednictva MS, aby mě vždy neprodleně informovali o veškerých svých akcích, abych je mohla vkládat do kalendáře s dostatečným předstihem.

Také bych ráda znala termín vašich pravidelných zasedání (1x měsíčně zasedání MS v jeden čas na stejném, pokud možno, místě). Asi jste po volbách změnili termíny, v kalendáři např. Chotěboř i HB, asi i Telčsko mají termíny jinak, či zrušené.? Napište mi, zda to máte vyřešeno, či budete řešit, a jak. Můžete odpovědí na tento email.

Návod ke svolání zasedání MS je zde:
https://wiki.pirati.cz/po/navody/svolanischuze

Základním pravidlem je, že pokud chcete na zasedání hlasovat, volit, je nutné o tom nejméně 10 dní před daným zasedáním MS informovat všechny, kteří se dané volby mohou účastnit! Týká se to samozřejmě i schvalování usnesení. Oznámit to řádně. Pravidlem je, že se toto oznamuje založením vlákna - tedy veřejné vyhlášení schůze - dělá předseda a dále se členové informují pomocí soukromé zprávy na fóru a emailem.

Důvod je nasnadě, transparentnost, informování, zodpovědné rozhodování ... V návodu najdete více informací. Pokud si nejste jistí, potřebujete mou podporu, ráda přijedu, vysvětlí, naučím, řekněte si. :)

Dále prosím myslete na to, že jednou měsíčně, vždy druhou neděli v měsíci se koná krajské zasedání, kam předsednictvo MS vyšle vždy alespoň jednoho zástupce MS.

Všechny vaše akce, pro které doporučuji vytvářet eventy na fb, prosím sdilejte i v pracovní skupině Pirátů Vysočiny. Skupinu sleduji, nejsem schopna však sledovat všechny stránky všech MS .. Děkuji !

Pokud není něco jasné, potřebujete víc informací, ptejte se, jsem tu pro vás ..

Michaela Vodová
Koordinátorka KS Vysočina
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Info emaily - archiv

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Info email jako odpověď na poptávku po založení MS Pelhřimov a vstup do strany. :)
Dobrý den,

těší mne váš zájem o práci pro obecné blaho a chuť být pirátským vysílačem :)

U Pirátů klademe důraz na vzájemné poznání se a tak proces přijetí člena je dlouhodobějším procesem. Záleží ale na vašem individuálním přístupu.

Prvním předpokladem je vaše registrace na forum.pirati.cz a představení se jako zájemce o členství na foru Vysočiny
viewforum.php?f=449

(registrovat se můžete také v nalodeni.pirati.cz (kde si můžete zvolit, co vás zajímá) - na tomto systému ještě pracujeme)

Druhým krokem je poznání se se členy předsednictva kraje. K tomu máte příležitost hned tuto neděli od 16 hodin, kdy zasedá krajské fórum v jihlavském pirátském centru, Matky Boží 9, Jihlava.
Program zasedání řešíme zde:
viewtopic.php?f=870&t=44350

Vaši účast nám oznamte v dudle:
https://dudle.inf.tu-dresden.de/schuze-Vysocina/

Ostatní vám řeknu osobně, až se potkáme, či máte možnost nahlédnout do naší veřejné složky "pro nováčky"
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Založení místního sdružení je tak v podstatě až na tom posledním místě, kdy budete aktivním členem KS Vysočina, a ve vašem okolí budou další minimálně dva takový zájemci o založení MS :), též aktivní členové.

Budeme se těšit na setkání, pokud potřebujete, ptejte se :)


Michaela Vodová
Koordinátorka KS Vysočina
Zamčeno

Zpět na „Vysočina“