Městské výbory - FV a KV

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 302 poděkování

Městské výbory - FV a KV

Příspěvek od Petr.Balaz » 17 lis 2015, 18:42

Vzhledem k nezájmu pirátů reagovat na mé vlákno obecne-spolecne-potreby-zastupitelu-f76 ... 31446.html bych se rád zeptal tedy zde krajanů. Vzhledem, k tomu, že na našem ZM se zastupitelstvo usneslo
Usnesení č. 558
Zastupitelstvo města doporučuje radě města, aby jmenovitá hlasování byla zveřejněna.
Hlas: 17 0 11
Usnesení č. 559
Zastupitelstvo města doporučuje Kontrolnímu výboru přijmout takovou změnu Jednacího řádu, aby jmenovitá hlasování byla zveřejněna.
Hlas: 17 0 11
tak očekávám iniciativu KV a popřípadě FV( tam usnesení neprošlo o 1 hlas) v navržení změny JdŘ. Chtěl bych se té iniciativy chopit a předložit návrh. kde bude více změn.
Proč ale píšu? Dívám se na Váš statut pro KV a FV, který se asi měnil na začátku volebního období. Je u Vás jednání výborů veřejné? Byl u Vás návrh, aby se třeba jednalo na mikrofón a byl z toho záznam? Návrh na JdŘ se předkládá radě nebo výborům, potažmo zastupitelům?

EDIT: přikládám nynější JdŘ, podle kterých se v Hodoníně řídí.. nějaké rady jak to předělat ještě? pro KV je skoro stejný JdŘ

Díky
Přílohy
Jednací řád FV - Hodonín.doc
(72.5 KiB) Staženo 95 x
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host