Zahraniční obchod - ICCP přivýdělek

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Patrik Dolezal
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: pirát
Dal poděkování: 2427 poděkování
Dostal poděkování: 1156 poděkování

Zahraniční obchod - ICCP přivýdělek

Příspěvek od Patrik Dolezal » 21 led 2017, 15:32

Ahoj, je to OT, bez kontextu na cokoliv jiného - sry, byl jsem požádán o přeposlání, zpráva je ze včerejška (20.1.16). Kontakt předám, nebo odstraňte - není to důležité.

OFFTOPICpracoval jsem cca po 20 let coby národní zpravodaj pro jednu původně indicko - americkou nyní globální společnost, asi třikrát změnila název, přičemž poslední název je Amber Road. Oficiální titul této pozice je ICCP - tuším, že asi je to zkratka pro International Country Content Partner. Úkolem ICCP je informovat o změnách všech záležitostí týkajících se realizace obchodu: cel, netarifních obchodních opatření, daní, licencí etc. Informování zpravodaje probíhá buď formou měsíčního reportu ( cca 1-2 A4) nebo zjišťováním speciálních informací na dotazy z centrály (z Bombaje nebo z Londýna). Komunikace v angličtině převážně emailově nebo telefonicky , rozsah práce cca 5 hod měsíčně, plat 250 USD měsíčně - asi lze vyjednat i navýšení. Hodí se pro někoho, kdo se orientuje a nebo ještě lépe praktikuje v dané oblasti (pracuje se cly, daněmi a obchodními opatřeními... zkrátka vyzná se zahraničním obchodu se zbožím a službami ), pro takovouto osobu to může být relativně nenáročné (?) přilepšení.
Byl jsem požádán o doporučení vhodného svého nástupce a tak dávám k dispozici kdyby někdo věděl o sobě nebo někom jiném ať se mi ozve.

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“