Žít Brno aneb Loutkař vždy vítězí

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Žít Brno aneb Loutkař vždy vítězí

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 08 říj 2016, 19:35

Tak dopadlo na má slova a vy loutky Žít Brna jste zahráli divadlo, které jsem vám několikrát na stínil, ale vaše mozky to prostě nechápali.

Varoval jsem, že nám spojení nedá tolik a spíš ubere jak SZ nebo žít brnu.

Varoval jsem, že je to možný plán ŽB pro odstranění konkurence.(Jelikož mají podobné spektrum voličů) A co se stalo byl jsem ujišťován že do voleb nepujdou.

Naletěli jste slibům i přes moje taktické a strategické rady že oni plánují jít do voleb. Věřili jste jim a oni si s váma pohrali.

Došlo na mé slova a šli do Voleb.

Spojili nás pro nás do horšího psojení.

Místo aby jsme tam byli jen Piráti a měli minimal 1 a pak možné další čistě Pirátské členy.
tak máme jen jednoho a to ještě na 3 místě a všude se vykreslují sedadla Zeleně a budou zas jak u ŽB psáni jen představitele SZ. Piráti se budou vynechávat jak je tomu teď i v brně u ŽB.

Takže doufám, že až budou další volby, tak:

1) Budete naslouchat mládí.
2) Budete naslouchat hráčovi strategii. jelikož i politcké volby je boj a je potřeba strategie. Já už od 7 let hrávám jenoom strategie. Mám nastavený mozek na strategie.
A velice mě sere ano opravdu totalně sere, když mě skrz mládí a předsudky ignorujete a pak se stane postupně přesně co jsme říkal že se stane. A co se stalo? Stalo s epřesně co jsem říkal že se stane.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Vaclav.Fortik
Místní předsednictvo
Profese: manager
Dal poděkování: 2954 poděkování
Dostal poděkování: 3425 poděkování

Re: Žít Brno aneb Loutkař vždy vítězí

Příspěvek od Vaclav.Fortik » 08 říj 2016, 20:40

Drobná korekce, jsem straší a přesně toto jsem jak Ivošovi, tak dalším říkal také :).
Takže o věku to není....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Kaderavek.sen, Zdenek.Frolec, Robert.Magni

Marek.Necada
Republikový výbor
Profese: silozpytec
Dal poděkování: 7994 poděkování
Dostal poděkování: 5298 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek.Necada » 08 říj 2016, 20:44

Mno nevím, podle děje i podle výsledků mi připadá, že ŽTB jsou spíš sami loutkami než loutkaři. Podívejte se na výsledek – protlačili tři topkaře (kteří by se samostatně asi nedostali) vč. mafiána Vituly, a sami budou mít jediného zastupitele.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Moravec, Robert.Magni, Lukas.Dubec

Radek.Holomcik
Republikové předsednictvo
Profese: textař
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 673 poděkování

Příspěvek od Radek.Holomcik » 08 říj 2016, 21:03

V samostatné kandidátce bychom neměli víc. Zcela jistě bychom se do zastupitelstva vůbec nedostali. A to není jen o preferencích, ale i o kampani, kterou ses rozhodl sabotovat. Nevadí, poradili jsme si i bez tebe.

V jednom vláknu si slíbil, že když se ukáže, že se pleteš a budeme mít více než tebou prorokovaných 2%, na rok se odmlčíš.

Proto prosím, dodrž slovo a běž do prdele.

Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holomcik za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Moravec, Mikulas.Ferjencik, Jindrich.Bartek
Radek Holomčík
2. místopředseda Pirátské strany
Poslanec PSP ČR
tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Politikům se nevěří, politikové se kontrolují." Karel Kryl

Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 09 říj 2016, 04:43

Radek.Holomcik píše:V samostatné kandidátce bychom neměli víc. Zcela jistě bychom se do zastupitelstva vůbec nedostali. A to není jen o preferencích, ale i o kampani, kterou ses rozhodl sabotovat. Nevadí, poradili jsme si i bez tebe.

V jednom vláknu si slíbil, že když se ukáže, že se pleteš a budeme mít více než tebou prorokovaných 2%, na rok se odmlčíš.

Proto prosím, dodrž slovo a běž do prdele.

Děkuji.
rekl jsem pokud se někdo vsadi vim jen o petrovi a bylo to 5 % nauc se napřed chapat textu a pak posilej nekoho do prdele ty nevzdelance.........
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Petr.Balaz
Místní předsednictvo
Profese: dělník
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 302 poděkování

Příspěvek od Petr.Balaz » 09 říj 2016, 14:57

Aby jste neříkali, že je to jednostranné, tak mám v úmyslu pokud budete mít nad 5% a dostanete se tam tím pádem vzdát se na 1 rok jakékoliv komunikace, abych ukázal, taky že se pletu a že zřejmě jsem vám dotoho neměl kafrat.
Já svoje splním co vy pánové ?
zdroj:
jihomoravsky-kraj-f83/krajske-volby-201 ... ml#p467552
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Balaz za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Moravec, Jindrich.Bartek, Lukas.Dubec
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“