Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Pavel.Moravec píše:
Zdenek.Frolec píše: Došlo na mé slova, že Žít Brno bude kandidovat a děláto jen, aby se nás zbavilo, svého největšího konkurenta.
Jo, dost by mne zajímalo zdůvodnění ŽTB proč se rozhodli kandidovat, a proč právě s TOPkou. Nevěřím že to dělali kvůli zbavení se konkurence - pro ně jsou konkurencí spíš jiné strany, ne?
Proto doufám, že pokud bude špatný výsledek voleb, tak všichni hlavní aktéři myslím tim Ivo Vašíček, Bártek a spol z Brna a Petr z Hodonína. Odstoupí ze všech volených funkcí minimálně na Rok, aby ukázali, že jim nejde jen o moc že se hrozitánsky spletli.
1) Nevím, proč by třeba Ivo měl odstupovat z RP, když tato funkce s rozhodnutím o koalici se SZ nijak nesouvisí. To je jako žádat odstoupení ministra zemědělství, protože hlasoval v PSP pro nějaký úchylný zákon. (a to jsem Iva do RP nevolil)
2) Špatný výsledek by to byl, pokud bychom měli míň procent než samostatná kandidátka (plus minus). Když vidím předvolební výsledky před uzavřením koalice, interpoluji přes minimální viditelnost krajských Pirátů od té doby, odhaduju, že samostatná kandidátka Pirátů by získala 2-3%. Prakticky jistě by se nedostala přes 5% kvórum. Takže k tomuto odhadu ze samostatné kandidátky bych vztahoval volební (ne)úspěch pirátských kandidátů na společné kandidátce.

jedině pokud si chlap a poškodíš tím stranu, jelikož výsledek pod 5 % je jen poškození srany nic nám to nedá a ještě nás zaplete se špinavou stranou, tak by mělo být mužské a morální odstoupit ze všech volených funkcí minimálně na rok a kouknout na vše z jiného pohledu proč se tak stalo a je si kritici neměli v něčem pravdu. Proto b měl ze všeho odstoupit, aby změnil prostředí a i chování, jestli tím to jeho názorem poškodí stranu. Pokud ovšem bude mít nad 5% tak zas já na oplátku se zřeknu na rok komunikace abych si i já uvědomil své chyby. Čili co ti na tom není férové a mužské? Neměl by snad člověk za své chyby platit? Neměl by poslanec ministr předseda atd... za své chyby odpovídajíc platit a pokud udělá chybu velitel, tak by se měl vzdát jakéhokoliv velení nejmíň na rok, aby si pročistil hlavu.

Ale chápu že na to Ivo nemá koule a navíc bych mu to slíbení ani nevěřil. Už jednou dal chlapské slovo přímo mezi 4 oči a nesplnil ho. Čili tohle je spíš mířeno na soudruha Bártka a Petra. Petr to už příjmul. Zbožné přání je aby i Ivo slíbil a i DODRŽEL!!!
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Radek.Holomcik píše:
Vaclav.Fortik píše: Téhle větě nerozumím, buď přijímáš sázku/výzvu a o čemkoli rozhodne výsledek - a kolega Frolec byl mimořádně vstřícný - když jste začali o koalici jednat, padalo 15% a pod., takže být jím tak to postavím na 10% :)
nebo
vyvoláš hlasování
Nemyslím si, že je vstřícný, protože rozjíždí na Facebooku diskreditační kampaň. Je to jako se s někým vsadit, že při chůzi poslepu nezakopne a pak se mu pokoušet podvadit nohy...


Pusti si video z toho hlasování a jak nás tam ukecávali SZ atd... Řekl jsem co se stalo pouze na FB holou pravdu, která se dá ověřit ze záznamu. Čili je diskreditace když napíšu co je na veřejném záznamu? Od kdy?

OK příšte budu posílat celý veřejný záznam. To bude taky diskreditační? Že ukážu pravdu?
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 899
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Zdenek.Frolec píše:
Radek.Holomcik píše:
Vaclav.Fortik píše: Téhle větě nerozumím, buď přijímáš sázku/výzvu a o čemkoli rozhodne výsledek - a kolega Frolec byl mimořádně vstřícný - když jste začali o koalici jednat, padalo 15% a pod., takže být jím tak to postavím na 10% :)
nebo
vyvoláš hlasování
Nemyslím si, že je vstřícný, protože rozjíždí na Facebooku diskreditační kampaň. Je to jako se s někým vsadit, že při chůzi poslepu nezakopne a pak se mu pokoušet podvadit nohy...


Pusti si video z toho hlasování a jak nás tam ukecávali SZ atd... Řekl jsme co se stalo pouze na FB holou pravdu, která se dá ověřit ze záznamu. Čili je diskreditace když napíšu co je na veřejném záznamu? Od kdy?

OK příšte budu posílat celý veřejný záznam. To bude taky diskreditační? Že ukážu pravdu?
Pravda by to byla, kdyby to tím, co se děje na videu skončilo. Od té doby ale proběhlo několik hlasování (vč. opakovaného hlasování o revokaci samostatné kandidátky), které vždy ukázali, že většina je PRO spolupráci se SZ. Stejně tak třebas to schvalování společného programu - každý se ho mohl účastnit, všecko bylo na sdílených dokumentech, všichni k nim měli přístup, probíhali ohlašované programové workshopy. Ignorovals to a teď píšeš, jak si to upekla uzavřená skupinka. Lež. Veškerá jednání a schůzky se SZ, když se vyjednávaly podmínky spolupráce byly ohlašované a kdokoliv chtěl se jich mohl účastnit. Píšeš, že si někdo - chobotnice..oni...ti zlí sluníčkáři - kdesi cosi vyjednal za zády ostatních. Další lež.

Pochopil bych, že se Ti nelíbila revokace na krajské schůzi. Všechno ostatní ale probíhalo standardně. A pokud byl nějaký problém, byl to dáno pasivitou většiny členů...

Takže ano, to, co předvádíš na FB je diskreditace kampaně, se kterou možná nesouhlasíš (máš na to plné právo), ale která je postavena na demokratickém rozhodnutí většiny. Ať se Ti to líbí, nebo ne.

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Petr.Balaz »

Václave jednoduše. Jelikož zastavam jen post místopředsedy MS, tak ať rozhodnou ostatní. Jestli je to pro někoho málo, můžu i sám bez ankety, když mu to pak udělá dobře. Dělat na dobrém jménu můžu i bez formální funkce.
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34599
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Petr.Vileta »

Roj napsal na Facebook:
"Různé národy si pro fiktivní příběhy vymýšlejí fiktivní města. My nemusíme, máme Brno." :lol:

Už dlouho se mi zdá, že Zemřít Hollana je taková vyčůraná partička, no uvidíme po volbách. A pokud Ivo Vašíček přijme sázku a prohraje, měl bych pro něj horší trest. Celý dlouhý jeden rok nenapíše jediné slovo, chválícící Rusko nebo Putina. :twisted:

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5550
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22510 poděkování
Dostal poděkování: 4541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Robert.Magni »

Petr.Vileta píše:Roj napsal na Facebook:
"Různé národy si pro fiktivní příběhy vymýšlejí fiktivní města. My nemusíme, máme Brno." :lol:

Už dlouho se mi zdá, že Zemřít Hollana je taková vyčůraná partička, no uvidíme po volbách. A pokud Ivo Vašíček přijme sázku a prohraje, měl bych pro něj horší trest. Celý dlouhý jeden rok nenapíše jediné slovo, chválícící Rusko nebo Putina. :twisted:
Ale on nechválí Rusko,jen nechválí ani USA. To vaše partička to pořád tlačí na černobílou ...

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Petr.Vileta píše:Roj napsal na Facebook:
"Různé národy si pro fiktivní příběhy vymýšlejí fiktivní města. My nemusíme, máme Brno." :lol:

Už dlouho se mi zdá, že Zemřít Hollana je taková vyčůraná partička, no uvidíme po volbách. A pokud Ivo Vašíček přijme sázku a prohraje, měl bych pro něj horší trest. Celý dlouhý jeden rok nenapíše jediné slovo, chválícící Rusko nebo Putina. :twisted:

Názor at si má jaký chce. Ale v momentu kdy jeho lídrováni poškodí stranu, nebo nedokáže splnit co slíbil svým konáním, tak by chlapsky měl s evzdát všech postu na vedení at jsou kdekoliv a dát sii pause popřemýšlet kde dělá chybu a pak to zkusit znovu.

Jenže jemu není blbé ani neplnit ustní sliby co dává mezi 4 očima čili pochybuji že na to přistoupí či vůbec splní když prohraje :D :D :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdenek.Frolec píše:
Petr.Vileta píše:Roj napsal na Facebook:
"Různé národy si pro fiktivní příběhy vymýšlejí fiktivní města. My nemusíme, máme Brno." :lol:

Už dlouho se mi zdá, že Zemřít Hollana je taková vyčůraná partička, no uvidíme po volbách. A pokud Ivo Vašíček přijme sázku a prohraje, měl bych pro něj horší trest. Celý dlouhý jeden rok nenapíše jediné slovo, chválícící Rusko nebo Putina. :twisted:

Názor at si má jaký chce. Ale v momentu kdy jeho lídrováni poškodí stranu, nebo nedokáže splnit co slíbil svým konáním, tak by chlapsky měl s evzdát všech postu na vedení at jsou kdekoliv a dát sii pause popřemýšlet kde dělá chybu a pak to zkusit znovu.

Jenže jemu není blbé ani neplnit ustní sliby co dává mezi 4 očima čili pochybuji že na to přistoupí či vůbec splní když prohraje :D :D :D
Pochybuji, že kdy, komu, něco slíbil :D

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Maria.Vasickova píše:
Zdenek.Frolec píše:
Petr.Vileta píše:Roj napsal na Facebook:
"Různé národy si pro fiktivní příběhy vymýšlejí fiktivní města. My nemusíme, máme Brno." :lol:

Už dlouho se mi zdá, že Zemřít Hollana je taková vyčůraná partička, no uvidíme po volbách. A pokud Ivo Vašíček přijme sázku a prohraje, měl bych pro něj horší trest. Celý dlouhý jeden rok nenapíše jediné slovo, chválícící Rusko nebo Putina. :twisted:

Názor at si má jaký chce. Ale v momentu kdy jeho lídrováni poškodí stranu, nebo nedokáže splnit co slíbil svým konáním, tak by chlapsky měl s evzdát všech postu na vedení at jsou kdekoliv a dát sii pause popřemýšlet kde dělá chybu a pak to zkusit znovu.

Jenže jemu není blbé ani neplnit ustní sliby co dává mezi 4 očima čili pochybuji že na to přistoupí či vůbec splní když prohraje :D :D :D
Pochybuji, že kdy, komu, něco slíbil :D
čili si už zapoměla jak jsme byli u vas je tota nnoc dy si pavel dal maličko víc tvojich koláčku byl tam petr ríša tomáš ty a ivo. A ivo nám několikrát říkal že to dělá pro radost a jakmile se začne politikařit tak odchází, že tu je aby něco tvořil a ne politikařil atd... Že až se začne politikařit že h oto přestává bavit v ten moment a odejde a že je rád že jsme s etak sešli a chcem založit MS SLovácko. Jako opravdu si na to nevzpomínáš ? :DDDDDDDD :DDd :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Krajské volby 2015 Piráti jen max 2%

Příspěvek od Maria.Vasickova »

OFFTOPIC[quote="Zdenek.Frolec"]
čili si už zapoměla jak jsme byli u vas je tota nnoc dy si pavel dal maličko víc tvojich koláčku byl tam petr ríša tomáš ty a ivo. A ivo nám několikrát říkal že to dělá pro radost a jakmile se začne politikařit tak odchází, že tu je aby něco tvořil a ne politikařil atd... Že až se začne politikařit že h oto přestává bavit v ten moment a odejde a že je rád že jsme s etak sešli a chcem založit MS SLovácko. Jako opravdu si na to nevzpomínáš ? :DDDDDDDD :DDd :D[/quote]

Zdeno, netuším, co si pochopil ze slov, které kdy Ivo říkal. Nevzpomínám si ani, že by u nás byl v té době nějaký Pavel (ale chápu, že ta jména jsou si hodně zvukově podobná ;) ) Vím, že často ani z psaného textu lidé nedokáží uchopit úmysly člověka, který ten text napsal a přehlíží někdy zásadní informace ( o úmyslu a cílech pisatele). Je mi jasné čím to je, určitě mě to dokáže naštvat, ale se proto neumím na lidi zlobit. Řekla bych, že to máme s Ivem společné.
To, jak každý z nás rozumí a vnímá politiku a její hrátky je jiné. Také jsou rozdílné přístupy k tomu, jaké cíle politicky (tedy občansky správně) hájíme. A pak se můžeme bavit o způsobech, jakými je hájíme. V této straně se sešli lidé, kteří, každý po svém, chápou princip svobody a sebeuplatňování. Toto své chápání mohou vyjádřit demokraticky - hlasováním. Pokud vím, tak o tom, zda a jak půjdeme do krajských voleb, hlasování proběhlo a ne jedno.
Může se mi nelíbit cokoliv, je na mě jak se s tím vyrovnám, a tak to máme bez rozdílu, všichni. Poznání často opravdu bolí. A některé lidi to pak navádí k ubližování.
Možná bylo chybou, že se sešly hlasy pro spolupráci se Zelenými. Ale rozhodli jsme se my, členové krajského sdružení. Ne předsednictvo, ne jednotlivci. Je jedno, kdo s tou myšlenkou přišel. My jsme ji, jako celek, přijali. Rozhodla "masa" (asi jako u brexitu. Jsou lidé i v naší straně, kteří to prostě neunesli.)
Jinými slovy lze také říct, že chybama se člověk učí. Otázkou je, zda každý chápe stejně, co je tím vyjádřeno.

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“