Spící členové forever - proč?

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Ondra.kl píše:
Zdenek.Frolec píše:,,Udělalo by mi dobře pokud bych tu víděl méně stejných/duplicitních vyjádření.,, Můžeš tam ještě přidat ,,od tebe,,. Myslím, že celkově ta věta vypovídá o přání a
Ta věta ale nevyjadřuje žádné přání - nechává ho zamlčené - pouze popisuje co by pisateli udělalo dobře. Tak prosím znovu.
Nwm jak si dlouho ze školi, ale co je podle tebe za člen BYCH ? Nechám tě na to přijít sám. Pak si to líp zapamatuješ :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Pavel.Moravec píše:Tak abych byl úplně off-topic:
  • byla to prosba, protože jsem poprosil. Slůvkem prosím.
  • kdybych vynechal slůvko prosím, šlo by o příkaz. Ne o zákaz.
  • I kdybych se snažil zakazovat Zdeňkovi psát, tak jaksi nemám jak. Nemám žádné pravomoce na moderování v tomto vlákně, nemám jak vypnout fórum ani Internet.
Konec hlášení od grammar-nazi samouka.
Dokonce češtinu nám demagogujete.

Čili podlé tvé téze když dám před cokoliv Prosím, tak se z toho stane věta přací? např: Prosím běž do řitě.
Čili BĚŽ je to rozkaz/zákaz. Ale jelikož jsem před to dalPROSÍM, tak je to věta přací? :DD Lidi některým asi chýba 8/9 třída základky co ? :DDDDDDDD: :DDD Ale jo rozesmál si mě děkuji :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Ladislav.Nesnera
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 84
Registrován: 29 kvě 2009, 15:38
Profese: programátor
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 145 poděkování

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Ladislav.Nesnera »

tak nadějné vlákno Obrázek a přitom tolik balastu i promarněného času, který mohl být prožit lépe :(

Vytvořit přehledné (vědět o dění a druhých), efektivní (minimum námahy a času) a vstřícné prostředí (je o volbě chování. Ano - vlastního, vlastního.. ;)) pro smysluplnou činnost je opravdu výzva. Technologická dvojnásob.

Prvním krokem by mohla být podpora a přehled o skutečné činnosti. V Praze začali využívat Redmine. Aniž bych se doptával tak vím (např. tohle prošlo Aktronovi rukama). Udělat integraci s webem není problém tj. mám přehled o svém a zároveň informuji. Možná se i někdo přídá. Za mě Obrázek

(De)motivační "skóre" Brno - Praha má stav O : 7048.39 :roll:

Navrhuji tedy začít "plýtvat" časem na protlačení JMK do republikového přehledu (klidně volební kampaní ať již sólovou nebo společnou či přípravou obou variant. Nebo nalezením/vytvořením fóra, které má nástroje jak čelit nekonstruktivnímu chování :D )
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Celou dobu říkám, že je to chyba pár jedinců, kteří odradí pak nově příchozí.

U nás v MS máme odhlasované, že naše schůze se nahrávají a ukládají. Dále komunikujem přes FB. Když nám tohle bylo vytčeno JMK, tak jsme je pozvali do chatu. Přidali se 2 členové a pak po několikati měsících odešli.

Čili ten to problém není vytvořen novějšími členy, ale spíše staršími. Jelikož dělají vše, aby odradili lidi. Např KF si odsouhlasí solo kandidátku. Jindra pak přjde s obstrukcí. Hodinu před hlasování svrhne hlasování a pak háže špínu na nás nové.
Pak se tu děje co se děje.

Nebo vlajky. Pul roku jsem se snažil z JMK dostat vlajky. Až přes Prahu a MO jsem je konečně vyjednal. JMK je nechtělo a to jsme se ptal. A pak se neco stane najednou MO to nezaplati boco začnou se hádat s JMK. A mě pak čeká tahanice, kterou nemám šanci vyhrát, jelikož JMK nebylo schopné dát pořádný rozpočet MS.

A mohl bych dávat příkladů a příkladů.

Čili je pěkné jak tu někteří dlouholetí členové populisticky hlásají ,,spící duše,, ,,musíme stím něco dělat,, atd.... Ale vaše aktivita se blíží nule.

Jediné co někteří umí je házet klacky pod nohy, osočovat někoho, převracet jeho věty, vysmívat se, nutit ho aby se omluvil za jejich halucinaci, a hulit první ligu......

Čili předem říkám těm to lidem. Bordel je pouze v jádru JMK už roky jak vidím. Proč můžou ostatní MS komunikovat, jednat atd... Ale když příjde na komunikaci v JMK, tak jsou to jen hádky a většinou tam figurují lidi kteří tu byli ještě než jsme já vstoupil a z historie vidíme, že se hádají do dnes? To není můj výmsl, ať kouknete kamkoliv tak celé státní forum nechápe co s ev JMK děje :D Všem jsme příklad totálního chaosu. A já podotýkám jsem jen krátce v JMK čili na mě to nehodíte.

Takže navrhuji, aby si ,,senioři,,(myšleno v délce setrvání ve straně) ujasnili co dělají. A pak možná ,,junioři,, nebudou otráveni jejich jedem a začnou zas makat, jak původně chtěli.
Dokud budou senioři dělat všem na potvoru, tak mohou slibovat a dávat si cíle jakékoliv, ale bude to pořád stejné.
Čili začněte napřed u sebe měnit chování a pak to můžete svalovat na ostatní. Vy jste ta příčina, vy hážete klacky pod nohy.... Ale chápu kdo je ve středu víru nikdy neuvidí jak velký vír udělal...
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4111
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4099 poděkování

Re: Spící členové forever - proč?

Příspěvek od Ondra.kl »

Zdenek.Frolec píše:Nwm jak si dlouho ze školi, ale co je podle tebe za člen BYCH ? Nechám tě na to přijít sám. Pak si to líp zapamatuješ :D
ten člen "bych" vyjadřuje podmiňovací způsob, který se používá v několika situacích - mezi nimiž se však prosba nevyskytuje.
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“