Pirate Space Brno - jak se tam dostat?

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pirate Space Brno - jak se tam dostat?

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Ahoj,
zkoušel jsem se dnes dostat do Pirate Space Brno, bohužel jsem nenašel, kudy se jde dovnitř. Na budově žádná zmínka ani cedule, zvonek taky žádný, na wiki není žádný popis, telefon uvedený na wiki u PSB mi nikdo nebral. Tou dobou jsem hledání vzdal.

Zvažte prosím zlepšení alespoň v nějakém z těchto bodů :)

Děkuju
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Re: Pirate Space Brno - jak se tam dostat?

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Ahoj, chodí se tam přes zahrádku restaurace Zahrada Ambrosia, která je z pravého boku toho baráku, kde je cedule i zvonek. Popis na wiki by zasloužil upgradovat, díky za podnět, předáme kastelánovi PSB, cenuli na té hliníkové tabuli u hlavního vchodu s upozorněním, že vstup je za rohem, bych taky uvítal. Nicméně píšeš to do špatnýho kastlíku - PSB je krajské centrum, nikoli brněnské -> přesouvám.

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Zbynek.Janoska
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1036
Registrován: 28 úno 2018, 10:54
Profese: programátor
Bydliště: Vracov [HO]
Dal poděkování: 2798 poděkování
Dostal poděkování: 1488 poděkování

Re: Pirate Space Brno - jak se tam dostat?

Příspěvek od Zbynek.Janoska »

Taky jsem se tam nemohl dostat, naštěstí tam taky někdo šel a vzal mě s sebou, ale upgrade by to zasloužilo.
Zamčeno

Zpět na „Jihomoravský kraj“