Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 13 črc 2016, 17:27

Maria.Vasickova píše:OFFTOPIC[quote="Zdenek.Frolec"]
čili si už zapoměla jak jsme byli u vas je tota nnoc dy si pavel dal maličko víc tvojich koláčku byl tam petr ríša tomáš ty a ivo. A ivo nám několikrát říkal že to dělá pro radost a jakmile se začne politikařit tak odchází, že tu je aby něco tvořil a ne politikařil atd... Že až se začne politikařit že h oto přestává bavit v ten moment a odejde a že je rád že jsme s etak sešli a chcem založit MS SLovácko. Jako opravdu si na to nevzpomínáš ? :DDDDDDDD :DDd :D

Zdeno, netuším, co si pochopil ze slov, které kdy Ivo říkal. Nevzpomínám si ani, že by u nás byl v té době nějaký Pavel (ale chápu, že ta jména jsou si hodně zvukově podobná ;) ) Vím, že často ani z psaného textu lidé nedokáží uchopit úmysly člověka, který ten text napsal a přehlíží někdy zásadní informace ( o úmyslu a cílech pisatele). Je mi jasné čím to je, určitě mě to dokáže naštvat, ale se proto neumím na lidi zlobit. Řekla bych, že to máme s Ivem společné.
To, jak každý z nás rozumí a vnímá politiku a její hrátky je jiné. Také jsou rozdílné přístupy k tomu, jaké cíle politicky (tedy občansky správně) hájíme. A pak se můžeme bavit o způsobech, jakými je hájíme. V této straně se sešli lidé, kteří, každý po svém, chápou princip svobody a sebeuplatňování. Toto své chápání mohou vyjádřit demokraticky - hlasováním. Pokud vím, tak o tom, zda a jak půjdeme do krajských voleb, hlasování proběhlo a ne jedno.
Může se mi nelíbit cokoliv, je na mě jak se s tím vyrovnám, a tak to máme bez rozdílu, všichni. Poznání často opravdu bolí. A některé lidi to pak navádí k ubližování.
Možná bylo chybou, že se sešly hlasy pro spolupráci se Zelenými. Ale rozhodli jsme se my, členové krajského sdružení. Ne předsednictvo, ne jednotlivci. Je jedno, kdo s tou myšlenkou přišel. My jsme ji, jako celek, přijali. Rozhodla "masa" (asi jako u brexitu. Jsou lidé i v naší straně, kteří to prostě neunesli.)
Jinými slovy lze také říct, že chybama se člověk učí. Otázkou je, zda každý chápe stejně, co je tím vyjádřeno.[/quote]

Ale někdo to navrhl a taky by měl mít zodpovědnost. Ano z chyb se učíme ale to jde v ruku v ruce s odpovědností. A dotyční by měli vzít za to odpovědnost a vyvodit si i vlastní trest za jejich průšvih.

Stejně jak v Brexitu předseda odstoupil z volene funkce jelikož jeho idea selhala. I v tomto by měl Ivoš odstoupit pokud jeho idea se rozpadne.

Stejně jak odstoupil Bartoš.

Čili mít i tu Zodpovědnost. A neboj se to že ty si na ty slova zapomněla neznamená že já nebo Ríša jsme na ně zapomněli :D Ono se pak líp lže když si nalháváš že to neřekl že :D (Jo a proč ho bráníš? To se stydí, nebo rudne že něco takového kdy řekl a teď mu to mlátím o hlavu když děla takove ,,podrazy,, ? :DDD Ivo zbabělče kde si :D To tě musí bránit žena, kterou ty si nebránil když byla v PKS JMK před roky? :DDDD)
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Ivo.Vasicek
Krajský zastupitel
Profese: manažer
Dal poděkování: 10513 poděkování
Dostal poděkování: 11076 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 13 črc 2016, 17:31

Odmítám se zúčastnit této debaty. Nenechám se manipulovat od člověka, který mě neustále pomlouvá a vymýšlí si. Takže Mute.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Jiri.Ulip, Jindrich.Bartek
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Zdenek.Frolec

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 13 črc 2016, 20:50

Ivo.Vasicek píše:Odmítám se zúčastnit této debaty. Nenechám se manipulovat od člověka, který mě neustále pomlouvá a vymýšlí si. Takže Mute.
:D :D :D :D

Aha naraz si nevzpomínáš že jo :D :D :D Ale co se dá čekat od člověka co nechce brát odpovědnost a důsledky za své činy. Vlastní manželku nepodrží když to potřebuje nejvíce a k tomu rád neplní svoje sliby a nebo dělájí oba že to nikdy neřekl a přitom tam byli další 3 svědci :D :D :D :D :D :D

Taky se vyhříváš u skalek na sluníčku jako tví kamarádi z zvířecí říše?

Aspoň vím že nejsi řádný chlap :D Manželku nepodpoříš, slovo nedodržíš, děláš ůhybné a mlžící manévry jako had když jde na kořist :D njn Ivo :D

Jo kamaráde řekni mi a dokaž jednu lež co jsme kdy řekl. Já jednám vždy na rovinu s tvrdým jazykem a někdy až hrubě arogantně. Abych s enemusel bát že bych náhodou někdy zalhal proto jednám přímočaře. Řekni mi kdy jsme kdy zalhal :D Nikdy víš to je rozdíl mezi námi já nikdy nemlžím a nikdy nelžu říkám hned co mám na jazyku. A s tím jsem šel do politiky že nikdy nebudu lhát a mlžit a vždy řeknu vše na rovinu. A to je to co vy v Brně taky na mě nenávidíte, jelikož nemáte na mě ani jednu lež :D
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)

Tomas Babicky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Dal poděkování: 848 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas Babicky » 13 črc 2016, 20:54

Nevím o čem je tohle vlákno. Je třeba postavit mimo zákon tzv. průzkumy veřejného mínění. Nedemokraticky ovlivňují volební soutěž a ve skutečnosti žádnými průzkumy nejsou, jde o zaplacenou mediální masáž.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas Babicky za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Jiri.Kaderavek.sen

Zdenek.Frolec

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 13 črc 2016, 20:59

Tomas Babicky píše:Nevím o čem je tohle vlákno. Je třeba postavit mimo zákon tzv. průzkumy veřejného mínění. Nedemokraticky ovlivňují volební soutěž a ve skutečnosti žádnými průzkumy nejsou, jde o zaplacenou mediální masáž.

Je o tom že Ivo bodnul solo kandidátce kudlu do zad jen skrz to že skočil na vyhružku žít brna, že je si nepůjdeme do koalice před volbama s SZ tak nemáme počítat s jejich podporou a teĎ si Žít Brno jde do koalice s Topku nebo stanem teĎ přesně nwm.

A já chci aby hlavní aktéři vzali za možný budoucí debakl odpovědnost a vzdali se svých volitelných postů. Aby se kaly a přemýšleli v čem to ,,posrali,, celé straně na JMK :D
Na oplátku pokud oni budou mít pravdu já budu mlčet na ROK tu na Forumu. Abych byl ferovej.

Radek.Holomcik
Republikové předsednictvo
Profese: textař
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 673 poděkování

Příspěvek od Radek.Holomcik » 13 črc 2016, 21:19

Tomas Babicky píše:Nevím o čem je tohle vlákno.
To neví asi nikdo...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holomcik za příspěvky (celkem 6):
Robert.Magni, Jiri.Ulip, Pavel.Moravec, Maria.Vasickova, Tomas Babicky, Jindrich.Bartek
Radek Holomčík
2. místopředseda Pirátské strany
Poslanec PSP ČR
tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Politikům se nevěří, politikové se kontrolují." Karel Kryl

Petr.Balaz
Místní předsednictvo
Profese: dělník
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 302 poděkování

Příspěvek od Petr.Balaz » 08 říj 2016, 18:07

Zdenek.Frolec píše: Proto doufám, že pokud bude špatný výsledek voleb, tak všichni hlavní aktéři myslím tim Ivo Vašíček, Bártek a spol z Brna a Petr z Hodonína. Odstoupí ze všech volených funkcí minimálně na Rok, aby ukázali, že jim nejde jen o moc že se hrozitánsky spletli.

Aby jste neříkali, že je to jednostranné, tak mám v úmyslu pokud budete mít nad 5% a dostanete se tam tím pádem vzdát se na 1 rok jakékoliv komunikace, abych ukázal, taky že se pletu a že zřejmě jsem vám dotoho neměl kafrat.

Doufám, že Ivo Vašíček, Jindřích Bártek, Petr a další půjdou do téhle ,,sázky,, a ukážou své mmužské slovo, že dokáží se potrestat i za neúspěch, který podle mě určitě nastane.
Vypadá to na výsledek 5,1%( ještě chybí 1% sečtených hlasů), u Hodonína to je 3,57% a preferenčně nastejno jak čelo..
Jelikož jsme se vsadili a já své slovo držím, tak je to debakl a mám tedy rezignovat na místopředsedu MS ?
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:

Zdenek.Frolec

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 08 říj 2016, 18:18

Petr.Balaz píše:
Zdenek.Frolec píše: Proto doufám, že pokud bude špatný výsledek voleb, tak všichni hlavní aktéři myslím tim Ivo Vašíček, Bártek a spol z Brna a Petr z Hodonína. Odstoupí ze všech volených funkcí minimálně na Rok, aby ukázali, že jim nejde jen o moc že se hrozitánsky spletli.

Aby jste neříkali, že je to jednostranné, tak mám v úmyslu pokud budete mít nad 5% a dostanete se tam tím pádem vzdát se na 1 rok jakékoliv komunikace, abych ukázal, taky že se pletu a že zřejmě jsem vám dotoho neměl kafrat.

Doufám, že Ivo Vašíček, Jindřích Bártek, Petr a další půjdou do téhle ,,sázky,, a ukážou své mmužské slovo, že dokáží se potrestat i za neúspěch, který podle mě určitě nastane.
Vypadá to na výsledek 5,1%( ještě chybí 1% sečtených hlasů), u Hodonína to je 3,57% a preferenčně nastejno jak čelo..
Jelikož jsme se vsadili a já své slovo držím, tak je to debakl a mám tedy rezignovat na místopředsedu MS ?
Ne nemusíš. Jelikož jsem to mínil celkově ne na region. Logicky ty mužeš ovlivnit jen region beru tvoji logiku, ale ne nemusíš.

Jen doufám, že otevřeš mysl a uvědomíš si že kdybychom šli solo jak jsem chtěl tak bychom urco dali přes 3% a melibychom urcite 1 Piráta a pak + další možné Piráty.

Jelikož hodně kamarádu řeklo že s SZ jsme nevolitelní. SZ volici ti budou volit klidne sz a piraty. ALe Pirátští jsou jenom víc naci na stranu. Neposlouchali jste mě mě který je pořád v kontaktu ted s maturanty a tak to i dopadlo. Debaklem.

Doufám že sis uvědomil a další že sloučení ničí celou STRANU náš čistý štít. A vaše rozhodnutí udělalo zbytečně moc rozepřu uvnitř.

Za solo bychom měli stát všichni jinak nemají dotyční co dělat ve straně.
A vy jste měli být rozumní a když jste viděli že 30% nesouhlasí to odpískat a udělat solo.

Proto doufám že do budoucna co se mládí ve straně týče bude víc posloucháno.

Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: IT
Dal poděkování: 9537 poděkování
Dostal poděkování: 4637 poděkování

Příspěvek od Pavel.Moravec » 08 říj 2016, 21:03

Zdenek.Frolec píše: Jen doufám, že otevřeš mysl a uvědomíš si že kdybychom šli solo jak jsem chtěl tak bychom urco dali přes 3% a melibychom urcite 1 Piráta a pak + další možné Piráty.
Určo dali přes 3 a kvůli kvóru 5% bychom nezískali žádný mandát. Takto máme v zastupitelstvu Ivoše (blahopřeju!).
Jelikož hodně kamarádu řeklo že s SZ jsme nevolitelní. SZ volici ti budou volit klidne sz a piraty. ALe Pirátští jsou jenom víc naci na stranu. Neposlouchali jste mě mě který je pořád v kontaktu ted s maturanty a tak to i dopadlo. Debaklem.
No a pár mým kamarádům zase odpadlo dilema "hodit to Zeleným, nebo Pavlovi" a hodili to koalici a mne kroužkovali ;) .

Btw. nesliboval jsi, že když získá koalice přs 5% tak na rok budeš mlčet? (klidně ať se to počítá od pondělka nebo od dalšího měsíce)? Splníš to?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 5):
Robert.Magni, Marek.Necada, Michael.xChaos.Polak, Jiri.Ulip, Jindrich.Bartek
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 14329 poděkování
Dostal poděkování: 2606 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 08 říj 2016, 21:27

My šli sami a máme 3,8% . A čistý štít do příštích voleb. Ale žádnýho zastupitele... Ale nelituju toho,radši pomalčku nahoru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 2):
Marek.Necada, Jiri.Kaderavek.sen
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“