Jedna a Jedna jsou taky NULA

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Jedna a Jedna jsou taky NULA

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Došlo na mé slova.
Při solo kandidátce jsme se vyjádřili ze 5% by melo byt v pohodě 7% jste říkali že se štěstím.

Vaše Jedna a Jedna mužou byt TŘI byla blbost. Jelikož jsem celou dobu říkal že to bude i klidně NULA.


Jelikož:
Volič SZ klidně volí SZ a Piráty.
Volič Pirátů volí jedině Piráty.

Mám to tu po okolí. Všichni mi říkali. ,,To že jste se spojili s SZ jste pro mě naráz nevolitelní a to jsem si myslel, že jste rozumní.,,


Ve výsledkách to táhla starostka za SZ pak Lídr byl druhý což je ostuda a na odchod. Jelikož aby byl vykrouškován to je fakt moc.... Jako nemělo by se stávat aby první byl vykroužkovaný to pak o něčem svědčí. A třetí Pirát.

IVO to dostal za to, že ho volili ti Piráti kteří to dokázali ještě zkousnout.


Takže pánové a dámy. Místo aby bylo po mojem a měli jsme minimálně 3 Piráty, tak tam máme jen jednoho. Všichni jste tvrdili, že za solo bychom dostali určitě 5% ale že chcete přes 10% a to vám dá jen sloučení. Já protestoval a nazval to i sračkou.

Nízká volební účast je dobrá pro malé strany. Vysoká by byla pro nás horši a i tak sotva něco přes 5%.





Čili doufám. že IVO a spol vyvodíte důsledky a budete rezignovat na svoje pozice, jelikož jste už na to staří a prostě nechcete poslouchat trend mladých. My nejmladší až na Petra jsme vám radili SOLO. Ne vy za honbou koryt spojení.

Vaše spojení udělalo akorát rozepře a hádání. Solo kandidátka by neměla dělat žádné rozepře jinak nechápu co by jste tu dělali. Každý by ve straně měl hlavně usilovat o dobro strany potažmo pak občanů.

Vaše sloučení dopadlo jak jsem předpovídal. A nadělalo více škody než užitku. Doufám, že svoje ega dáte dolů a uvědomíte si že i ten ,,Trollec,, se přece jenom nemusí jen plést a tentokrát měl sakra pravdu.

Doufám, že odhodíte předsudky do budoucna a konečně začnete poslouchat ty nejmladší ve straně. Jelikož naši voliči jsou ti nejmladší. A né střed jak jste to teĎ udělali..........
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 900
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Re: Jedna a Jedna jsou taky NULA

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Jediný důsledek bys měl vyvodit ty. Slibovals, že když bude přes 5 % zavřeš hubu.

neplníš sliby.

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jedna a Jedna jsou taky NULA

Příspěvek od Michael.Polak »

Zdenek.Frolec píše: Jelikož:
Volič SZ klidně volí SZ a Piráty.
Volič Pirátů volí jedině Piráty.
Já teda pevně věřím, že naši voliči nejsou takhle pitomí. Ostatně, už to, že zisky koalic SZ+Piráti značně překračují obvyklé výsledky samotné SZ, celkem naznačují, že je to blábol. Voliči prostě nejsou tak zakopaní ve svých pozicích, jako straničtí lídři a jsou celkem ochotni taktizovat...

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Jedna a Jedna jsou taky NULA

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Radek.Holomcik píše:Jediný důsledek bys měl vyvodit ty. Slibovals, že když bude přes 5 % zavřeš hubu.

neplníš sliby.

ty k....k.....t dreveny řekl jsme o sazku ivošovi on ji odmitl bartek a spol nechteli jit taky......


Víš co znamená sázka?


ta se uzavírá před ne po volbách. A měla byt na Ivoše a Jindřicha......
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Jedna a Jedna jsou taky NULA

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Zdenek.Frolec píše:Aby jste neříkali, že je to jednostranné, tak mám v úmyslu pokud budete mít nad 5% a dostanete se tam tím pádem vzdát se na 1 rok jakékoliv komunikace, abych ukázal, taky že se pletu a že zřejmě jsem vám dotoho neměl kafrat.
Zdenek.Frolec píše:Já svoje splním co vy pánové ?
(jihomoravsky-kraj-f83/krajske-volby-201 ... ml#p467552)
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“