Krajský koordinátor - činnost

Moderátoři: PKS Vysočina, Mediální tým - KS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Vážení členové,
oznamuji, že tento týden budu spíše nedostupná:
Dnes a ve středu dopoledne jsem k dispozici.
Dnes se připravuji na zítřejší celodenní jednání KoKS v Praze k manuálu, budu dokončovat text, který píšu, připomínkovat texty ostatních a celkově se připravovat na zítřejší setkání koks v Praze, úkol od PO je v redmine - #27303
Celé úterý jsem v Praze na setkání KoKS k manuálu, který nyní tvoříme, budu spíše nedostupná.
Středu později odpoledne odjíždím do Prahy a vracím se v sobotu večer. Mám výcvik.
Pokud je z mé strany něco potřeba - aktuálně hoří a nepočká to týden, napište mi to prosím dnes, ať si to můžu někam nasoukat. :) Díky
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Michaela.Vodova píše: 31 bře 2020, 18:43 výkaz za březen 2020
REDMINE VÝKAZ
https://redmine.pirati.cz/time_entries/report
Na této adrese se můžete informovat o činnosti a výši hodin.
Zadej: mezi, datum od - do, přidat filtr - uživatel, mé jméno. Detaily.

Nebo pro březen 2020 vyzkoušej odkaz: 1.3.2020-31.3.2020
Nelze se podívat bez přihlášení do redmine.

Úkoly od personálního odboru, můžete zjistit z redmine odboru, https://redmine.pirati.cz/projects/po, či klikem na odkaz, některé úkoly jsou ale zahrnuty v obecnějších pravidelných úkolech KoKS na redmine KoKS Vys, a proto v odkazu PO nejsou zahrnuty!
Nálpň práce KoKS Vysočina
náplň
- PO úkoly zadávané každé pondělí (administrativa PO a další úkoly viditelné v redmine PO)
- komunikace se všemi - veřejnost, členi, nováčci, příznivci - předávání informací, zkušeností, know-how, řešení problémů apod.
- administrativa kraje, která přímo vychází z činnosti koks
- různá setkávání, jednání, schůze, organizace akcí apod.
- práce a podpora s nováčky, členy, zájemci o členství či registrované příznivectví, dobrovolníky
- práce s databází v nalodění, people a lidé
- podpora pro krajský programový tým
- pohotovnost (být k dispozici skoro neustále)
Některé konkrétní úkoly, které jsem řešila v březnu:

- práce s naloděním a dalšími databázemi
- odpovědi na dotazy ohledně mimořádné situace od našich příznivců a dobrovolníků
- práce pro PO
- účast na volebních štábech, schůzích a akcích pro členy
- podpora pro členy
- plnění konkrétních úkolů zadaných PKS na jednáních
- opravíme nalodění
- účast na setkání KoKS k manuálu a dokončovací práce na manuálu KoKS
- retence členů #29513
- neustálé udržování si přehledu čtením fóra, sledováním specifických fór, sledováním chatu (zulipu)
- úkoly pro dobrovvolníky v kraji na jednom místě
- sebevzdělávání
- koks připomínky k newsletteru
- účast na výběrovém řízení
- aktualizace nováčkovské složky a práce s databází nalodění
- aktualizace webu Vysočiny
- administrativa koks
a další
...
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Michaela.Vodova píše: 29 dub 2020, 19:40
výkaz za duben 2020

Na základě zpětné vazby zkusím jiný formát informování o své náplni za měsíc duben 2020. Nejprve popíšu slovně měsíc a reflektuji ho a poté přidám klasické odkazy na redmine.
Na začátku měsíce jsem byla oslovena organizací Vrátka se žádostí o pomoc pro šicí dílnu. Šlo o nabídku roušek. Spojila jsem představitele této organizace s Janem Pošvářem, kterého to zaujalo a požádal mě o to, díky!

Během dubna se nalodilo sedm zájemců (a další čtyři mimo nalodění), kteří všichni reagují a jsou svým způsobem aktivní. Měla jsem několik online konferencí, spoustu telefonátů a emailové konverzace s nimi a snažím se, aby zájem neztratili a měli veškeré informace dostupné a měli možnosti zapojení. Některé z nich se podařilo zapojit do týmů, s některými z nich ještě možnosti zapojení budeme hledat.

Jako koordinátorka jsem k dispozici členům a registrovaným příznivcům v podstatě neustále, a odpovídám na jejich dotazy, podporuji je nejen v technických věcech ohledně našich systémů, ale i ve věcech předpisů, osobních vztahů a různých situací v kterých se ocitnou ať už z hlediska své fce, nebo čistě jako člen nějakého týmu.

Z personálního odboru se v tomto měsíci řešilo hodně nalodění a připomínky k procesu vývoje, kterým nalodění prochází. Dále se hodně řeší změny na piratopedii a v administrativních procesech. K tomu jsme měli na kraji školení s Lucií Spáčilovou (děkujeme). Připravujeme se na proces registrací do OVK.
Jako jedna z nejstarších koks jsem také k dispozici svým kolegům pro podporu a rady.

Hledala jsem inspiraci u ostatních krajů v rozesílání newsletterů a předsednictvu KS Vysočina jsem předložila dokument a svůj návrh k tomuto tématu. Dokument případným zájemcům poskytnu, napište mi SZ.

Dále např.
Hlídám a aktualizuji různé tabulky k volbám a personálního odboru.
Dělám také spoustu administrativy spojené se službami koordinátorky. OFFTOPICJe toho víc, ale to už by bylo zatěžující, zbytek si najdete na redmine jedním klikem. Pokud ne, dejte mi vědět, pošlu vám třeba pdfko.

Různé týmy se stále snaží scházet online a pracovat i v této náročné době a já tímto všem děkuji. Sleduji vše (aspoň myslím :) ) a požádala jsem předsedy v kraji, aby mi s tím pomohli a až skončí koronakrize, máme v plánu se všichni sejít v JiPiCe a řádně to oslavit a navzájem si poděkovat a povzbudit se. Už si všichni navzájem chybíme :D

Jsem vděčná za to, že se Vysočina rozrůstá a myslím, že tyto volby pro nás budou přelomové. Těším se na kampaň a stále doufám, že to bude klasická kontaktní kampaň. :) Těším se na lidi a na krásné počasí, na postávání v ulicích a roznos PL :)) ! Léto a ani podzim by bez toho nebylo to pravé! :)

Děkuji všem, kteří dočetli až sem a prosím o palec, abych měla zpětnou vazbu, nebo mi můžete napsat a zeptat se mne na cokoli potřebujete.

REDMINE VÝKAZ
https://redmine.pirati.cz/time_entries/report
Na této adrese se můžete informovat o činnosti a výši hodin.
Zadej: mezi, datum od - do, přidat filtr - uživatel, mé jméno. Detaily.

Nebo pro duben 2020 vyzkoušej odkaz: 1.4.2020-30.4.2020
Nelze se podívat bez přihlášení do redmine.

Úkoly od personálního odboru, můžete zjistit z redmine odboru, https://redmine.pirati.cz/projects/po, či klikem na odkaz, některé úkoly jsou ale zahrnuty v obecnějších pravidelných úkolech KoKS na redmine KoKS Vys, a proto v odkazu PO nejsou zahrnuty!
Nálpň práce KoKS Vysočina
náplň
- PO úkoly zadávané každé pondělí (administrativa PO a další úkoly viditelné v redmine PO)
- komunikace se všemi - veřejnost, členi, nováčci, příznivci - předávání informací, zkušeností, know-how, řešení problémů apod.
- administrativa kraje, která přímo vychází z činnosti koks
- různá setkávání, jednání, schůze, organizace akcí apod.
- práce a podpora s nováčky, členy, zájemci o členství či registrované příznivectví, dobrovolníky
- práce s databází v nalodění, people a lidé
- podpora pro krajský programový tým
- pohotovnost (být k dispozici skoro neustále)
Příklady časů trávených jednotlivými oblastmi práceOFFTOPIC, více detailů najdete v redmine, nebo mi napište, pošlu vám pdf
Účast na akcích a jednáních (15h.)
Volby administrativa (1h.)
Nalodění (databáze, podpora nováčků, zájemci o členství, regp, úkoly pro dobrovolníky) (26h.)
Komunikace se členy, dobrovolníky, veřejností (43h.)
Podpora členů (12h.)
Úkoly PO (18h.)
Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1779 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Ahoj,

nevím, jestli se ti sem můžu vetřít, ale ráda bych ti napsala, že ta úvodní část je přesně to, o čem jsem minulé úterý mluvila. Tenhle souhrn jsem přečetla a je mi hned jasné, co jsi dělala :) u výkazu v redmine jsem se zasekla a (zatím :) ) dál nedostala. Díky.

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Hana.Hajnova píše: 29 dub 2020, 21:34 Ahoj,

nevím, jestli se ti sem můžu vetřít, ale ráda bych ti napsala, že ta úvodní část je přesně to, o čem jsem minulé úterý mluvila. Tenhle souhrn jsem přečetla a je mi hned jasné, co jsi dělala :) u výkazu v redmine jsem se zasekla a (zatím :) ) dál nedostala. Díky.
Rozhodně, podle mě tohle vlákno může sloužit ke všemu, co je potřeba k náplni kokse kraje řešit, aspoň já bych to tak chtěla.
Já děkuji tobě za zpětnou vazbu, která mi dala impuls ke změně.
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Vážení členové, oznamuji svou dovolenou, od 4. do 7. května. Takže se uslyšíme či si napíšeme, či se uvidíme az 11.5. Zastupovat mne bude @Ondrej.Tuma, děkuji,
A všem přeji krásné prodloužené víkendy!
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 890
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1609 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj, chtěl bych se zeptat k měsíci dubnu:

- píšeš, že se přihlásilo 11 zájemců (7 přes nalodění, 4 mimo nalodění), na foru přitom registruji 4 zájemce o členství (to jsou ti přihlášení mimo nalodění?), všichni ostatní se stali RegP nebo se třeba jen přihlásili k odběru newsletteru?
- máme statistiku, na základě čeho se k nám připojují noví lidé (osobní oslovení, sledování celostátní politiky, zájem o participaci, o dění v kraji...?)
- z hlediska podpory stávajících členů a RegP: eviduješ třeba, kdo tě často musí oslovovat s prosbou o pomoc (v technických, administrativních a jiných věcech) či nějakou podporu, resp. kolik času reálně zabírá tato činnost?
- mohu požádat o přeposlání dokumentu k newsletteru, který měl být přeposlán předsednictvu KS Vysočina? díval jsem se do e-mailu a nejspíš se ke mně nedostal
- co je myšleno podporou krajského programového týmu v měsíci dubnu?

Děkuji za odpovědi.
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

Jan.Brizdala píše: 04 kvě 2020, 19:41
- co je myšleno podporou krajského programového týmu v měsíci dubnu?
Myslíš těch 6 minut, co si Míša vykázala, nebo to, že to měla ještě obecně v náplni práce, než jsme se dohodli, že to nebude třeba? Těch 6 minut předpokládám, že jste si volali (bylo to po PKS).

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Vážení členové,
po zralé úvaze a po dohodě s personálním odborem oznamuji ukončení činnosti kordinátorky krajského sdružení Vysočina. Ještě dnes bude vypsáno výběrové řízení na našeho nového koks. Činnost budu vykonávat zhruba do konce června. Během června dojde k předání práce novému koks. Své důvody zde napíšu později. Nyní musím řešit důležité věci, které se nakupily během mé dovolené. To se týká i odpovědi zde, Janu Břížďalovi, neignoruji, odepíšu hned, jak se k tomu dostanu v seznamu. Díky za pochopení.
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1846
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2748 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Pro vaši informaci:
bylo vypsáno výběrové řízení na pozici krajského koordinátora/ky.

Míše moc děkuji za odvedenou práci (a že jí nebylo málo). Zároveň děkuji za to, že zaškolí nového koordinátora.
Doufám, že najdete stejně dobrého, jako byla ona, i když na rovinu říkám, že tuhle laťku nebude jednoduché pokořit.

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Odpovědět

Zpět na „Vysočina“