Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Nejhorší jsou lidi, co se snaží být tak kritičtí k USA a "zachraňovat" tím svět, až lížou Putinovu zadnici a fungují v podstatě jako Vasil Bilak, co pozval sovětská do ČSSR.
Poznáte je tak, že na jakoukoliv kritiku Putina odpovídají nesouvislý žbleptáním o USA. Přitom jak souvisí cenzura, zabíjení novinářů, a pošlapávání lidských práv v Rusku s USA?? To jako že cenzurou a zabíjením novinářů a opozičních politiků Putin chrání Rusko před USA? :lol: :lol: Nebo ho k tomu nutí na dálku telepatičtí agenti CIA? :lol: :lol:

A tahle hloupá rétorika - ruská cenzura nevadí, protože USA ....[doplňte si třeba morfující ještěry], ruské zabíjení novinářů nevadí, protože USA .... atd. atd.
- je přesně ta cesta do pekel (do diktatury) dlážděná dobrými úmysly, která tady byla v r. 1945 až 1948. Zavádí ji tady Kotas, Vašíček, a další nepříliš přemýšlející.

Vážně nechci, aby tito lidé reprezentovali Piráty. OFFTOPICAle možná jsem agent co :lol: (A eurosvazák, a kdo ví co ještě že Ivo :lol: )
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2340
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2649 poděkování
Dostal poděkování: 3147 poděkování

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Zelený mužíčku.
Vždy jsem si myslel, že jsi jenom zelený ale hluboce jsem se mýlil. Ty jsi totiž přihlouplé a nebezpečné stvoření které je v ČPS jen pro vytváření rozbrojů a nenávisti. Pokud se pouštíš do srovnávání Ruska a USA tak se jen podívej na počet vojenských základen na světě, počet rasistických zločinů atd. Ale na to bys musel trochu do historie ale nejen do posledních 50 let.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jindrich.Bartek píše:Nejhorší jsou lidi, co se snaží být tak kritičtí k USA a "zachraňovat" tím svět, až lížou Putinovu zadnici a fungují v podstatě jako Vasil Bilak, co pozval sovětská do ČSSR.
Poznáte je tak, že na jakoukoliv kritiku Putina odpovídají nesouvislý žbleptáním o USA. Přitom jak souvisí cenzura, zabíjení novinářů, a pošlapávání lidských práv v Rusku s USA?? To jako že cenzurou a zabíjením novinářů a opozičních politiků Putin chrání Rusko před USA? :lol: :lol: Nebo ho k tomu nutí na dálku telepatičtí agenti CIA? :lol: :lol:

A tahle hloupá rétorika - ruská cenzura nevadí, protože USA ....[doplňte si třeba morfující ještěry], ruské zabíjení novinářů nevadí, protože USA .... atd. atd.
- je přesně ta cesta do pekel (do diktatury) dlážděná dobrými úmysly, která tady byla v r. 1945 až 1948. Zavádí ji tady Kotas, Vašíček, a další nepříliš přemýšlející.

Vážně nechci, aby tito lidé reprezentovali Piráty. OFFTOPICAle možná jsem agent co :lol: (A eurosvazák, a kdo ví co ještě že Ivo :lol: )
1) V USA historicky mučili otroky a zabíjeli pro radost. Až před 40 lety teprve začali rušit rasistické zákony. Řeknimi kdy tohle bylo v tak velkém množství v rusku?
2) do roku 1997 Byl zákaz vdávání víz cigánskému etniku. Pokud je chytli a zjistili že si ,,gipsy,, tak si putoval do tabora a pak zpět z krajiny ven.
3) Z kama máš že se střílí novináři atd???? Četl si to někde v Azbuce nebo zas polopravdy v podplacenych mass medii ?
4) Všude se stříli nepohodlní lide viz u nás předlety za co šel jak se jmenoval nedavno chcipl jak vylezl z basy vedl největší diskoteku chtel zabit tu novinářku. Všude se zabijí nebo jsou ,,nehody,, na nepohodlné novinaře. To že nežiješ v USA a nemáš infa že i tam s eto děje neznamený že se to děje jen v Rusku. Děje se to po celé Zemi.......
5)Už se ,,dpc,, douč historii, azbuku a začni sledovat CNN a RU1 at mas dva největší televizní protipoly a můžeš si sám z těchh ,,informací,, udělat obrázek co je pravda a co jen propaganda.

Do té doby si nebezpečný člověk co vykládá nepodložené bludy nebo keci jedna tetka povídala :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5558
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22539 poděkování
Dostal poděkování: 4545 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od Robert.Magni »

V USA je dvojnásobný počet vězňů na 100K obivatel než v Rusku. A co se špiclovacích zákonů týká,tak Rusko i tady teprve dohání amíky i evropu.
Navíc,USA krachují a Rusko je hospodářsky na vzestupu.
Není dobré,jenže my mu nemáme co vyčítat.
Ale největší průser je,že my nejsme suverénní stát,nýbrž pouhá kolonie.A jediná naše šance je jít blíž k východní mrdce,aby jsme mohli vyplivnout z huby západní semeno. Tak to prostě je.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od Marek.Necada »

Robert.Magni píše:Navíc,USA krachují
kéž by, leč není tomu tak.
a Rusko je hospodářsky na vzestupu.
myslíš?
A jediná naše šance je jít blíž k východní mrdce,aby jsme mohli vyplivnout z huby západní semeno. Tak to prostě je.
Čecháčkovský blábol.
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Marek.Necada píše:
Robert.Magni píše:Navíc,USA krachují
kéž by, leč není tomu tak.
a Rusko je hospodářsky na vzestupu.
myslíš?
A jediná naše šance je jít blíž k východní mrdce,aby jsme mohli vyplivnout z huby západní semeno. Tak to prostě je.
Čecháčkovský blábol.

Amerika ma největší dluh na světě. Žije jen z toho že se vše poměřuje k dolaru. Rusko nemá takovej dluh jak amerika. Čili ve zkratce ano USA je ekonomicky v řiti a jedou jen na bublině, která jak spadne bude znamenat velkou občanskou válku v usa.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Ad dluh: zeptej se Iva na princip fungování kapitalismu - aby měl někdo zisk, musí se zvýšit dluh.

Jinak komunisti pořád říkali, jak ti zlí Američani za rok, nejpozději za dva zkrachují. No mezitím přivedli na buben své ekonomiky všude po světě.. Dnes mají stejné vlhké sny současní vládci a jejich hlásné trouby ve stejných zemích.
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2340
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2649 poděkování
Dostal poděkování: 3147 poděkování

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Ale tady nejde o porovnávání Ruska s USA. Tady jde o to, že Bártek vyvolává ať už s osobní zášti či pro zábavu konflikty v KS JMK. Jednou to je Frolec, jindy Vašíček, Kotas, Krtek atd. Proč? Co je za nim kladného a užitečného vidět?
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Pavel.Moravec píše:Ad dluh: zeptej se Iva na princip fungování kapitalismu - aby měl někdo zisk, musí se zvýšit dluh.

Jinak komunisti pořád říkali, jak ti zlí Američani za rok, nejpozději za dva zkrachují. No mezitím přivedli na buben své ekonomiky všude po světě.. Dnes mají stejné vlhké sny současní vládci a jejich hlásné trouby ve stejných zemích.

nejsilněji rostoucí ekonomika na světě je činská. Ano čínský kapitalismu. Jo počky to je komunismus. Aha?????
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
MilanM
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 435
Registrován: 09 črc 2012, 00:34
Profese: technik
Dal poděkování: 1102 poděkování
Dostal poděkování: 614 poděkování

Re: Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina

Příspěvek od MilanM »

Zdravím všechny zdejší makové hlavy,

tak jsem se téměř po roce zas přihlásil na forum, většina vláken předvolebních (však furt jsou před námi nějaký volby, že), toto je první vlákno, který jsem otevřel, na další už nemám sílu ani chuť, ale mám z toho stále podobný dojem, který se dá vyjádřit dvěma slovy: "nevyzrálé osobnosti".

Takové nevyzrálé osobnosti tady většinově okupují politiku posledních 30 let...

Fakt bych vám přál, abyste už konečně dospěli natolik, že si na politiky a politiku přestanete jen hrát, ale začnete ji skutečně taky odpovědně dělat.
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“