Spící členové forever - proč?

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Ivo.Vasicek píše:
Jiri.Kaderavek.sen píše:Nevím Jindro proč tak trochu pořád mlžíš?
Piráti kteří nechodí často na fórum a je jich dost o hlasování vůbec nevěděli. Hlasování bylo provedeno bez řádného oznámení minimálně 10 dní předem a možnost pirátů mimo Brno byla velmi omezená.
Samotnému zrušení předcházela 22.9. v 18,32 hod mail informace od místopředsedy KS JMK, že kdo se nebude
moci účastnit schůze kde proběhne představení potenciálního nezávislého kandidáta Jiřího Hlavenky, tak má
možnost se podívat na jeho profil. O hlasování ani zmínka.
Samotné hlasování I. kola umožněné i na internetu bylo vyhlášeno 23.9.2015 v 21,18 hod a ukončeno ve 21,30
hod tedy po 22 minutách, aby ihned ve 21,45 následovalo II. kolo které bylo ukončeno po 15 minutách ve 22,00
hod.
Na schůzi kde bylo avizována účast kandidáta (nikoliv lídra - což se oznámilo až na schůzi), byli zúčasnění dva
zástupci Žít Brna a zástupce Strany Zelených. O jejich přítomnosti ani o jejich účasti v rozpravě nebyla předem také ani zmínka. Proč?

Ty asi nikdy nepochopíš, že je určitá skupina lidí kterým je jedno jak se půjde do voleb, ale nemají prostě rádi různé podpásovky.
..
Problém však je v přílišné daramatizaci výsledku toho hlasování. Měl jsem pocit tam (u tebe) a později na foru u Zdeňka, že to berete jako zásadní hlasování o tom jak půjdeme do voleb. Já to bral spíš jako procedurální hlasování, které toto rozhodnutí odkládá v čase. Tedy nic dramatického co by nás k čemukoliv zavazovalo, jen jsem to bral jako vytvoření prostoru pro předložení návrhů. Vůbec by mne nenapadlo, že bude někdo tolik vyšilovat kvůli otevření dalších možností. Zdeněk to však vysvětlil - chce samostatnou kandidátku a předložení návrhu by to mohlo ohrozit, proto chce zabránit, aby návrh vznikl (říká tomu - "Aby nebyla masírka"). Spěch je tedy na straně těch, kteří nechtějí připustit jinou možnost než tu svoji. Krom toho na schůzi nebyla žádná "černá duše". naopak byli tam lidi, kteří bývají aktivní i v kampani. Zdeněk provedl to z čeho obviňoval mne - ospamoval členskou základnu a loboval za "zákaz jednání o koalici". Já před tou schůzí nepřemlouval vůbec nikoho a žádným způsobem, vystoupil jsem až veřejně na schůzi. Kdybych tušil, že budu označen o zájmce o koryto, tak se na to taky vykašlu. Já mám zájem o celkový progres, ať tam teda jde někdo jiný. Názor, že se nemáme snažit uspět ve volbách ve straně také osciluje, a chápu ho. Za RP však máme cíle podporovat získávání mandátů (jak ty říkáš koryt), tak se o to snažím. Když to nevyjde v JMK, tak se snad podaří vytvořit kandidátku s reálnými šancemi v jiném kraji.
Lži lži lži a zase lži :D Už jsem si zvyknul na tvoji taktiku ,,Aaaa koukejte na mě ja dělam vše spravně to on mě osočuje po tem co já ho tym nazval koukejte na mě to já jsem v právu a on na mě kidá pomozte mi. Já su chudinka divejte co mi dělá:D,, Ivo že tě baví takto lhát.

1) Celé KF se rozhodlo jít solo.
2) To ty si na mě začal řvát jak děcko na mumble, že si nebude nějaký Frolec diktovat podmínky.
3) Když se ukázalo, že KF chce solo, tak si začaal říkat uplně to stejné co já, že nebudeš met chuť pomáhat v solo kandidátce.(nebudeš si brat dovolenou)
4) Já poslal všem po zakliknutí členové JMK v pravo, že bude probýhat hlasování o podnětu. To je ta věc co by za mě mělo dělat PKS. Nemůžu za to, že někteří v PKS nechcou informovat lidi o děním.
5) Já rozesílám všem přes SZ v pravo zakliklém Členové JMK. Čili to dojde i tobě. Ty narozdíl odemě máš auto a můžeš si objezdit lidi a za zády kůt pikle. Čili ano všem jsem poslal SZ, ale buh ví co ty za zády udělals. kdo přivedl SZ? S kým si jednal. Nebo kdo jednal s Žít Brno? Kdo jednal s SZ aby došli na hlasování o kandidátech a tam jste to zhodili a předložili jejich návrh?

Čili si přestaň laskavě hrát na neviňátko a že jsme všichni naivní. Vysvětli proč SZ byli na schuzi, která byla vyhlášena pro primárky. Proč jste dopředu neinformovali o schození primárek. A kdo vůbec vymyslel tuhle šaškárnu, když KF se předtím rozhodlo jít solo. Tak co ufňukanská strategie. Můžeš mi říct kdo má v tem prsty? ?:DDDDD :DD Kdo jedná za zády? :D jako tleskám k překrucování faktů a dělání ze sebe toho poškozeného i když si vypálil jako první si genialní :D Pravej politik :D Tleskám :D


ŘÍKÁM TI ZNOVU. Můžeš být i o 100 roků dýl ve straně, ale to ti nedává právo ji ničit. A já budu bojovat proti ničení jména pošpiněnou zhnilou stranou SZ jak nejlíp dovedu. Můžeš používat jakékoliv nekalé praktiky. Ale říkám ti jsem mladej a energie mám na rozdávání. Můžeš to samé říct i ty? :D :D :D Já se nenechám oblbnout a převálcovat :D KF jednou chtělo jít v 48H hlasování solo. To že chcete koryta a ničit budoucnost jména mě nezajímá a budu proti tomu bojovat. Nemáte právo ničit pro budoucí členy jméno strany jen skrz koryta :D JÁ SE NIKDY NEVZDÁM :D :D :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Robert.Cuma
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1294
Registrován: 05 čer 2012, 11:57
Profese: manažer
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 2882 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Robert.Cuma »

@Pavel Moravec (a další, kteří zde řeší téma): to, že se ve vlákně "spící členové forever - proč?" diskutuje převážně o něčem úplně jiném, je podle mě jedna z množiny odpovědí na tvůj dotaz.

náš pracovní nástroj - fórum - je pro mnohé členy odpudivé, plné offtopic, nepřehledné a a pravidla někdy zbytečně složitá. osobně to vnímám spíš jako zástupné důvody pasivity, protože když někomu něco vadí, může navrhnout a prosadit změnu. ale když ono je o dost jednodušší nadávat a kritizovat, než něco tvořit...

člen Pirátů však není povinen číst ani přispívat na forum, není povinen hlasovat, není povinen chodit na schůze nebo se účastnit akcí. takže já to beru, jak to je: dokud stanovy umožňují pasivní členství (tj. v podstatě jenom platit roční členské příspěvky), tak část členů bude pasivních. protože můžou. protože nejsou povinni nikomu zdůvodňovat svou pasivitu.

a je to tak dobře. nutit členům nějaké povinnosti podle mě není správná cesta. k zapojení do aktivit však nikdo nikomu nebrání.

Róbert Čuma

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Zdenek.Frolec píše:Lži lži lži a zase lži :D Už jsem si zvyknul na tvoji taktiku ,,Aaaa koukejte na mě ja dělam vše spravně to on mě osočuje po tem co já ho tym nazval koukejte na mě to já jsem v právu a on na mě kidá pomozte mi. Já su chudinka divejte co mi dělá:D,, Ivo že tě baví takto lhát.

1) Celé KF se rozhodlo jít solo.
2) To ty si na mě začal řvát jak děcko na mumble, že si nebude nějaký Frolec diktovat podmínky.
3) Když se ukázalo, že KF chce solo, tak si začaal říkat uplně to stejné co já, že nebudeš met chuť pomáhat v solo kandidátce.(nebudeš si brat dovolenou)
4) Já poslal všem po zakliknutí členové JMK v pravo, že bude probýhat hlasování o podnětu. To je ta věc co by za mě mělo dělat PKS. Nemůžu za to, že někteří v PKS nechcou informovat lidi o děním.
5) Já rozesílám všem přes SZ v pravo zakliklém Členové JMK. Čili to dojde i tobě. Ty narozdíl odemě máš auto a můžeš si objezdit lidi a za zády kůt pikle. Čili ano všem jsem poslal SZ, ale buh ví co ty za zády udělals. kdo přivedl SZ? S kým si jednal. Nebo kdo jednal s Žít Brno? Kdo jednal s SZ aby došli na hlasování o kandidátech a tam jste to zhodili a předložili jejich návrh?
na úvod píšeš o lhaní které od tebe následuje
1)není pravda - pro samostatnou kandidátku bylo 11 hlasů, jeden z nich byl můj, vzhledem k matematice jsem nebyl sám. KF se nerozhodlo jít solo, ale pouze 11 z 15 hlasujících souhlasilo s možností jít sólo. To je značný rozdíl, je to stejné Jako Jirka Kadeřávek senior tvrdil, že jsem jen pro solo kandidátku. Není to pravda, je to pouze manipulativní interpretace hlasování. ..-stačí se zamyslet kdo takové manipulace má zapotřebí a čestného chování se bojí
2)Na mumble jsi se bavil s Majkou a moc jsem to neřešil, nicméně ano, když si nějaký člen diktuje podmínky, je to špatně, nejsme strana diktátorů, to jsi se spletl
3)Nic se neukázalo. Já na schůzi vystoupil a řekl jsem, že mě kandidátka s Jiřím Hlavenkou motivuje natolik, že si vezmu i volno z práce, taky jsem řekl, že když budeme sólo tak ji podpořím standartně jako vždy. Rozhoduju se sám za sebe a mám na to právo.
4. To, že jsi poslal všem SZ je porušení stanov. Ty smíš obesílat jen MS Slovácko. Obesílat KF mohou pouze členové PKS, což ty nejsi. Na informování o podnětu jsou také jasná pravidla. Krom toho, ty jsi žádný podnět nepodal. Krtek už tě udal u KK. Stejné porušení udělal i Jiří Kadeřávek senior.
5)Já nedělám nic za zády, nikoho jsem žádnými zprávami neobesílal, nikoho o nic nežádal a to ani Majku (vůbec nevím jak hlasovala). Já vystupuji otevřeně a transparentně. Většinu lidí na schůzi jsem vezl v autě, ale ne abychom kuli pikle, ale když byla volební kampaň (komunálky, Europarlament, PS). Počítám, že se kampaně aktivně zúčastní ti samí, pokud nám to se svými "mrtvými dušemi" dovolíš.
Máš jiný názor, ok to je legitimní. Prosazuješ ho však bez ohledu na pravidla a slušnost, tím prezentuješ informace především o sobě. Představa, že budu někoho obvolávat nebo obesílat zprávami jak má hlasovat je v mém případě hodně mimo, nejsem jako ty, já to nechávám na lidech.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Jiri.Kaderavek.sen píše: Ty asi nikdy nepochopíš, že je určitá skupina lidí kterým je jedno jak se půjde do voleb, ale nemají prostě rádi různé podpásovky.
Jediné podpásovky vidím ve lžích a konspiracích Zdeňka Frolce a tebe, kteří jste se tvářili na schůzi, že je vše ok, nepodali jedinou námitku, ani jste nijak nenaznačili, že je něco v nepořádku a najednou na fóru strašní konspirátoři hrdinové.

Další podpásovka je Tomáše Koláčného, který se projevil asi jako Putin, a zneužil svých pravomocí okamžitě jakmile viděl 9 hlasů, které mu za to zneužití budou plácat po zádech.

Podpásovky rozdáváte vy. Já jsem spoléhal na rozumnost KF, které bylo v hojmén počtu schůzi. Osobně jsem byl smířen s hlasováním o revokaci týden po schůzi online - proto jsem neoznamoval žádné hlasování. KF naopak rozhodlo, že to schválí na místě k mému překvapení.

Navíc tvoje manipulace, že se online hlasovalo jen 20min jsou nehorázné. Povinnost hlasovat online na schůzích nikde není, a bylo to od nás dobrá vůle. Kdybychom byli ty svině jak nám tvrdíte, tak budem hlasovat offline, uvědomuješ si to vůbec? A stěžoval sis, když letošní CFko hlasovalo online, a délka hlasování byla taky asi 20min? Aha? Čím to je, že ne? Je to jen sprostá manipulace od vás. Čekám, že se jednou omluvíte.
Roman.Kucera píše:Jestli se neděje nic dramatického, nebyl tedy důvod porušovat základy demokracie. Jestliže se během půlhodiny zruší platnost dvoudenního hlasování podstatně většího počtu členů, kteří hlasovali, je to zásadně špatně. Udělat něco takového je možné jen v situaci krajní nouze. To musí být hodně dramatické.
/facepalm /facepalm /facepalm
Viz výše.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Lukas.Novy »

Jindrich.Bartek píše:Osobně jsem byl smířen s hlasováním o revokaci týden po schůzi online - proto jsem neoznamoval žádné hlasování.
Prdlacky, celou dobu jsi tvrdil, ze bod je zarazen na program a ze se o nem bude hlasovat. Coz ti bylo vyvraceno a mel sis sehnat podporu skupiny clenu. Coz si taky nedelal, ale jenom to proste navrhunul na program az na schuzi.
Jindrich.Bartek píše:Navíc tvoje manipulace, že se online hlasovalo jen 20min jsou nehorázné. Povinnost hlasovat online na schůzích nikde není, a bylo to od nás dobrá vůle.
A Stanovy si cetl?
(6) Hlasování probíhá pokud možno elektronicky, korespondenčně a s prodlouženou dobou hlasování.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Lukas.Novy píše:...
Přes mail jsem to neoznamoval, tak to myslel i Kadeřávek. Na fóru samozřejmě ano, ale to se nebere jako oznámení.
Proč zase trollíš?

Ad stsnovy:
V tom případě se tady x let porušují stanovy, to ti do teď nevadilo? Až se ti to hodí že, chápu... pokrytec si svou výkonností naprosto výjimečný.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Lukas.Novy »

Jindrich.Bartek píše: V tom případě se tady x let porušují stanovy, to ti do teď nevadilo? Až se ti to hodí že, chápu... pokrytec si svou výkonností naprosto výjimečný.
Ne.
Odstranitelná vadnost právního aktu zakládá jeho neplatnost, pouze pokud lze předpokládat, že by odstranění vadnosti vedlo k jinému výsledku.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2340
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2649 poděkování
Dostal poděkování: 3147 poděkování

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Odeslat odpověď
Příspěvků: 56 • Stránka 1 z 6 • 123456

[Rozprava] Primární volby pro krajské volby 2016

Příspěvekod Tomas.Kolacny » 09 črc 2015 12:45
Ahoj jihomoravští Piráti,

na základě rozhodnutí Krajského fóra Jihomoravského kraje tímto svolávám jednání ve věci primárních voleb pro krajské volby 2016.
Současně, není-li nikdo proti, prohlašuji jednání za veřejné a zvu do rozpravy i zájemce o kandidaturu z řad nečlenů KF JmK.

Samotné primární volby proběhnou na mimořádném zasedání KF JmK, které se uskuteční ve středu, 9. září 2015.

Okolnosti rozhodné pro usnášeníschopnost
Podle seznamu členů má k dnešnímu dni KS JmK 54 členů.


Volební řád Pirátské strany stanoví následující podmínky kandidatury:
§10 VR - Podmínky kandidatury

(1) Ve volbách za Českou pirátskou stranu smí kandidovat pouze její člen nebo registrovaný příznivec, který ke dni konání primárních voleb

podepsal čestné prohlášení, které obsahuje náležitosti podle volebního zákona a souhlas kandidáta s demokratickým minimem a programem pro dané volby
vystavil ve vyhrazené části webu strany svou prezentaci s fotografií, životopisem, případně osobními prioritami ve stanoveném formátu; prezentaci kandidáta může s jeho souhlasem vystavit i jiný člen nebo registrovaný příznivec
nekandiduje souběžně do více funkcí, jejichž neslučitelnost stanoví zákon nebo program strany.


(2) Nezpůsobilému kandidátovi poskytne organizátor voleb pomoc se splněním podmínek kandidatury, je-li to možné. Pokud nezpůsobilý kandidát podmínky přesto nesplní nebo pokud mu pomoci nelze, k jeho kandidatuře se nepřihlíží. Proto nebude připuštěn k primárním volbám, nebude zařazen na kandidátní listinu, případně ho volební zmocněnec z kandidátní listiny odvolá.

Současně jsou volby do zastupitelstev krajů upravovány Zákonem č. 130/2000 Sb. o volbách do zastupitelstev krajů a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů.

Není-li nikdo proti, navrhuji následující pořad jednání:
Pořad jednání
1) Primární volby pro krajské volby 2016

volba lídra
volba čelních kandidátů
volba ostatních kandidátů


Oznámení kandidatury
Kandidaturu oznamujte v tomto vlákně spolu s kandidátskou řečí a specifikací, zda kandidujete na pozici lídra, čelního kandidáta, nebo na zbytek kandidátní listiny
OFFTOPIC

Kandidáti
Tomáš Koláčný - lídr/čelo
Zdeněk Frolec - čelo
Tom Vymazal - čelo
Ondřej Kotas - čelo
Markéta Gregorová - čelo
Lubomír Kropáček - ???
Pavel Moravec - ostatní
Petr Baláž - ostatní
Jiří Kadeřávek sen. - ostatní?
Lukáš Dubec - ostatní
Radka Vítková - ostatní

11 pirátů kteří kandidovali do primárek. To je ten počet o kterém mluvil Jirka Ulip s tím, že je to hrozně málo.

Jen si najděte kdo z vás měl zájem kandidovat do Krajského zastupitelstva a pak se podívejte na zájemce o kandidátku do koalice. A hned budete vědět kdo za koho kope. A nesnažte se otírat o Kadeřávka sen.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ja se taky hlasil, proc tam nejsem? :)

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Ivo.Vasicek píše:
Zdenek.Frolec píše:Lži lži lži a zase lži :D Už jsem si zvyknul na tvoji taktiku ,,Aaaa koukejte na mě ja dělam vše spravně to on mě osočuje po tem co já ho tym nazval koukejte na mě to já jsem v právu a on na mě kidá pomozte mi. Já su chudinka divejte co mi dělá:D,, Ivo že tě baví takto lhát.

1) Celé KF se rozhodlo jít solo.
2) To ty si na mě začal řvát jak děcko na mumble, že si nebude nějaký Frolec diktovat podmínky.
3) Když se ukázalo, že KF chce solo, tak si začaal říkat uplně to stejné co já, že nebudeš met chuť pomáhat v solo kandidátce.(nebudeš si brat dovolenou)
4) Já poslal všem po zakliknutí členové JMK v pravo, že bude probýhat hlasování o podnětu. To je ta věc co by za mě mělo dělat PKS. Nemůžu za to, že někteří v PKS nechcou informovat lidi o děním.
5) Já rozesílám všem přes SZ v pravo zakliklém Členové JMK. Čili to dojde i tobě. Ty narozdíl odemě máš auto a můžeš si objezdit lidi a za zády kůt pikle. Čili ano všem jsem poslal SZ, ale buh ví co ty za zády udělals. kdo přivedl SZ? S kým si jednal. Nebo kdo jednal s Žít Brno? Kdo jednal s SZ aby došli na hlasování o kandidátech a tam jste to zhodili a předložili jejich návrh?
na úvod píšeš o lhaní které od tebe následuje
1)není pravda - pro samostatnou kandidátku bylo 11 hlasů, jeden z nich byl můj, vzhledem k matematice jsem nebyl sám. KF se nerozhodlo jít solo, ale pouze 11 z 15 hlasujících souhlasilo s možností jít sólo. To je značný rozdíl, je to stejné Jako Jirka Kadeřávek senior tvrdil, že jsem jen pro solo kandidátku. Není to pravda, je to pouze manipulativní interpretace hlasování. ..-stačí se zamyslet kdo takové manipulace má zapotřebí a čestného chování se bojí
2)Na mumble jsi se bavil s Majkou a moc jsem to neřešil, nicméně ano, když si nějaký člen diktuje podmínky, je to špatně, nejsme strana diktátorů, to jsi se spletl
3)Nic se neukázalo. Já na schůzi vystoupil a řekl jsem, že mě kandidátka s Jiřím Hlavenkou motivuje natolik, že si vezmu i volno z práce, taky jsem řekl, že když budeme sólo tak ji podpořím standartně jako vždy. Rozhoduju se sám za sebe a mám na to právo.
4. To, že jsi poslal všem SZ je porušení stanov. Ty smíš obesílat jen MS Slovácko. Obesílat KF mohou pouze členové PKS, což ty nejsi. Na informování o podnětu jsou také jasná pravidla. Krom toho, ty jsi žádný podnět nepodal. Krtek už tě udal u KK. Stejné porušení udělal i Jiří Kadeřávek senior.
5)Já nedělám nic za zády, nikoho jsem žádnými zprávami neobesílal, nikoho o nic nežádal a to ani Majku (vůbec nevím jak hlasovala). Já vystupuji otevřeně a transparentně. Většinu lidí na schůzi jsem vezl v autě, ale ne abychom kuli pikle, ale když byla volební kampaň (komunálky, Europarlament, PS). Počítám, že se kampaně aktivně zúčastní ti samí, pokud nám to se svými "mrtvými dušemi" dovolíš.
Máš jiný názor, ok to je legitimní. Prosazuješ ho však bez ohledu na pravidla a slušnost, tím prezentuješ informace především o sobě. Představa, že budu někoho obvolávat nebo obesílat zprávami jak má hlasovat je v mém případě hodně mimo, nejsem jako ty, já to nechávám na lidech.
Zase lžeš, lžeš a lžeš.
Já jsem nikde nikoho nenaváděl jak má hlasovat. Tu máš SZ přesně jak zněla:

Ahoj. Předmět asi vystihuje oč se jedná. Čili tu je odkaz: krajske-forum-jihomoravsky-kraj-f411/zadost-pks-o-hlasovani-k-povereni-o-koalici-t30406.html

kde v ní máš navadění? Jako to mysliš važně nebo si zhulenej? Jako kde zas koho navadím aby hlasoval jak já chcu? Kde ?????

To že jsem poslal za PKS sz o hlasování je jako proč zakázané? To že oni na to seru a já jsme te dobroty ze to pošlu všem a to i odpurcum solo kandidatky. A ty mě máš drzost ještě nazvat, že to dělám mimo me pravomoce? To jsme jako u komunistu? Že nemám právo všem poslat zpravu o tem že se hlasuje, aby je zas za zady nepodvedlo PKS? Really???? Děláš si ze mě kozy Ivo? Tvoje překrucování faktu a neustálé kidání lží mě překvapuje. Už si jak ti amici, taky řekneš polopravdu nazveš to lží a pak já musím ukazovat všem že kecaš sran,,,e........ Fakt ivo přestaň hulit de ti to na mozek...........
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“