Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

MilanM píše:Zdravím všechny zdejší makové hlavy,

tak jsem se téměř po roce zas přihlásil na forum, většina vláken předvolebních (však furt jsou před námi nějaký volby, že), toto je první vlákno, který jsem otevřel, na další už nemám sílu ani chuť, ale mám z toho stále podobný dojem, který se dá vyjádřit dvěma slovy: "nevyzrálé osobnosti".

Takové nevyzrálé osobnosti tady většinově okupují politiku posledních 30 let...

Fakt bych vám přál, abyste už konečně dospěli natolik, že si na politiky a politiku přestanete jen hrát, ale začnete ji skutečně taky odpovědně dělat.

Je si ji umíš líp, tak se připoj za člena a poď nám to předvést :D Mě přestali bavit takové keci v hospodě kamarádu a proto jsem se šel účastnit. Je si si takovej Borec přidej se a ukaž nám jak se to dělá :D Jednoduchá pomoc :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“