Piratska plavba po Praze - free

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 926
Registrován: 02 říj 2013, 23:52
Profese: Growth Technology Architect
Bydliště: Brno - Krpole
Dal poděkování: 6700 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Piratska plavba po Praze - free

Příspěvek od Jiri.Ulip »

Cau,
jestli nekdo chcete do Prahy na plavbu Pir lodi, tak jsem ze prispevek na HitHit dostal dva mista. Pokud je nekdo chcete, rad vam je venuji :), pripadne je klidne muzete nekomu dat v ramci kampane.

Jirka
propagátor otevřených dat, bývalý zastupitel a radní v Brně

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piratska plavba po Praze - free

Příspěvek od Michael.Polak »

Jiri.Ulip píše:Cau,
jestli nekdo chcete do Prahy na plavbu Pir lodi, tak jsem ze prispevek na HitHit dostal dva mista. Pokud je nekdo chcete, rad vam je venuji :), pripadne je klidne muzete nekomu dat v ramci kampane.

Jirka
Já ti na ně přispěju, když už jsem sám nepřispěl. (Tzn. vykoupím je za nižší cenu, než jsi přispěl ty, ale nepřijmu je zadarmo). Víc do SZ...

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“