Konference OpenAlt 2015 - 7.11.2015

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2693
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3178 poděkování
Dostal poděkování: 2567 poděkování

Konference OpenAlt 2015 - 7.11.2015

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

Otevřeným přístupem k otevřené společnosti. Na těchto slovech stavíme vizi konference OpenAlt. Abychom udrželi krok s dobou, je důležité podporovat online spolupráci a tvořivé komunity. Diskutovat o participativní a svobodné kultuře. Vést státní správu a soukromý prostor k otevřeným datům (Open Data). Prosazovat otevřený přístup k vědeckým informacím (Open Access). Nabídnout lidem alternativy ve vzdělávání. Nenabízíme vám jen vážná témata. Vytváříme prostor i pro novodobé kutily (Makers) a hračičky řídící se pravidlem „Vytvoř si sám“ (Do-It-Yourself). A to vše nejlépe s využitím otevřeného software (Open Source) a otevřeného hardware (Open Hardware)!

Více na webu: https://openalt.cz/
Program: https://openalt.cz/2015/cs/visitor_program.html (Program je opravdu natřískaný!, pozn. já)

Prosíme potvrďte svou účast registrací: https://j.mp/1PCzdFk
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

david.bures
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2
Registrován: 26 srp 2015, 10:53
Profese: programátor
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Konference OpenAlt 2015 - 7.11.2015

Příspěvek od david.bures »

Ahoj Pirati, pokud byste se radi setkali na konferenci s nekym kdo je jak priznivcem Piratu, OSS, open dat, ale zaroven zamestnancem firmy Microsoft, a radi byste se dozvedeli jak to jde dohromady, tak vam budu k dispozici.

David Bureš | Technical Evangelist | Microsoft Czech Republic

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti