Lídr za ANO

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Lídr za ANO

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

V Kyjově se šušká, že starosta Lukl, který chvíli byl i ministrem pro životní rozvoj bude zřejmě lídrem kandidátky ANO na krajské volby v JMK. Prej minulí týden vstoupil do ANO a sám Babiš mu to podepsal.

Jo jen pro ujasnění Hašek a Lukl jsou spolužáci a dlouholetí kamarádi z vysoké. Čili změna v hejtmanství nebude vůbec žádná.
Ale chápu, že vás v Brně to asi nezajímá :D Jelikož koho by zajímali názory někoho, který se snaží vše vidět v kontextu a poukazovat na to, že jít do koalice před volbama je neomluvitelná chyba.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Lídr za ANO

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Zdenek.Frolec píše: Ale chápu, že vás v Brně to asi nezajímá :D
Díky za informaci. Proč by nás to jako nezajímalo? Až do této věty jde o hodnotné informace.
Jelikož koho by zajímali názory někoho, který se snaží vše vidět v kontextu a poukazovat na to, že jít do koalice před volbama je neomluvitelná chyba.
Neber si všechno tak osobně, jo? Mně vadí pouze tvýj styl (útočný, urážlivý, osobní, kafemlejnek opakující posté to stejné), ne obsah. S ním pouze někdy nesouhlasím, což je ale normální OFFTOPICDokonce jsem za pluralitu názorů rád. Nechci mít z Pirátů druhou stranu jednoho názoru jako je ANO. A předpokládám, že stejně jsou na tom i ostatní.

Černý politický humor: ber tu informaci pozitivně. Jestliže Lukl bude hatemanem a bude jako Hašek (který udělal ze své rodné vísky "moravské Švýcarsko", jak ji z krajských peněz pořád dotuje), budete mít za pár let i kousek Švýcarska na Slovácku :D
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Re: Lídr za ANO

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Pavel.Moravec píše:Nechci mít z Pirátů druhou stranu jednoho názoru jako je ANO.
No co jsem četl v novinách za poslední týden, tak to s tím jedním názorem u ANO taky nebude tak horký.. :roll:

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21720
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5234 poděkování
Dostal poděkování: 12564 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lídr za ANO

Příspěvek od Lukas.Novy »

Oznámení moderátora:
Vyhozeno z uzavreneho fora, pro uzavreni nebyly dany duvody

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Lídr za ANO

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Tomas.Kolacny píše:
Pavel.Moravec píše:Nechci mít z Pirátů druhou stranu jednoho názoru jako je ANO.
No co jsem četl v novinách za poslední týden, tak to s tím jedním názorem u ANO taky nebude tak horký.. :roll:
To jsou jen neprověření agenti cizích mocn... eh, stran. Jako Kratochvíl v Brně černým Petrem ODS, žejo.

Která že to strana chtěla psychotesty pro své členy? Nebyl v tom snad i detektor lži? :D (jen nevím, jestli by přijali toho co primárně mluví pravdu, anebo lže - po vzoru demagoga a lháře Babiše)
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lídr za ANO

Příspěvek od Roman.Kucera »

Se mi líbí, jaxte v Brně konsensuální. O tom, co se vyhodí do veřejného vlákna, rozhoduje konsensuálně Krtek. V jednotě je síla!
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Lídr za ANO

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Tak já myslel, že se to týká voleb a mělo by to být, tam kde se řeší volby :D Ale krťa má asi jiný názor :D No s tím městem no nwm nwm :D Kyjov s epod jeho starostováním zmenšil během 7 let o 1,5K lidí :D Průmyslová zóna tu není žádná a diskutují o ní už přes 15 let :D Na náměstí po 17:00 není nic :D Mrtvo. Jak majtel čajky v Kyjově konstantoval při volbách. V Kyjově se může po 17:00 hodině klidně natáčet Silent Hill 3 :D Jenom přidat kouř :D Čili s tím ,,švícarem,, to asi nebude aktuální :DDD
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Matous.Vencalek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 14
Registrován: 30 kvě 2014, 12:37
Profese: Předseda Strany zelených v JmK
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Re: Lídr za ANO

Příspěvek od Matous.Vencalek »

Podle mých informací jsou již s Luklem a tím jeho Sdružením nestraníků domluveni Starostové a nezávislí - dokonce uvažovali o Luklovi jako lídrovi, ačkoliv Lukl sám prý avizoval, že kandidovat nechce vůbec. Nepřijde mi pravděpodobné, že by Lukla chtělo ANO - jednak je spojený se Zemanovci a Zemanem, což by Babiš asi nepřekousnul, a jednak to není zase tak zajímavý kandidát. Ale kdo ví.
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lídr za ANO

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Mě po investiční komisi ve čtvrtek říkal Tomáš Kratochvíl (z ANO h vyloučili až v pátek), že atak na něj je kvůli krajským volbám. V ANO je prý o čelní místa boj, neboť počítají, že z nich budou krajští radní a tak se nemohou dohodnout.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Matous.Vencalek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 14
Registrován: 30 kvě 2014, 12:37
Profese: Předseda Strany zelených v JmK
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Re: Lídr za ANO

Příspěvek od Matous.Vencalek »

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“