Jedna a Jedna jsou taky NULA

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Jedna a Jedna jsou taky NULA

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 08 říj 2016, 17:35

Došlo na mé slova.
Při solo kandidátce jsme se vyjádřili ze 5% by melo byt v pohodě 7% jste říkali že se štěstím.

Vaše Jedna a Jedna mužou byt TŘI byla blbost. Jelikož jsem celou dobu říkal že to bude i klidně NULA.

Jelikož:
Volič SZ klidně volí SZ a Piráty.
Volič Pirátů volí jedině Piráty.

Mám to tu po okolí. Všichni mi říkali. ,,To že jste se spojili s SZ jste pro mě naráz nevolitelní a to jsem si myslel, že jste rozumní.,,

Ve výsledkách to táhla starostka za SZ pak Lídr byl druhý což je ostuda a na odchod. Jelikož aby byl vykrouškován to je fakt moc.... Jako nemělo by se stávat aby první byl vykroužkovaný to pak o něčem svědčí. A třetí Pirát.

IVO to dostal za to, že ho volili ti Piráti kteří to dokázali ještě zkousnout.

Takže pánové a dámy. Místo aby bylo po mojem a měli jsme minimálně 3 Piráty, tak tam máme jen jednoho. Všichni jste tvrdili, že za solo bychom dostali určitě 5% ale že chcete přes 10% a to vám dá jen sloučení. Já protestoval a nazval to i sračkou.

Nízká volební účast je dobrá pro malé strany. Vysoká by byla pro nás horši a i tak sotva něco přes 5%.

Čili doufám. že IVO a spol vyvodíte důsledky a budete rezignovat na svoje pozice, jelikož jste už na to staří a prostě nechcete poslouchat trend mladých. My nejmladší až na Petra jsme vám radili SOLO. Ne vy za honbou koryt spojení.

Vaše spojení udělalo akorát rozepře a hádání. Solo kandidátka by neměla dělat žádné rozepře jinak nechápu co by jste tu dělali. Každý by ve straně měl hlavně usilovat o dobro strany potažmo pak občanů.

Vaše sloučení dopadlo jak jsem předpovídal. A nadělalo více škody než užitku. Doufám, že svoje ega dáte dolů a uvědomíte si že i ten ,,Trollec,, se přece jenom nemusí jen plést a tentokrát měl sakra pravdu.

Doufám, že odhodíte předsudky do budoucna a konečně začnete poslouchat ty nejmladší ve straně. Jelikož naši voliči jsou ti nejmladší. A né střed jak jste to teĎ udělali..........
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Frolec za příspěvek:
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Radek.Holomcik
Republikové předsednictvo
Profese: textař
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 673 poděkování

Re: Jedna a Jedna jsou taky NULA

Příspěvek od Radek.Holomcik » 08 říj 2016, 21:15

Jediný důsledek bys měl vyvodit ty. Slibovals, že když bude přes 5 % zavřeš hubu.

neplníš sliby.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holomcik za příspěvky (celkem 7):
Pavel.Moravec, Michael.xChaos.Polak, Mikulas.Ferjencik, Lukas.Blazej, Robert.Magni, Jindrich.Bartek, Ivan.Bartos
Radek Holomčík
2. místopředseda Pirátské strany
Poslanec PSP ČR
tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Politikům se nevěří, politikové se kontrolují." Karel Kryl

Michael.xChaos.Polak
Člen KS Praha
Profese: programátor, podnikatel v oboru telekomu
Dal poděkování: 2120 poděkování
Dostal poděkování: 5202 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael.xChaos.Polak » 08 říj 2016, 21:41

Zdenek.Frolec píše: Jelikož:
Volič SZ klidně volí SZ a Piráty.
Volič Pirátů volí jedině Piráty.
Já teda pevně věřím, že naši voliči nejsou takhle pitomí. Ostatně, už to, že zisky koalic SZ+Piráti značně překračují obvyklé výsledky samotné SZ, celkem naznačují, že je to blábol. Voliči prostě nejsou tak zakopaní ve svých pozicích, jako straničtí lídři a jsou celkem ochotni taktizovat...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.xChaos.Polak za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Moravec, Marek.Necada, Jaroslav.Kamen
604 282398 | Jabber: x@j.cz | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
@xchaos@mastodon.social | člen MS Praha 6 | A liberal is a man too broadminded to take his own side in a quarrel

Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 09 říj 2016, 04:47

Radek.Holomcik píše:Jediný důsledek bys měl vyvodit ty. Slibovals, že když bude přes 5 % zavřeš hubu.

neplníš sliby.

ty k....k.....t dreveny řekl jsme o sazku ivošovi on ji odmitl bartek a spol nechteli jit taky......

Víš co znamená sázka?

ta se uzavírá před ne po volbách. A měla byt na Ivoše a Jindřicha......
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3128 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 09 říj 2016, 17:13

Zdenek.Frolec píše:Aby jste neříkali, že je to jednostranné, tak mám v úmyslu pokud budete mít nad 5% a dostanete se tam tím pádem vzdát se na 1 rok jakékoliv komunikace, abych ukázal, taky že se pletu a že zřejmě jsem vám dotoho neměl kafrat.
Zdenek.Frolec píše:Já svoje splním co vy pánové ?
(jihomoravsky-kraj-f83/krajske-volby-201 ... ml#p467552)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvek:
Jiri.Ulip
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“