malá rada po schůzi KS JMK

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2340
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2649 poděkování
Dostal poděkování: 3147 poděkování

malá rada po schůzi KS JMK

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Zdravím všechny. I když se z určitých důvodů neúčastním krajských schůzí ani jiných aktivit, nedá mi to přispět malou radou. Na poslední schůzi jste probírali obsazení kandidátky do PS jako již několikrát. A tak malá odbočka do historie. V našich začátcích, když nás bylo pět a půl jsme toto řešili celkem jednoduše. Piráti kteří chtěli kandidovat se vybrali a odhlasovali včetně pořadí přímo na schůzi. Navzájem jsme se totiž znali a věděli jsme i o svých názorech. A potom právě v zájmu naplnění kandidátky jsme se domluvili, že přesvědčíme svoje kamarády a známe o kterých jsme věděli, že mají pirátské či hodně podobné názory a z těch se potom doplnilo do kandidátky. Každý jen podepsal čestné prohlášení a bylo to. Dnes, kdy chcete po lidech aby nám vlastně s naplněním pomohli tak po nich chcete kandidátské prohlášení. Ono to......volím vás již několik let a teď jsem se rozhodl, že budu i pomáhat, vlastně o ničem není. Stačí si totiž jen vzít grilování při přijímání členů a poslouchat jak chtějí pracovat a potom stejně zjistíte, že nedělají nic a vlastně se třeba i za piráty stydí, protože ani kandidovat nechtějí. Každý kandidát totiž znamená minimálně 10 a více hlasů od lidí, kteří ho znají. A mezi námi, piráti které jste či jsme přijali by měli mít alespoň morální povinnost když už třeba nic nedělají být na kandidátce své strany. Nemyslíte?
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5190 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: malá rada po schůzi KS JMK

Příspěvek od Lukas.Novy »

Mě třeba nikdo nenavrhnul ani nepožádal.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: malá rada po schůzi KS JMK

Příspěvek od Petr.Vileta »

Lukas.Novy píše:Mě třeba nikdo nenavrhnul ani nepožádal.
Smutné. Čím by to tak mohlo být? :?

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: malá rada po schůzi KS JMK

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Lukas.Novy píše:Mě třeba nikdo nenavrhnul ani nepožádal.
Pokud vím, mně taky ne. Já se ozval sám.

So what's your point?
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5190 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: malá rada po schůzi KS JMK

Příspěvek od Lukas.Novy »

Je zvykem nenominovat sam sebe. Pokud je zajem, jiste te nekdo nominuje. Zajem neni, nema smysl se hlasit sam.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2340
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2649 poděkování
Dostal poděkování: 3147 poděkování

Re: malá rada po schůzi KS JMK

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

To ale nemělo znamenat že se budete třeba dohadovat. Ani to není o lidech kteří chodí na schůze nebo jsou na fóru. Jedná se o lidi které jste grilovali a nejsou vůbec aktivní. A nejen o ně ale i o jejich kamarády. Prostě se jedná o agitaci mezi sebou pro naplnění kandidátky.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Jaroslav.Kamen
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 249
Registrován: 02 pro 2011, 10:37
Profese: Lektor, designér a programátor
Bydliště: Orlová
Dal poděkování: 636 poděkování
Dostal poděkování: 337 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: malá rada po schůzi KS JMK

Příspěvek od Jaroslav.Kamen »

Pokud vím, není ještě kandidátka hotová - pokud chcete kandidovat nebo o někom víte, prosím určitě se ozvěte! Na druhou stranu nemusíme ji zaplnit za každou cenu. Krtku, ty říkáš, že Piráty nechceš ani volit, takže mě překvapuje tvůj stesk po nominaci.

Bio | Facebook | Twitter | LinkedIn | Web | tel: 608 552 333 | mail: jaroslav.kamen@pirati.cz

Uživatelský avatar
Vit.Fux
Příspěvky: 1319
Registrován: 24 led 2012, 16:41
Profese: Programátor
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 9886 poděkování
Dostal poděkování: 2538 poděkování

Re: malá rada po schůzi KS JMK

Příspěvek od Vit.Fux »

Jaroslav.Kupcik píše:Pokud vím, není ještě kandidátka hotová - pokud chcete kandidovat nebo o někom víte, prosím určitě se ozvěte!
Ozývám se. Jen teď trochu multitaskuju trochu nad svoje možnosti a nedaří se mi dělat odpovídající kroky (myslím, že bych měl někam do wiki vyrobit profil apod.)
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“